Sebastian Fabijański

7,5
42 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Fabijański

Bardzo dobra rola. Nie przeszarżowana. Scenariusz nie byl dla niego laskawy, ale sobie poradzil swietnie. Nareszcie jakas swiezosc. ile mozna patrzec na te same geby.

bolek_bartek

Zgadzam się. Scenariusz nie dawał mu fajerwerków, a mimo wszystko się obronił. Jestem bardzo ciekaw jak sobie poradził w kolejnych filmach. zobaczymy. następne filmy pokażą czy będzie się kiedyś na niego do kina chodzić

bolek_bartek

A dla mnie jakiś taki drewniany w tym Jezioraku Wcale mi się jego rola nie podobała w tym filmie

bolek_bartek

To prawda, bardzo dobrze się zaprezentował. "Jeziorak" jest całkiem niezłym polskim filmem moim zdaniem.

bolek_bartek

No serio? Nieudolne naśladowanie Holdera. Moim zdaniem wypadł tragicznie. Dodatkowo było widać, że gra, strasznie nie podoba mi się ta maniera, szczególnie dostrzegana w naszym rodzimym kinie, aktor powinien być przede wszystkim naturalny.

Pauleta

Nic dodać nic ująć. Musisz mu uwierzyć, a ten robił tylko wszystko żeby wypaść jak Kinnaman.

Pauleta

Nawet dialogi prowadził w sztuczny sposób niestety. Jak uczeń w szkole.

dzikudzina

Dokłądnie, kwestie wyklepane.

JABOL666

he, he dzisiaj szukałam tego aktora bo bardzo mi się spodobała jego rola w Belfrze, a tu prosze, wczesniej krytykowałam!

Pauleta

kompletnie nie rozumiem skąd przekonanie, że próbował naśladować Kinnamana (którego od lat uwielbiam btw). Mogę się zgodzić, że ogólna stylistyka filmu trochę mogła przypominać The Killing, ale Marzec był zupełnie różny od Holdera.

bolek_bartek

Bardzo fajnie zagrał. Uwielbiam go. Głos ma super. I wcale nie mysle ze naśladował kogoś. Czytałem gdzieś w wywiadzie jak mówił ze nie oglądał the killimg.

bolek_bartek

Szkoda tylko, że ją wręcz splagiatował od Joela Kinnamana z serialu The Killing.

bolek_bartek

jak dla mnie zagrał w tym filmie słabo, nawet bardzo. Przecież to kopia serialu- nie poradził sobie z prezentacją Holdera.

bolek_bartek

Właśnie obejrzałem Jezioraka i uważam, że wypadł raczej kiepsko. I wszystkie jego starania i zasługi padły przy FATALNEJ dykcji! Nie wiem, czy on kończył jakąś szkołę aktorską, ale powinien jak najszybciej wziąć jakieś lekcje dykcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones