Sean Faris

Sean Haroy Faris

8,0
2 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Faris

nie wiem czemu ale ten koleś cholernie przypominał mi C.Ronaldo w filmie NBD, podobny uśmiech i mimika twarzy, powiedziałabym nawet że przystojniejszy :)

HardstyleBaby

Rzeczywiście trochę przypomina CR7.

HardstyleBaby

Właśnie...cały czas myślałam, kogo mi przypomina. Oczywiście, ze Krystynę.

HardstyleBaby

Wlaśnie oglądam 'Forever strong' i też mi się skojarzył z Cristiano :) ale ogólnie przypomina mi Toma Cruise'a ;)

HardstyleBaby

W Stash house od razu gdy go zobaczylam pomyslalam,co jest,Cristiano branze zmienil?:-)Ale przystojniejszy i mniej zelu na wloskach-na korzysc:-)Fajniutki:-)

HardstyleBaby

Mam to samo :)

HardstyleBaby

Jak będą nagrywać biografie C.Ronaldo to powinni go brać bez namysłów.

Samuellj

;D pytanie czy on chciałby być Krystyną :D

LubieWieszaki

A kto by nie chciał zagrać Ronaldo?:)

klaudia2251

Kto by nie chciał ? Każdy hetero :)

bewek2

Miałam raczej na myśli wyzwanie aktorskie. Zagrać taki fenomen...myśle, że niejeden by chciał.

LubieWieszaki

boże nie obrażajcie Sean'a :D

Samuellj

pytanie czy jest sens kręcenia fabularnej biografii Cristiano, skoro to dopiero drugi piłkarz świata i jeżeli miałaby powstać, to raczej w hołdzie za karierę, a Faris wtedy już swoje latka by miał (w końcu starszy od Cristiano).

faylon

Drugi? LOL, dobry żart

VingaErbach

Popatrz na datę wypowiedzi zanim coś skomentujesz głupio, fanboy'u.

faylon

Patrzyłam. Czytanie ze zrozumieniem nie jest mi obce. Co nie zmienia faktu, że rok temu też był najlepszy. Złota Piłka to żaden wyznacznik.

VingaErbach

Moim zdaniem, jak wielu ludzi z futbolowego świata, w tym tych wybierających laureata Złotej Piłki, nie był najlepszy. To nie żarty, to opinie. Doświadczenie z niektórymi kibicami Realu mówi mi, żeby w dyskusję nie wchodzić. Z racji tego, że Twoja reakcja było od razu "LOL, dobry żart" to mniemam, iż jesteś jednym z tych, z którymi do czynienia mieć nie chcę, bo zwyczajnie ogłupieję :)

faylon

Nie znasz mnie, a oceniasz po jednej wypowiedzi o obrazku. Gratuluję.

VingaErbach

Oceniam ewentualny sens wchodzenia z Tobą w dyskusje na temat piłkarzy. Powodzenia w przyszły sezonie, to by było na tyle :)

HardstyleBaby

No rzeczywiście przypomina CR7.

HardstyleBaby

Sean jest według mnie dużo bardziej przystojniejszy. :)

systemofadown

i tu się w pełni zgadzam :D :3

natula2222

ja też

HardstyleBaby

jak dla mnie bardziej Toma Cruisa. :)

HardstyleBaby

Daj spokój Krystynka to gejuch

HardstyleBaby

Po prostu walcz tam to naprawdę wygląda w nie których momentach jak CR7 :P

HardstyleBaby

A już myślałam, że tylko ja mam takie skojarzenia :P

HardstyleBaby

Strasznie strasznie podobny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones