Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson
Purple_Killer

To pokaż mi taką aktorkę, która sie nie maluje.A co do scarlett to nie twierdzę ze jest najpiękniejsza,ona jest poprostu niesamowicie seksowna chociaż sam nie wiem czym to jest spowodowane.Pewnie kwestia gustu bo dla mnie jest number one.

Mr_Macphisto

Bez makijażu nie wygląda urodziwie, w ogóle kobiety są słabe bez makijażu. Każdy facet może upodobnić się w jakimś stopniu do kobiety, wyglądać kusząco, wystarczy tylko peruka i porządne ubranie. Ja mam mnóstwo swoich zdjęć w takim stylu.

Purple_Killer

Kusząco? Czy według Ciebie Anna Grodzka (nie obrażając nikogo) wygląda kusząco? No błagam ...

danishgirl

Wybacz, ale Grodzka ubiera się jak stara baba i jest przy kości. Gdyby była prawdziwą kobietą z takim stylem i tuszą, też by nie była atrakcyjna.

Purple_Killer

Ok ale według Ciebie każdy " facet może upodobnić się w jakimś stopniu do kobiety, wyglądać kusząco", a według mnie każdy facet, który założy perukę i będzie próbował upodobnić się do kobiety będzie wyglądał jak Anna Grodzka, a nie jak przynajmniej przeciętnie ładna kobieta. No ale, rzecz gustu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Purple_Killer

Heh, już widzę co by tacy "chłopacy z siłki" powiedzieli, gdyby cię zobaczyli i usłyszeli.

Nie będę się przejmował na każdym kroku, kto ktoś tam o mnie pomyśli, nie można dogodzić wszystkim, a ja chcę żyć w zgodzie z sobą. Jak już miałbym się przejmować, to bardziej zdaniem najbliższych, a nie gości z siłki.

Purple_Killer

Popieram. Mężczyźni, bawcie się modą, bo spod mięśni i smaru widać tylko kompleks męskości niestety. I do Egiptu nie trzeba sięgać, wystarczy do lat 70. :)

Purple_Killer

2006 r. - 1. miejsce - "Najseksowniejsza żyjąca kobieta" według magazynu "Esquire";
- 2006 r. - 1. miejsce - "Najseksowniejsza żyjąca kobieta" wg magazynu FHM;
- 2006 r. - 1. miejsce - "Najseksowniejsza kobieta na świecie" wg magazynu "FHM";
- 2007 r. - 3. miejsce - "Najgorętsza kobieta roku" wg magazynu "Maxime";
- 2007 r. - 1. miejsce - "Najseksowniejsza Gwiazda" wg magazynu "Playboy"; - Na pewno to dzięki makijażowi XD

użytkownik usunięty
dagon1911

No dobra, super, wiemy.
Co z tego wszystkiego wynika? Miejsce na podium w jakimś tam magazynie raczej o niczym nie świadczy.

dagon1911

no i co z tego? to ty nie wiesz, że miejsce w takich rankingach jest odpłatne? gwiazda płaci dużą kasę by tam się znaleźć, za miejsca 1-10 stawki w milionach USD

Purple_Killer

Tak chętnie bym zobaczył XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kobuz

Thora jest średnia z makijażem, bez niego - co widać na tej fotce - jest brzydka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Kobuz

Ellen Page?! Szanować to nie szanuję, ale ciebie w tym wypadku.

Lukininho

nie jest brzydka (np bez makijazu np na plazy wyglada zle) ale do mojej dziewczyny sie nie umywa,nie zmieniłbym ja na zadną inna ;)

snickers2013

Generalnie wszystko zależy od tego jak postrzega się w dzisiejszych czasach piękne kobiety - a może powinienem napisać "dobre dupy"? Większość społeczeństwa ocenia kobiety przez pryzmat wielkich piersi, to wszystko. Więc, nie dziwcie się niektórym, że napiszą "Scarlett Johansson brzydka", ponieważ niektórzy nie potrafią dostrzec w kobiecie nic prócz krągłości.

Na szczęście Scarlett Johansson - jako piękna kobieta (za taką ją uważam) ma się podobać facetom, także... Wierzę, że istnieją jeszcze ludzie, którzy jednak patrzą na kobiety z tej pozytywnej strony. :)

Lukininho

Czytam powyzsze posty i śmiać mi się chce, jedne pisze, że ma makijaż i temu, drugi, a.... szkoda napisat mi pisać.
Kązda aktorka uwydatnia się jak może stosując nie wiaodmo co, liczy się efekt, prawda jest taka, że jest piekna i ma świetne ciało :) A jak robi, że tak wygląda zostawmy już jej :)

Lukininho

też tak uważam i moim zdanie m jest obecnie jedną z najlepszych aktorek

Lukininho

Ten karzeł?

rock79

to jeszcze pół biedy


ale ta morda knura?!
masakra!!

Lukininho

bardzo ładna, ale ja akurat wolę inne:)

Lukininho

Zgadzam się :D Ona + Charlize Theron najpiękniejsze! :D Chociaż jest jeszcze parę innych naprawdę ładnych

Lukininho

niewiele ci trzeba


Lukininho

Według mnie Scarlett nie jest największą pięknością na świecie, ale jest ładna na swój sposób (jak zresztą każdy). Na dodatek jest świetną aktorką, a i głos ma taki specyficzny, że aż genialny!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Lukininho

http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=120581

i jak tu się nie zgodzić ? kocham ją a przy okazji

pierwsze spojrzenie na nią z planu Civil War :)

użytkownik usunięty
Lukininho

Ładna figura zmiksowana z twarzą zdradzającą niedorozwinięcie. Istne 160 cm groteski.

użytkownik usunięty
Lukininho

Koński ryj.

Lukininho

Ładna z niej babka, nie jest brzydka, ale mnie osobiście się nie podoba. Nie mój typ kobiety.

Lukininho

No mi się nie podoba... tzn zwyczajna jest,usta ma tylko ładne. Nie rozumiem tego halo o jej cudowną urode

Lukininho

czyli twoim ideałem kobiety jest facet

takkis

Uważam, że jest bardzo ładna ale to raczej tyłek z przyszytą głową, który biega jak kaczka :P. I ten straszny cellulit...

http://media1.popsugar-assets.com/files/2012/02/06/5/192/1922398/1c987b4805d2a7a 6_FFP_8751472_Johansson_Scarlett_POSSFF_021012.jpg



daihat

Każda 45 latka może x5 lepszy jeśli regularnie uprawi odpowiedni sport, a niby tyłek to atut scarlett. Ochyda :P.

Lukininho

Przaśna i nie potrafi poruszać się na szpilkach.

Lukininho

Phmmm .... parsknąłem i o mało się nie osmarkałem.
Po namyśle ..., może jesteś niewidomy i oceniasz kobiety po ... głosie.
Nie, no na pewno nie widzisz, na pewno. Nie możesz widzieć. Niemożliwe, żebyś widział, nie możliwe to jest.

Lukininho

ahahahah http://www.filmweb.pl/person/Scarlett.Johansson/photos/110758

iście zajebista.... xD

Lukininho

Hehe...ja mam jej sobowtóra w domu tylko że brunetka :)

A w ogóle widzę że same kobiety z zazdrością się tu wypowiadają o urodzie innych kobiet... Scarlket jest zjawiskowa! Dymna też była (starość nie radość, kaźdego to czeka, choć i tak się trzyma, tylko ta tusza jej ujmuje) Eva jak ktoś napisał również i wiele, wiele innych...

Lukininho

Właśnie się zastanawiam cały czas, czy tylko dla mnie ona jest jedną z najbrzydszych aktorek....

Increibla

Nie tylko dla Ciebie. Według mnie jest bardzo ustalentowana, ale w życiu nie powiedziałabym, że piekna, a co dopiero "najpiękniejsza".

Lukininho

Mogłaby być elfką w jakimś świecie fantasy, ma taką urodę właśnie.

Lukininho

Brawa za odwagę wspierania aborcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lukininho

Nie ma ideału kobiety - ona też sra, sika, poci się, ma okres i czasami parszywy charakter...Na ekranie jest zawsze wyretuszowana, ma nałożoną tapetę i wypowiada kwestie, które ktoś mądrzejszy dla niej napisał...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gozer_Traveler

Jest lepsza opcja - zamówienie ze strony realdoll.com - tylko cholernie droga...choć i tak wychodzi taniej niż żona, nie starzeje się, nie pyskuje, nie zrzędzi i zawsze można ją zamknąć do szafy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones