Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Miniony rok 2014 to kolejny rok rozwoju i sukcesu Scaelett Johanson. To prawdopodobnie nigdy nie będzie Oskarowa aktorka, ale jej kunszt można poznać np w filmie ''Lucy'' w scenie w której występuje w samym podkoszulku. Ta scena przejdzie do histerii kina i powinna być nazwana samozwańczo najlepszym ujęciem w historii kina.
W tym roku wszystkie jej filmy odniosły sukces, w wszystkich wypadła świetnie. Ona jest damska wersją Jasona Stathama.

bytrek

Czemu nie jest oskarową aktorką ,wg mnie ma szanse znaleźć w przyszłości Oskara ,ale narazie nie gra w niczym poważnym ,choć dla mnie jest rewlelacyjną Czarną Wdową i w Lucy byłą fenomenalna.

Mela2001

*zdobyć Oskara

Mela2001

Być może w wieku Sandry Bulok lub Meryl Streep, gdy nie będzie już mogła bazować tylko na swojej atrakcyjność, posiadając już bardzo duży bagaż doświadczenia, zagra w jakimś Oskarowym filmie.

bytrek

Meryl Streep swoje 2 Oskary zdobyła przed czterdziestką.
Dla mnie Johansson jest lepszą aktorką od min. Natalie Portman ,bo dla mnie ta druga gra zbyt "płaczliwie". I wszyskie role Scarlet ,za które była nominowana były warte globa , i jestem pewna że jeszcze udowodni swój talent.

Mela2001

Nie. To znaczy, faktem jest że w każdym filmie jakim gra Scarlett, nie da się oderwać od niej wzroku. Jednak, nie ma filmu, w którym będzie jakoś tak, inaczej. Nie wiem jak to określić, ale niech zagra tak jak Lowrency w Poradniku. Czy też w American Hustle, niby mało znacząca rola, a i tak jest jakaś magia w tej jej postaci. Ta murzynka która ostatnio dostała Oskara za role drugoplanową, takiej właśnie gry oczekuje od Scarlet, aby dostała Oskara, czyli wyróżnienia się spośród wszystkich o 2-3 klasy w tym filmie.

bytrek

Scarlett aktorką jest świetną ,ale masz rację ,bo mimo że zawsze jest rewelacyjna w tym w czym gra ,to nie wyróżnia się ,tak jak Lawrence w PPM ,albo w AH lub Streep w kazdym swoim filmie.

Mela2001

Ja bym rzekł, że jest pierwszorzędną aktorką drugorzędną. Nic jej nie ujmując oczywiście, gra po prostu w filmach gdzie nie bardzo ma możliwość wykazać się kunsztem na miarę oskara. Ale w rolach, ktore gra sprawdza się świetnie.

Leuthen

^ :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones