Sebastian Cybulski

6,1
966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Cybulski

zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak fantastycznie pan Cybulski zagrał Korowiowa w "Mistrzu i Małgorzacie" G. Lifanowa. Sposób w jaki poruszał się na scenie- zwłaszcza w scenie z wręczaniem łapówki, jest oszałamiający:) Nie wspominając już o scenie balu, którą swoją konferansjerką zwyczajnie uratował.
Więcej takich ról, mniej babrania się w serialowych badziewiach i cóż... Pozostaje nadzieja, że adaptacja Bułhakowa pojawi się w marcowym repertuarze Teatru Polskiego w Poznaniu.
Pozdrawiam serdecznie.

wichajster5

zdecydowanie zgadzam się z Tobą- Cybulski jako Korowiow jest wprost genialny;)

wichajster5

on i Papuga ukoronowali MiM wspaniale, śweitne role!

locamaria

byłam w sobotę na Mistrzu i Małgorzacie i rzeczywiście - Behemot i Korowiow dali czadu, zresztą Piotr Dąbrowski jako Woland też - nie raziła mnie tam żadna rola, uważam, że wszystkie świetnie zostały dobrane.

wichajster5

A ja chce go pochwalić za rolę w "Szalonych nożyczkach"! Genialna sztuka.
Nie znam pana Sebastiana z ról filmowych/serialowych, ale jako aktor teatralny radzi sobie bardzo dobrze, żałuję tylko, że mieszkając prawie 10 lat w Poznaniu ani razu nie trafiłam na "Mistrza i Małgorzatę" do Teatru Polskiego.

arhdwaplusy

Zgadzam się - w "Szalonych Nożyczkach" jest po prostu świetny!

Destiny_5

Niesamowity, interaktywny spektakl. Żarty sytuacyjne Tonia (Cybulskiego) bezcenne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones