Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
163 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Pamiętacie scene jak mistrz Windu spada na Curusancie w przypaść i to bez ręki w 3 części Gwiezdnych wojen?
Ja myślę że jako stary dziadzia pewnie wróci w którymś epizodzie aby pokonać zło. Tylko pytanie ile on mógłby mieć lat i czy byłoby to możliwe aby dalej żył? W zemście sithów na oko mógł mieć 40-50 lat gdyby żył w czasach Nowej Nadziei miałby cosik około ponad 70 lat jak nie grubo więcej. Zaś nowe epizody tzn 7,8,9 będą się działy jeszcze wraz z kolejnym pokoleniem czyli dziećmi tych bohaterów z Nowej Nadziei. I wówczas Mistrz Windu mógłby mieć grubo ponad 100lat.

Dla tego biorąc pod uwage logike zastanawiam się czy byłoby to możliwe aby przeżył i jednak go zobaczymy?

secundus

Logikę? Skoro Obi-Wan Kenobi zginął w "Nowej Nadziei", z potem pojawił się jeszcze w dwóch kolejnych filmach (chociaż jako duch), to czemu nie. Z resztą, jedna z wstępnych wersji scenariusza "Powrotu Jedi" zakładała, że Luke będzie walczył przeciwko Imperatorowi z Yodą i Obi-Wanem (który materializuje się w fizycznej postaci - nie tylko jako duch). Skoro Jedi potrafią powracać z martwych... wszystko jest możliwe.

secundus

Sam Samuel stwierdził,że Windu mógłby przeżyć, jednak w żadnym książkach to się nie pojawia, choć należy pamiętać ze Disney ma to wszystko gdzieś

awksom

Czy Disney miałby gdzieś takiego aktora? w końcu jest flagowym nickiem fury w uniwersum Marvela i nie sądzę aby w gwiezdnych wojnach był już tematem zamkniętym.

secundus

wiesz, Disney ma gdzieś Trylogię Dartha Bane'a, olali Revana, więc ciężko powiedzieć co wymyślą

awksom

Tylko że historia Ravena to jakieś kilka tysięcy lat wcześniej i trzeba by było stworzyć coś zupełnie nowego, zresztą podejrzewam że jeśli bedzie historia Ravena to w jakimś serialu może kiedyś w sumie byłoby fajnie, chętnie to bym zobaczył historie Bastilli ale od chcenia do zrobienia daleka droga....w przypadku Disneya jak powiedziałeś.

secundus

dałem przykład, ale ogólnie Disney olał wszystko poza filmami, także mogą cuda się dziać

secundus

Jak dla mnie fizycznie zmarł. Zbyt mocno oberwał, raz piorunami, raz upadkiem. Co najwyżej, jako zjednoczony z mocą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones