Sebastian Fabijański

7,5
42 538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sebastian Fabijański

Uwielbiam go. W "Belfrze" jest moim ideałem faceta. Szukałam jego fotek, czegokolwiek ale gościa nie ma zupełnie nigdzie :O koleś bez instagrama i fejsa w obecnych czasach? Nie wierzę. Zostało mi oglądanie serialu

Angelique_92

"W "Belfrze" jest moim ideałem faceta."

Kręcą Cię gangsterzy?

Friendsa

W sumie to jest chyba tylko moja fantazja erotyczna w tej postaci. W życiu nie miałam do czynienia z takimi facetami

Angelique_92

Mam to samo :p

evilcookie

musimy sie poznac haha

evilcookie

JA wyglądam prawie identycznie...hue,hue...ale jestem księdzem.

Angelique_92

Rozumiem :)

Angelique_92

Wszytskie kobeity tak mają. Dawno udowodnione. ;) emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Nieposkromiony gangsterek. Żyjący swoim życiem.

greedo23

Hehe, zawsze bawiły mnie to, że kobiety lecą na kryminalistów bo się filmów naoglądały i myslą, że w życiu jest tak samo. Super wybór. Koleś, który nie potrafi nic robić, więc zostaje bandytą. Gwałci, morduje, okrada ludzi, ćpa, regularnie zdradza żonę (jeśli ją ma). Poglądy to nakraść się, żyć chwilą i zostać zapamiętany jako ten zły i mieć poklask tylko wśród holoty z blokowiska. Taki wielki gangster z Polski sprzeda kolegów za tira fajek, a na koniec ktoś go zabija albo idzie siedzieć albo boi się iść siedzieć bo nie jest twardzielem i zostaje koronnym. Tacy z nich twardziele, że bez kolegów i broni, dostali by po pysku od może nie pierwszego, a drugiego przeciętnego mężczyzny, mężczyzny, który ponoć jest frajerem. Może 0.01% "gangsterów" kończy inaczej, kończy dobrze. Niech pokażą klase i dorobią się od zera legalnie. Nagle się okaże, że inteligencji i pracowitości mają zero i nic nie potrafią. Jedyne co potrafią to zaatakować tego słabszego, co nie ma jak się bronić. To ocenianie przez kobiety kto jest twardy, a kto nie też jest żałosne. Bad boy to w ich mniemaniu twardziel, a zwykły facet nie. Jak byłem maly to trenowalem taekwondo. Mój trener był ulożonym, uczciwym człowiekiem. Jakby palnął w pi##e takiego gangsterka to ten by się poplakał i zaczął straszyć, że go zabiją jego pracownicy bandyci, bo on sam nie ma jaj.

użytkownik usunięty
sheut6

W rzeczywistości żadna z nich nie chciałaby mieć faceta-przestępcy, bo nie ma pojęcia z czym to się wiąże i jak mało romantyczne to jest.

sheut6

Fantazje mają to do siebie, że mało, kto chce ich spełnienia. Mężczyźni to hipokryci. Mają pretensje do kobiet, że podoba się bad boy, a sami lecą na cycate blachary lub demoniczne wampy. A potem płacz, że kobietom chodzi tylko o kasę. A najśmieszniej, gdy narzekają zapuszczeni nieudacznicy.

sheut6

leca na kryminalistow bo pragna czuc sie bezpiecznie a pozniej i tak koncza jako worek treningowy,swoj na swojego trafi,porzadna kobieta leci na porzadnego faceta :)

greedo23

facet jest po prostu seksy, jako gliniarz Holender też :)

greedo23

Fabijański jest gangsterem? ło

Angelique_92

Kręcą Was drogie Panie tacy faceci, ponieważ nigdy nie spotkałyście na swej drodze takowych. Zapewniam Was, że filmowi bohaterowie nie wiele mają wspólnego z prawdziwymi przestępcami (bad boyami). Gdybym był kobietą, to raczej bym ich unikał. No chyba, że Panie są masochistkami które lubią być zdradzane co wieczór, bite i traktowane jak szmaty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
remi1982

Hell yeah, że lubimy być traktowane jak szmaty. Wczoraj się kolega urodził? Miałam z takimi do czynienia i nadal chcę. Oczywiście poza mną są jeszcze normalne kobiety, tak że każdy powinien być zadowolony.

Angelique_92

To dobrze robisz, prawdziwi gangsterzy nie są tacy jak Fabijański; omijaj z daleka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Friendsa

a której baby nie kręcą gangsterzy ? wszystkie wolą bad boyów, a swojego wyboru dokonują nawet nieświadomie. zmienia sie to wraz z wiekiem, w obecnych czasach dopiero gdzies po 35-40 rokiem życia, wtedy kiedy baba chce stabilizacji i wie, ze jej uroda juz przemija. wtedy wybierze statecznego, ułożonego, grzecznego facecika, a nie bad boya

BlackShit

Dawno nie czytałam bardziej zabawnych bzdur. Co do Fabiańskiego fajnie na niego popatrzeć, ale poziom jego gry aktorskiej jest adekwatny do filmów/seriali w jakich gra....

tess22

w ultraviolet gra fajnie. Nie znam innych jego ról.

polacca

Gra podobnie. Może przesadzam, nie jest złym aktorem. Tylko jego role sa takie same...

tess22

możliwe, nie znam aktora z innych ról :)

BlackShit

Mnie nie kręcą gangsterzy i bad boys, pozdrawiam.

cholernawredota

Sadzac po nicku to sama bad girl jestes i szukasz równowagi w zwiazku :>

thccc

niestety nie masz racji, a nick to zaledwie żart

cholernawredota

Julia Rasistowska... :P

thccc

Czyli okłamała nas. Kręcą ją.

cholernawredota

no to fajnie ze cie nie kreca, dobrze ze juz wiemy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Mnie nie kręcą, lubię stabilizacje i święty spokój

BlackShit

ja już jestem w tym wieku i nadal bym nie pogardziła

Friendsa

To on gangsterem jest?

Angelique_92

no to na pitbullu będziesz miała orgazm....

joannacwi

Miałam już po zwiastunie :D

Angelique_92

tylko sie nie sfajdaj w rajstopki..... co za stek bzdur....

joannacwi

Właśnie w pitbullu dużo gorszy niż w belfrze :/

evilcookie

przeszarżował niestety, a czasami mniej znaczy więcej...

Angelique_92

To, że nie ma profili na tych durnych portalach jest jeszcze bardziej na plus ;) widać, że jest fajny też z charakteru po jego występie u Wojewódzkiego.

DoomedMistress

Popieram ;)

DoomedMistress

Myślę podobnie ale chciałabym mieć z nim wygaszacz ekranu :P

Angelique_92

Dojrzewasz dopiero?

Angelique_92

25 lat na pewno nie masz :)

DoomedMistress

A jest jakiś nakaz by mieć te profile? ;) Oglądanie wojewódzkiego to chyba jeszcze większa strata czasu...

DoomedMistress

Jeżeli polazł do Wojewódzkiego, to nie jest taki fajny. Wszyscy którzy tam idą robią to by o nich gadano. Poza tym Wojewódzki to błazen.

forek23

Wojewódzki zaprasza czasem ciekawe osoby. Wątpię, żeby np. taka Nosowska chodziła do niego po to, żeby o niej gadano. Ale też jego fanką nie jestem.

Angelique_92

to po pierwsze mało widziałaś a całe życie przed Tobą,
po drugie koleś ma oczka jak typowy reprezentant patolki.

waleczny_kurczak_III

Pozdrawiam kurczak, lubię sensowne wpisy osób dorosłych.

Angelique_92

Nie ma instagrama bo jak twierdzi w jednym wywiadzie: to dzielenie się życiem prywatnym. Nie chce dodawać zdjęć, gdzie jest, z kim jest, co i z kim je

melonix_07

Ciekawe czemu więcej ludzi nie ma takiego podejścia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones