Sean BakerII

7,8
540 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Sean Baker

Bylem 2 dni temu na "The Florida project" i jestem zachwycony filmem. Brakowalo mi tylko konkretnej fabuly, ale wszystkie inne plusy tego arcydziela wynagradzaja ten 1 minimalny mankament z ogromna nawiazka. Niestety nie mialem przyjemnosci zobaczyc jego poprzednich produkcji. Z tymi starszymi moze byc problem, ale mandarynka nagrana iPhonem 5s na pewno zagosci na ekranie mojego laptopa, badz tez innego urzadzenia, ktore umozliwi mi odtworzenie owego filmu. Zachecam wszystkich do zainteresowania sie tym rezyserem, bo to bardzo swiezy powiew dla kinematografii.

Patryk_Kozacki

Z tym "młody" nie przesadzajmy, młodzi to są Damien Chazelle czy Xavier Dolan - Baker nie zrobił może za wielu filmów, wiekowo (46-47 lat) to już jednak praktycznie ta sama półka, co Paul Thomas Anderson, Christopher Nolan czy Martin McDonagh...

Bismarck

Masz racje, ze przesadzilem z tym mlody :P. W ogole jak tak teraz patrze na te moja opinie o tym filmie, to jest strasznie chaotyczna i widac braki w wiedzy xD. Jednak to wszystko dlatego, ze byla pisana na szybko po obejrzeniu seansu, bo fim zrobil na mnie niesamowite wrazenie. Dzieki za normalna odpowiedz ;)

Patryk_Kozacki

Jeżeli do tej pory nie obejrzałeś, to Mandarynka jest dostępna na Netfliksie.

storkowy

oo dzieki bardzo za informacje

Patryk_Kozacki

Popieram, świetny gość.
Po Project Florida obejrzałem Tangerine i Startlet i jetem pod ogromnym wrażeniem wszystkich 3 filmów.
Gość ma niesamowity talent do przenikania w codzienność przeróżnych ludzi, w przeróżnych środowiskach i pokazywania ich losów w bardzo empatyczny, naturalny sposób, tak jakby żył i przyjaźnił się z tymi ludźmi od lat.
Jestem bardzo ciekawy co będzie robił dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones