Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Selena Gomez jest bardzo dobrą aktorką, piosenkarką. Ma ładny głos. Selena jest bardzo ładna wygląda na nastolatkę lecz jest kobietą.

didlus8

Zgadzam się, należy do grona moich ulubionych aktorów, piosenki ma całkiem fajne, a szczególnie przypadła mi do gustu ta: ,, Fly To Your Heart''- mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy :-)

Samantha__

dobra aktorka?a niby w jskim filmie dobrym zagrala? z jakiej roli zaslynela ups no tak z jakiegos serialiku, ale nastolatki zapatrzone w nia coz innego moga napisac. Kolejna disneyowska aktoreczka i piosenkareczka.

sonnenEW

No i co z tego, że zaczynała w Disney? Ludzie ją skreślają bo co? Bo jej fanki są nastolatkami? Bo grała w filmach i serialach dla młodzieży? Taka ocena jest dla mnie bardzo płytka :/ Nie mówię, że Selena jest najlepsza na świecie i w ogóle idealna bo tak nie jest, no ale proszę was ludzie, jest niezłą aktorką, powoli zaczyna grać w poważniejszych produkcjach, rozwija się. Dajcie jej szansę się wykazać, a nie w kółko ją wyzywacie od najgorszych...

cassie97

W 100% masz rację ! Jeśli o mnie chodzi, to jedna z moich ulubionych aktorek i piosenkarek. Jestem Jej wielkim fanem. Piszcie sobie o Niej co chcecie, ale dla mnie jest rewelacyjna. Jest bardzo ciekawą osobą, no i ma wielki talent, zarówno jako piosenkarka, jak i aktorka. Pozdrowienia dla Fanów Seleni :)

sonnenEW

W twojej wypowiedzi jest trochę prawdy. Nie jest ani dobrą aktorką ani piosenkarką. Śpiewu wolę nie komentować bo fałszuje jak mało kto do tego na koncertach nie umie wyciągać i wtedy zaczyna cicho śpiewać żeby nie było jej słychać, ale pomijając to w filmach też nie za dobrze się spisuję, jet dużo lepszych aktorek, a ona jest trochę za słodka na rolę w poważnych filmach. W Disney'u się spisała. Ale co do Disneyowskiej gwiazdki to trochę przesada bo myślę że dużo osób skorzystało by z okazji zagrania w produkcji Disney'a

Claudia_filmweb

Zgadzam sie w 100%.

sonnenEW

Tak gra w samych serialach disneya wogóle najlepsza produkcja dla dzieci w której zagrała to spring beker (ironia).
Twoja ocena jest niesprawiedliwa no bo duzo gwiazd zaczynało w Disneyu.

Violetta_Stosel

Jakie gwiazdy zaczynały w Disneyu!? Bo ja nie znam żadnej.

Lady_Eowyn

Zac Efron, Miley Cyrus, Demi Lovato (jej kariera się jescze rozwija w stronę muzyczną ),Chloe Bridges. Ale kto co woli.

Violetta_Stosel

Tej ostatniej nawet nie znam, a pozostałych nie nazwałabym gwiazdami.

Violetta_Stosel

No rzeczywiście - same gwiazdy!

chromczan_fw

Jeszcze jest Hilary Duff, Christy Romano, Michelle Trachtenberg, Avan Jogia (to odniósł największa sławę dzięki serialowi "Twistet"), Emma Roberts (tylko ,ze ona grała w nickelodeonie). Jeszcze paru można by było wymienić ale trzeba by było poszukać. Ale też kto co woli.

Violetta_Stosel

Szczerze mówiąc to kojarzę tylko nazwisko Efron i Cyrus...z naciskiem na KOJARZĘ...(jeden może dwa filmy)
Reszta jest mi zupełnie obca i zapewne nie jestem wyjątkiem...

użytkownik usunięty
didlus8

Ładna jest, słodka jest...

Ale grać nie umie, a śpiewać to już w ogóle...

a poza tym dla mnie skreśliła się tym, że spotyka się z tym pedałkiem bieberem... poleciała na jego sławę, sprzedała się tym samym tracąc strasznie w moich oczach.

Ona juz nie chodzi z tym ****. Jest bardzo dobra piosenkarka i aktorką z chęciom oglądam filmy z nią w roli głównej.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

No proszę Cię... Że niby bardzo dobrą piosenkarką jest? Przede wszystkim ona ma zwykły głos bez fajerwerek - jak setki tysięcy dziewczyn na tym świecie, a po drugie ma tak "piosenki nie do słuchania" że od razu człowiek przełącza. Dorosła kobieta a śpiewa jak mała dziewczynka piosenki dla małych dziewczynek.

A aktorstwo to już w ogóle nie jej bajka - żeby nie było oceniam tylko to co widziałem kilka lat tamu na "Disney XD" ale jakoś nie ma o niej głośno w kinach więc spodziewam się, że wyjątkowo na tej płaszczyźnie się nie rozwinęła

Skoro nie umie śpiewac to czemu zdobyła nagrode dla najlepszej piosenkarki na kids choice awards 2014? Chociaz są różne gusta.

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

Kto przydziela te nagrody?

Ludzie w Ameryce. :P

użytkownik usunięty
Violetta_Stosel

No właśnie - mierny wyznacznik jakości;)

Każdy ma swój gust ja ja lubie a ty możesz jej nie lubić.
POZDRAWIAM :P

didlus8

Zgadzam sie jest bardzo ładna :) i nawet dobrze gra

didlus8

Okej Selena jest ładna dobrze gra ale mym zdaniem brzydko śpiewa >.<

użytkownik usunięty
didlus8

Jak dla mnie jest całkiem ładna, lubię jej piosenki i jako aktorka też jest niezła. Ale robi się z niej trochę taka dziunia i jeszcze spotykała się z bieberem czy tam nawet nadal się z nim spotyka. A zrobiła to tylko dla kasy!

użytkownik usunięty

.

didlus8

Jest ladna, ale w filmach gra tak sobie, a spiewa koszmarnie...

kazkas

Dla mnie jest przepiękna-ideał kobiety:)
Jedna z najładniejszych aktorek!:)
Ale to prawda,że aktorka z niej marna..

cocoatea

Bardzo dobrze napisane- piekna, ale kiepska i piosenkarka iaktorka :(

didlus8

Macie rację, jest piękna ale aktorka z niej słaba.

didlus8

Słodka dziunia

didlus8

selena gomez jest dobrą piosenkarką? ma ładny głos ? o.O
...

buhahahahahahahahaha !!! xD

Dobry Boże, nie chce wiedzieć kogo jeszcze słuchasz. żal dupę ściska

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones