Sarah Michelle Gellar

Sarah Anne Michelle Prinze

7,9
7 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Michelle Gellar

Ładna była w Buffy i chyba ten serial to był szczyt jej możliwości, potem straciła urok i po karierze ...

maximus_

Szczytem jej mozliwosci bylo bycie ladnym?

Rlyeh

tak, bycie ładnym w buffy, dostała saturna i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o jej karierę

maximus_

Przesadzasz, co prawda teraz przeszła do drugiej ligi, a i wybitną aktorką nigdy nie była, ale jej kariera wcale nie upadła. Wciąż ma na koncie kilka niegłupich ról, no i wciąż gra, mimo wszystko. Piękna nie jest (nawet w Buffy mi się nie podobała) ale rekompensuje charakterkiem i poczuciem humoru.

Bernierdh

ja tylko kojarzę z ostatniego upadającego serialu The Crazy Ones, a tak to w pełnometrażowych od 2010 cisza ...

maximus_

od 2009. "The Wonderfull Maladys" to trwający pół godziny pilot planowanego serialu z SMG. Więcej odcinków nie nakręcono

Bernierdh

Do drugiej ligi ?? A czy ona kiedykolwiek była pierwszoligową gwiazdą ? Fakt miała szansę bo proponowano jej kilka nie głupich ról, jednak widzowie kojarzą ją raczej z "Klątwy" i "Koszmaru minionego lata"... To jest aktoreczka która zdobyła popularność rolą w serialu i niestety nie udało jej się zrobić kariery na wielkim ekranie. Dwa ostatnie seriale w których wystąpiła zostały zdjęte po jednym sezonie. Nigdy nie brała udziału w żadnym głośnym projekcie. Ja tylko czekam na dzień aż zacznie prowadzić swój talk show lub pojawi się w reality show typu "The Housewives of...."

MikeyS

tak, szybko zbrzydła i też jej nie pomogło, to już lepiej odnalazła się Hewitt która w serialikach ma swoje pewne miejsce

użytkownik usunięty
maximus_

W "Koszmarze minionego lata "była jeszcze piękniejsza. Nie wydaje mi się aby Sarah była brzydka i aby to brak urody zniszczył jej dalszą karierę. Ona w ogóle wydaje się fajna i sympatyczna normalna babeczka, a teraz tyle się mówi o tym jak wszyscy w show biznesie każdego molestuja ,może po prostu ona nie chciała robić kariery przez łóżko i stad tak potoczyła się jej kariera? Kto wie ?

Choć jak dla.mnie dalej ładna to jednak rzeczywiście za młodu ładniejsza.

jak dla mnie najlepsza jej rola w filmie Szkoła uwodzenia z 1999 r,,, grała tam wredną suikęę ale niezle grała i ładnie wygladała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones