Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Prawdziwe i piękne kobiece kształty. Zazdroszczę!

aviatorka_06

to chyba lekka nadwaga a nie kobiece kształty. ale oczywiście to tylko moje zdanie.

ksiezna_charlotte

Ma świetne ciało.

ksiezna_charlotte

Bardzo kiepskie to twoje zdanie.

ksiezna_charlotte

Nadwaga???????????????? Chyba zartujesz. W Avengersach ma taką zajeb*istą dupcię, ze na pieska grzmociłbym bez opamiętania i wiekszosc normalnych facetow na pewno tez (w przeciwienstwie do anorektycznych patyczakow ktore nie mają cycków ani tylka a myslą ze są boginiami seksu, tylko dlatego ze niby "kosciotrupia" jest teraz w modzie.) Nie nienawidzę grubych dziewczyn (w prawdziwym tego słowa znaczeniu "grubych"), ale na wiekszosc wychudzonych Top modelek podejrzewam ze w sytuacji nawet by mi nie stanął.... zero podniety
Pozdro

użytkownik usunięty
ksiezna_charlotte

idealne ciało ma salma hayek w od zmierzchu do świtu scalett do niej daleko dla ciebie nadwaga dla 99% mężczyzn ciało bogini
rozumiem że przemawiają przez ciebie kompleksy płaskiej klaty zadu
ciesz się dalej ciałem asexualnego 12-letniego chłopca:)

aviatorka_06

Zgadzam się!

aviatorka_06

O tak, ja też zazdroszczę! (:

aviatorka_06

aviatorka_06 masz rację też mi się podoba jej figura :) to piękna kobieta I DOBRA aktorka i nie rozumiem czemu jest tak wielu co ją tak chcą upodlić życzę jej wielu spaniałych ról zasługuje ona na to jak mało która żeby grała jak najdłużej :)

wort801

W pełni popieram twoje zdanie ,jest piękna i bardzo utalentowana ;)

użytkownik usunięty
aviatorka_06

E tam bez przesady, mnie też się podoba, ale jeżeli chodzi o figurę to Adriana Lima, Kristanna Loken czy Jessica Alba ze starszych są nie do pobicia a z młodych Barbara Pavlin albo Selena Gomez. Scarlett jest od nich po prostu szersza. Niestety, stety.

użytkownik usunięty

Właśnie Scarlett ma Kobiece kształty ale kobiety 40-50 letniej.

Tak mam w Avatarze Scarlett J. ale wtedy była młodziutka,słodziutka i jeszcze szczupła.

aviatorka_06

kilka operacji plastycznych grube uda gruba dupa i sztuczne usta jak dla Ciebie to ideał to gratuluję dla mnie laska przeciętniej urody 5/10 nie ma się co zachwycać a na koniec jak ona ma 29 lat jak dla mnie wygląda na 38 .

Ricky79

Dla mnie to jest idealna figura. te "grube uda gruba dupa", pomijając to, że chyba nie wiesz jak wygląda gruba osoba, to prawdziwe kobiece kształty. Między innymi to odróżnia kobietę od mężczyzny. Mężczyzna ma rozbudowaną górną część ciała, kobieta dolną. Tak to wszystko stworzyła natura i to nie bez powodu.

Ricky79

Oczywiście, nikt nie zabroni ci zachwycać się tyłkami dziesięcioletnich chłopców, ale dla własnego dobra, lepiej się z tym aż tak nie afiszować :) Na szczęście, coraz więcej mężczyzn gustuje w kobiecych kształtach, takich, jakie ma np. Scarlett.
Żaden normalny, heteroseksualny facet NIGDY nie nazwie jej kształtnego tyłeczka "grubą dupą".

Ricky79

Pewnie lepiej zjeść patyk od jabłka

jolka4500

Super wyglądała w filmie 'Wyspa" ona w ogóle cały czas inaczej wygląda, może zasugerowałem się jednym filmem co nie zmienia faktu że nie jest to ideał mojej kobiety.

Ricky79

a co do gry aktorki 10/10

aviatorka_06

Zgadzam się. Jako facet mogę potwierdzić, że jest ideałem, jej ciało jest po prostu perfekcyjne, niezwykle podniecające.

aviatorka_06

Dobrze gadasz ,jest kwintesencją kobiecości.

aviatorka_06

Jak to są piękne kształty...

https://31.media.tumblr.com/29b17afc0de5283559962657ecfc8df7/tumblr_inline_n7cez o083n1qdwlcm.png

...to mało widziałaś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones