Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

ani to ładne ani utalentowane, zwykła przeciętnosc

walkirium

Nie jest ładna? To nie chcę wiedzieć jak ty wyglądasz/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walkirium

I nie mówisz tego z zazdrości?
http://www.filmweb.pl/person/Scarlett.Johansson/photos/443392
Jesteś kobietą nie? To wyślij zdjęcie jakiejś ładnej gwiazdy...

AsunaSun

https://www.flickr.com/photos/vasukalai/5931832709/ to jest jej prawdziwa uroda, reszta jest sztuczna i wymodelowana. Jesli osoba z tego zdjęcia jest dla ciebie piękna to dziwne przyjmujesz kanony urody. Codziennie widuje na polskich ulicach kobiety i dziewczyny urodziwsze od tej "boskiej" Scarlet

walkirium

Bo Polski są ładne. Faktycznie bez makijażu jest przeciętna.

użytkownik usunięty
AsunaSun

Jak dla mnie Scarlett nawet bez makijażu jest śliczna .

użytkownik usunięty
walkirium

zgłoszone...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
walkirium

zgłoszone za obrażanie innych. Tyle w tym temacie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walkirium

dokładnie ma tępą japę i generalnie wygląda dość głupawo, a figura pozostawia wiele do życzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
walkirium

Ma naprawdę dobre piersi.

Torchia

Haha, zgadzam się z tobą ;) Biust to jej największa zaleta, a jeśli chodzi o urodę moim zdaniem jest dość przeciętna. Nie brzydka, ale też nie specjalnie zachwycająca - za to dobry make-up zrobi wszystko ;)

walkirium

Mam te same przemyślenia. Nic w niej nie ma ciekawego.

walkirium

Żartujesz sobie ?!
Ona jest Świetną, Utalentowaną (okej nie widać tego może w każdym filmie w jakim występuje, ale gdy ma szansę się wykazać to Rządzi) i Piękną Aktorką

walkirium

Co do talentu nie będę się wypowiadał. Nie oglądałem jej w żadnym ambitniejszym filmie. A co do urody to dla mnie jest przeciętna / brzydka. I bynajmniej nie twierdzę, ze to źle. Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie nie skończy jak przeciętna lalka barbie (czytaj nie zniknie po trzech sezonach). Jednak nie rozumiem tego całego zachwytu nad jej urodą.

walkirium

Właśnie ścięła włosy..... i ja się pytam: to ma być najseksowniejsza kobieta świata? xd pękam ze śmiechu.

Apolllonia

http://images.hngn.com/data/images/full/65584/scarlett-johansson.jpg?w=650

najgorsze oscary w wykonaniu tej pani :/ nie było na czym zawiesić oka, a co ta pani ma do zaoferowania prócz wyglądu ?

Apolllonia

ale zazdrość! :D

alex_29_filmweb

Zazdrość mnie zżera jak widzę Megan Fox, albo Winonę Ryder, a nie tą świnkę XD Padłam ze śmiechu.

Apolllonia

zazdrościć napompowanej twarzy Megan Fox, dobre priorytety

alex_29_filmweb

nie martw się i na Scarlett przyjdzie czas :* bez botoksu kobieta która gra tylko swoją urodą się nie obędzie <3

Apolllonia

no to sie zdziwisz

Taneleer_Tivan

czekam <3

użytkownik usunięty
Apolllonia

wez z nim nie rozmawiaj twierdzi że Kristen stewart jest lepsza od Emmy Watson...

i wszystko jasne............. xd

użytkownik usunięty
Apolllonia

http://www.filmweb.pl/person/Kristen+Stewart-52530/discussion/ludzie-2599073


jak mi nie wierzysz :P

wierzę i bez tego ;)

użytkownik usunięty
Apolllonia

zobacz co wyprawia ten rude_23_filmweb

łazi za mną założył konto 17 marca, i jeszcze obraża...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

troszeczkę się kompromitujesz... wychwalasz aktorkę z typowo filmowych blockbusterów, i piszesz bzdury takie


http://www.filmweb.pl/person/Kristen+Stewart-52530/discussion/ludzie-2599073


jak w tym temacie! co jest głupie


prawdziwe aktorstwo to nie jest twoje Sebastian Stan, czy Scarlett choć ich lubię to twoje wychwalanie ich jest śmieszne.

Prawdziwe aktorstwo

to masz


Cate Blanchett
Hugo Weaing nie wiem czy dobrze napisałem, w każdym bądz razie chodzi o aktora Elronda
Ian Mckellen
Martin Freeman
Benedict Cumberbath
Maggie Smith
Ralph Fiennes... wez poczytaj jacy aktorzy są na serio dobrzy a nie wychwalaj nonsensów

aha ok xDDD

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

Brak argumentów?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

xD

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

Nie można było się spodziewać po tobie żadnego, ale to żadnego mającego sensu komentarza...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

dobra człowieku, zbastuj źle odbierasz dane informacje..
argumenty? po co? po grzyba?
pisanie zdań typu "Twoj Sebastian Stan..." jest głupie.
serio? mój? ulubiony aktor? po czym to kurde wywnioskowałes? są lepsi aktorzy, ale fakt, jest z potencjałeem, że mam tą postać na awatarze? tu nie chodzi o aktora tylko o postać Zimowego Żolnierza którą odegrał.. z KOMIKSU.... nie widzę zadnego wychwalania...
Scarlett... też mega aktorką nie jest, bo są lepsze i tutaj przykładami mi sypać nie musisz, bo to WIEM.
pomysł czasem, to nie boli.

Chyba zrozumiałeś. Bez odbioru.

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

no dobrze przekonałaś mnie choć nadal nie, wytłumaczyłaś dlaczego uważasz że Kristen Stewar jest lepsza od Emmy ...

może ma wpływ na to że nie lubie HP... może po prostu tej aktorki nie lubie, są takie przypadki, jak Twój - Stewart.
u mnie zaplusowała za Azyl, i Still Alice..
a Emma.. nigdzie, niestety, może to się zmieni w przyszłości.
Mimo że Kristen na pewno w czołowce nie jest, a może nawet na końcowce, to wciąż przed Watson, tyle w temacie.

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

tak spojrzałem na nick

rude_23_filmweb i alex_29_filmweb

teraz zauważyłem że masz multikonto no pięknie :D dowód do zgłoszenia jest. Czerwone łby będą mieć zabawę.

? co to ma do rzeczy.. wiele jest takich nickow... tego użytkownika nie znam, jest chamski i nie zamierzam mieć z nim nic wspolnego.. nie bujaj

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

chamski? to może zwróć mu uwagę skoro jest chamski! chociaż w jednym się z tobą zgadzam.

a po co zaczynać kolejną kłótnie.. lepiej ignorować

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

w sumie racja :P

użytkownik usunięty
alex_29_filmweb

rozwiązałem zagadkę, to konto cię chyba podrabia... no nic czerwone łby to sprawdzą :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones