Sarah Jessica Parker

7,2
9 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Jessica Parker

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lt36jcKuCZ1qak49uo1_500.png

kamilw6

No tak, temat i "treść" tematu na poziomie podstawówki ...

użytkownik usunięty
kamilw6

przynajmniej nikt się nie zdziwi dla kogo to jak zakupi uzde, siodło i bicz w sklepie z artykułami erotycznymi:D elo

Wiadomo, takie komentarze tylko od facetów zapatrzonych w lalki barbie z napompowanymi balonami.

użytkownik usunięty
ButterflyIsDead

niekoniecznie, raczej od facetów potrafiących odróżnić konia od krowy;)

A ja jestem kobietą i zgadzam się z powyższymi opiniami. Niestety, Sarah Jessica Parker choć jest znakomitą aktorką, urodą nie grzeszy i trzeba to otwarcie powiedzieć.

kamilw6

to ty na avku? ale piz..duś z ciebie i ty śmiesz cwelu gadać o kimś koń hhahahahah frajerzyno ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamilw6

lachociągu ;)? widzę cwelu pyskaty że szczekasz dużo to ty na fotce? jeszcze się śmiesz pruć śmieciu?:)odważny widzę w ryju jesteś;)

tyskacz87

nie tylko nawijkę mam dobrą ;)

tyskacz87

Cwelu? Skąd ty znasz takie słowo? Widać po kulturce że rodzice nie nauczycili cie jej .

tyskacz87

Tak w ogóle to stara fotka i nie pozwole sie obrażać nikomu , gówno mnie obchodzi ile masz lat , czy jesteś chłopakiem czy dzieczyną już gorszym od ciebie spuszczałem bęcki.Jesteś pieprzonym kundlem a miejsce kundla jest w budzie jak będziesz fikał to w końcu ktoś ci przytraci łapę albo cie uśpi a po twoim frajerskim komentarzu sądzę że jesteś tępym człowieczkiem ktory lubi prowokować innych ktorzy nie przychylają się do twoich opinii .Szanuj innych to inni będą szanować ciebie.Jak zrozumiesz , odpisz, elo.

kamilw6

tak to już jest że jak ktoś komus zazdrosci to żeby sie pocieszyc zaczyna go obrażać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones