Sarah Silverman

Sarah Kate Silverman

6,8
3 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Silverman

ŻE JAKIE?????? CHYBA ŻYDOWSKIE do czego sama się przyznaje zresztą.

zatkaokakao

Do tego to skończona idiotka. Ostatnio bóldupiła z powodu podnoszenia narodowej flagi USA bo to już "nacjonalizm" i "antysemityzm" [ https://www.youtube.com/watch?v=TyconRLq804 ]. Nie wiem co Stars and Stripes ma wspólnego z antysemityzmem, ale się pewnie nigdy tego nie dowiem. Aha, tak według niej wygląda nazistowska swastyka [ http://c9.nrostatic.com/sites/default/files/uploaded/Screen%20Shot%202017-02-13% 20at%206.31.41%20AM.png ].

ash_williams85

o ile jakoś jej humor do mnie nie trafia, to widać, że to ze "swastyką" miał być żart. Przecież ona ma taki czarny humor...

ash_williams85

Klasyczni progresywni de/bile.

zatkaokakao

Zastanawiam się co ją skłoniło do bycia Silverman. Złoto jest droższe i Goldman brzmi lepiej. Co do jej skeczy to żenada i poziom dna Rowu Mariańskiego. Szkoda, że nie buduje kariery parodiując (w jej wykonaniu raczej obrażając) żydów i judaizm. Wtedy może bym się pośmiał.

cpu

Trochę się mylisz, otóż robi sobie żarty z Żydów, proponuję obejrzeć roast Ch. Sheena.

zatkaokakao

Jakoś nie idzie znaleźć tego filmiku. Swoją drogą Charlie imprezowicz nie szkodliwy i lekko strawny w porównaniu do Silver Stein.

cpu

W skrócie na tym grillowaniu było kilka osób pochodzenia żydowskiego i muszę przyznać, że mają dystans do siebie. Tak jechali po sobie, że potem czytając oburzenie po takim programie w TVN z Wojewódzkim śmiałem się z tych opinii. Widać nie oglądali tego co działo się u Charliego i nikt tam do nikogo nie miał focha ani nikt do HBO nie pisał z oburzeniem. Inna kultura.

cpu

Skasuj tylko spacje

cpu

m.sadis. tic.pl/roa. st-of-char. lie-sheen-full-vt296708.ht. 08.ht. m.

zatkaokakao

Może ktoś z jej przodków był polskim żydem lub polską żydówką, jest taka opcja stary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones