Sarah CarterXI

Sarah Sanguin Carter

6,8
828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Carter

Kanadyjskie aktorki są najładniejsze, mówię wam. Przykłady? Tricia Helfer, Elisha Cuthbert, Meghan Heffern, Lauren Lee Smith, Missy Peregrym, Sarah Chalke, Cobie Smulders, Carly Pope, Vanessa Lengies, Ellen Page, Katheryn Winnick, Tania Saulnier, Laura Harris, Sarah Lind itd. itp.

użytkownik usunięty
Zaphod

a bieber gdzie?

Zaphod

Naprawdę uważasz, że ona jest ładna? :O

Zaphod

zapomniałeś o Evangeline Lilly ; )

___PREDATOR___

widziałem ją f tajemnice Smallville piekna tam była ,rzeczywiście kanadyjki są wyjątkowo piekne, co ładniejsza dizewczyna grająca w serialu czy filmie dla USA jest z Kanady

konrii_2

polecam LOST'a zobaczyć ;)

Zaphod

A ja myślałem, że to portal filmowy i powinniśmy oceniać umiejętności aktorskie :D

LukeInside

gdyby umiejętności miały grać w filmach to by grało w duzo róznych filmach duzo róznych brzydkich kobiet, powszechnie wiadomo ze brzydkie zawsze były inteligentniejsze od laluń , ale takie są realia kina piękne kobiety muszą przyciągac przed ekrany kin i od początku kina tak było przypomnij sobie jeden z drugim największe filmy 20 wieku jakię piekności w nich grały i grały bardzo dobrze,ale mimo ze brzydkie mysle ze równie dobrze by zagrały to ze względu na swoją małourodziwośc nie miały i nie mają szans zagrania w dobrych filmach

konrii_2

Nie no, to oczywiste, że one są brane po to, by przyciągać, ale są aktorki, które "grzeszą" i urodą i zdolnościami aktorskimi. Dzisiejsze aktorstwo jest dużo słabsze niż dawniej, bo nie uczą już Ci starzy wyjadacze teatralni (pewnie w ogóle mało jest nacisku na teatr :/), więc gdzieś to musi mieć później ujście. (Prawie) Z każdej kobiety można zrobić przynajmniej w miarę wyglądającą twarz (szkła kontaktowe, make up, stylizacja włosów itd.). Filmweb to portal filmowy i powinniśmy oceniać umiejętności aktorskie, a nie wygląd (można sobie odwiedzić jakiś portal modelek :D). Od ulubionej aktorki jest serce "ulubiony". p.s. mogę spytać ile masz lat?

LukeInside

rzeczywiście dzisiejsze aktorstwo jest słabsze niz było kilkadziesiąt czy jeszcze kilkanaście lat temu,dawniej to grały piekne kobiety i wielkie talenty i były dobre film to wszystko stwarzało idealny klimat , a dzis kino ma do zaoferowania tyle tych tandetnych filmów plus marna aktorzyna z ładną bużką , mysle ze za duzo tego dziadostwa tworzą powstaje film za filmem serial za serialem większośc sie nie da oglądac no chyba ze ktos sie urodził w 2000 roku i wychowywał na pokemonach.
ja naszczęscie w 1987 wychowany na klasykach na arcydziełach najwyższych lotów.heh/

konrii_2

Dobry rocznik :D też 87 ;) ,a no i rację macie, dzisiaj już filmy nie takie jak kiedyś, to samo aktorzy

Zaphod

Wychowywała się w Stanach, nie w Kanadzie.

Zaphod

z Ellen Page trochę się zagalopowałeś ;)

Zaphod

Pamela Anderson ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones