Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 772 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

też tak uważacie? Bo ja serio, jak ją widzę, to mi się od razu Dygant przypomina. Tak w ogóle, to ją lubię, sympatyczna babka z niej.

Clandestine

Nie obrażaj Sandry!!Lubie Agnieszke ale ona wygląda jak stary chomik,Bullock to piękność...Ja nie widze ŻADNEGO podobieństwa...:/

Clandestine

w sumie to ja też żadnego podobieństwa nie widzę, Sandra jest ładna, Agnieszka coś tak nie bardzo...:/

__Madzia__

Powiedziałabym raczej, że to ta Dygant się upodabnia na siłę do Bullock. Niestety z mizernym skutkiem, bo róznica jest podstawowa:
Sandra B. jest bardzo ładną kobietą i świetną aktorką, gwiazdą na miarę światową, a pani Dygant to serialowa, kilkusezonowa gwiazdeczka, której urody i talentu aktorskiego Bozia niestety poskąpiła.

Swego czasu były w jakimś szmatławcu takie porównania, ze niby Kożuchowska to polska Gwyneth Paltrow (bo założyła kopię oskarowej kiecki Paltrow z '98 r. i zgapiła fryzurę), a Pazura to polski Jim Carrey (bo śmiszny)...heheh:) Tytm tropem to może i Dygant zostanie polską Bullock...LOL

A Herbusiowa.... może polską Salmą Hayek ze względu na nikczemny wzrost..? :)))

Cosik mnie humor złapał dziwny dzisiaj:)

sandra_2

A, jeszcze jedno. Sandra, Ty mi tu nie porównuj Herbusiowej do Salmy Hayek!!! ;P ;)

Clandestine

Masz w rację, mi też Dygantowa kojarzy się z Bullock. Ma ten sam typ urody, podobnie się zachowuje jak gra i w ogóle. No, ale mimo tego do Bullockowej jednak jej daleko. Baaaardzo daleko.

Eruaniel

Mi Sandra nie kojarzy się z Agnieszką, gdyż ta pierwsza ejst o wiele ładniejsza.

użytkownik usunięty
Clandestine

Ciekawe z której strony jest podobna do tego szczura?

Nie widzę żadnego podobieństwa między tymi paniami.
Inna uroda, inne mimika, gesty, sposób zachowania, a raczej grania..

forrest_run

mi tam Agę Włodarczyk przypomina xD
KRóTKI, KRóTKI

kathi

ale macie problemy. ja uważam, iż Sandra Bullock jest najbardziej podobna do.............................................................................. ........................................................................ Sandry Bullock

Clandestine

Rzeczywiście, jest trochę podobna, zwłaszcza z profilu, ale jednak o wiele ładniejsza od Agnieszki.

Clandestine

też tak uważam. Już jakiś czas temu to zauważylam :)))

Clandestine

Jakies podobienstwo jest, chociaz niewielkie...
Sandra Bullock to klasa sama w sobie, ale Dygant tez nie jest zla. Wogole obie sympatyczne z twarzy.

Clandestine

Masz trochę racji... ale Agnieszka ma bardziej charakterystyczną urodę (chodzi mi zwłaszcza o uśmiech) Trudno mi powiedzieć która z nich jest ładniejsza, ale chyba Sandra ;)

Clandestine

Sandra podobna do Agnieszki? Wolne żarty..... ktoś chyba powinien iść do dobrego okulisty

Unibet_78

może nie są identyczne, ale w jakimś stopniu podobno :) te same rysy itd...

Ealiser

Dygant co najwyżej może być uważana za marną karykaturę Bullock :)

Joe_Black1

W ogóle nie są podobne!!! Dygant to zwykły pasztet, a Bullock jest ładna :), chyba autor posta jest ślepy..

lokhy

Czlowieku wez sie ogarnij! :P
Dygant pasztetem? Jesli tak to od dzisiaj w moim menu znajda sie tylko pasztety :D
Pasztet Dygant - Dobre bo Polskie

Wilkinson

W sumie zależy od gustu.. jak dla mnie w ogóle nie jest ładna, jest wręcz odrażająca z tymi końskimi zębami (to tylko moje zdanie). Sory jak kogoś uraziłem :)

lokhy

Dygant jest fajna i Bullock tez :D

A co do konskich zębów...
http://www.kozaczek.pl/img_users/1207891058.jpg

http://lh3.ggpht.com/_tlwS-bj_l-k/RxuRRFU_PCI/AAAAAAAAAIs/6JJXFra5PUk/P8290046.J PG

raczej nie widzę związku :P

Clandestine

jeśli Sandra przypomina konia ze wścieklizną i oczopląsem to tak. są bardzo podobne...

Clandestine

nie! Bullock jest świetna!
Agnieszka to Agnieszka. Nie ma podobieństwa! Sandra jest piękną kobietąm, a Dygant ma niezbyt urodziwą twarz :)

Clandestine

Dygant to raczej upodabnia się do Daniego Filtha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones