Samantha MortonI

Samantha-Jane Morton

7,4
9 038 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samantha Morton

należy się jej kredyt bo miała wpływ na świetną rolę głównego bohatera.

krupy

Coś Ci sie pochrzaniło!

ajron1960

Jeśli faktycznie zdjęcia kręcono na zasadzie interakcji bohaterów to na pewno miała jakiś wpływ na efekt końcowy filmu. Żałuje, że nie zostawili jej głosu, ale wynika to z osobistej sympatii do Samanthy i i niechęci do Scarlet

ajron1960

ajron1960 - jak ja uwielbiam ludzi, którzy nie wiedzą a i tak krytykują innych :P I to jak kulturalnie!

Majus_5

Nie zrozumiałem Twojej aluzji. Jeżeli zaś chodzi o moje "Coś Ci się pochrzaniło" z wpisu wyżej to zwracam uwagę koledze, że głos Samanthy w filmie Her to głos Scarlett Johansson, a nie Samanthy Morton. Stąd temat poruszony przez "krupy" jest pod złym adresem.

ajron1960

Chodziło mi o to, że kolega powyżej założył słuszny temat. Cały film kręcony był z użyciem głosu Samanthy Morton. Dopiero w postprodukcji, został zmieniony na głos Scarlett :)

Majus_5

No i ja to wiem, ale efekt końcowy to zasługa wyłącznie Johansson, a Samanthy Morton (genialnej aktorki) tu nie ma, widocznie nie pasowała.

ajron1960

myślę, że "krupy" miał na myśli interakcję na planie. że gdy Phoenix grał, to na kształtowanie jego bohatera miała wpływ rola Morton

Majus_5

Ale wydaje mi się , że to tylko jego domysły. Przecież na planie niekoniecznie musiała być Morton i skąd można wnioskować, ze jeżeli była to miała wpływ na Phoenixa. I dlaczego należy się jej "kredyt", a nie gratulacje ? Bez przesady, do mnie trafił głos Scarlett, a Morton mogę dziękować za inne kreacje.

ajron1960

można wnioskować stąd, że ciężko byłoby kręcić wszystkie te sceny bez nawiązywania dialogu. Oczywiście tylko teoretyzuję, ale uważam, że na pewno miała wpływ na jego rolę. Co nie zmienia faktu że głos Scarlett jest rewelacyjny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones