Sarah Silverman

Sarah Kate Silverman

6,8
3 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Silverman

Czy naprawde nikt na świecie nie wie którego Grudnia 1970 roku urodziła się Sarah Silverman?

Ma ktoś numer telefonu do jej rodziców? Zadzwonie jak Boga kocham i sie dowiem!!!!

szybki912

Ciekawe dla czego to aż tak potrzebne?

zjonizowany

Ty tak poważnie? "Dla czego"? Żeby Ci ch.. buzi dał!

oczywazki

Teraz w pełni rozumiem co maił na myśli ~"Stanisław Lem o internecie" <lol>

Cóż fakt, lecz przezabawny czy tragiczny (nie wiem śmiać się czy ubolewać)?

Widać, iż forum FW to też ciekawe studium ludzkiej ... (jak się nazywa twoja "dolegliwość"...)

zjonizowany

Dla porządku. Skoro to ma być baza wiedzy o aktorach to niech będzie na tyle kompletna na ile tylko się da.

szybki912

Jeśli faktycznie dla samego porządku /w co trudno uwierzyć/ to dużo cię by to kosztowało (czasu i telefony). Wielu z pośród znanych ludzi nie ma tu kompletnych danych, tym bardziej młodych, wzrastających gwiazd (min. rodzimych). Też o tym samym myślałem, aby faktycznie dzwonić to ulubieńców ale /po bardziej dla mnie znaczące drugie imię/ z myślą o własnej bazie danych opartej na systemie pitagorejskim. Dlatego zapytałem o motywy takiej determinacji (data uradzania dla jednych to niemal nic, dla ezoteryków to gigantyczne źródło informacji trudne do opisania w kilku zdaniach). Sam posługuję się jednak czymś innym, podobnym i np. dzięki temu wiem czemu żywię dużą sympatię do Sary (ilustrują to liczby lecz akurat nie z daty, która rozumiem, że może być super ważna dla kogoś kto wykorzysta ją więcej niż "dla porządku":)

szybki912

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sarah_Silverman
proszę,asie:>

Elvis_i_koty

Dziękuję ale 7 lat minęło od mojego pierwszego postu i faktycznie ktoś uzupełnił te dane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones