Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez
użytkownik usunięty
Spicke

no wiem ...

Spicke

Spicke: Skoro chcesz zobaczyć Dakotę w jakimś filmie, ale żeby nie była w im małą dziewczynką to polecam ci "The Runaways", "Sekretne życie pszczół"...

Elle_Fanning

A tak jeśli chodzi o to która lepsza to wiadomo, że Dakota :)

Spicke

Ja uważam, że lepszą aktorką jest Selena Gomez....Dakoty nie oglądam zbytnio. Nie przepadam za nią (JEDNAK NIC DO NIEJ NIE MAM). Nie rozumiem waszego prostego toku myślenia;
Disney= BRAK TALENTU.....
Jestem pewna, że w zagralibyście lepiej (sarkazm). Gomez ma ogromny talent (zapomnijcie już o tym Disneyu). Zagrała wiele wspaniałych ról, które świetnie otworzyła. Klapa z ''Spring Breakers'' i ''Getway''...tylko przepraszam - czy to ona tworzyła scenariusz i decydowała o swojej postaci? NIE....ona ją tylko odegrała, więc co do niej możecie mieć. A NO JUŻ WIEM! To, że w nie jesteście na jej miejscu;
- nie spełniliście marzeń
- nie macie milionów fanów
- i nie macie tylu zer na koncie
Ale jak zawsze zazdrość.

OGÓŁEM WOLE SELENA JEDNAK DO DAKOTY NIC NIE MAM.

SandyLoo

ale jesteś płytka...
może ty czegoś nie spełniłaś, albo tata cię w nocy nachodził... twoje wynurzenia nic nie wnoszą... egzystuj dalej. Co do aktorek - Selena jest nikim w tym kręgu... Fanem Dakoty nie jestem, ale mam oczy...

SandyLoo

ostatnio jak odpisywałem byłem po 6 piwach, teraz jestem po 9, "kiedy jestem pijany nabieram blasku"...
Masz rację - Disney = brak czegokolwiek, Twój wywód... DISNEY = brak talentu i tu masz rację... Selena jest zerem aktorskim :) sama to przyznajesz... następnym razem uważaj, żeby ci nikt więcej nie wrzucał GHB bo to ponoć mocno działa... dziś leciało w Galileo :) z ciekawości sam bym wypróbował :P

Shaker82

Napisałam, że jeśli ktoś grał w Disneyu nie oznacza to brak talentu. Poprostu młodzi aktorzy wybierają role odpowiednie do wieku. Więc marnie czytasz i łapiesz za słówka. Marne żarciki omine i na następny raz odpuść je sobie, bo możesz trafić na człowieka, który wiele przeżył a ty się z niego nabijasz.

SandyLoo

w Twoim wypadku na pewno :) od roku na tym portalu jak i na zdjęciu - musiałaś dużo przeżyć :) peace...

christinearron

Selena Gomez.

christinearron

Nie wiem co jest takiego w Dakocie ciekawego dla mnie ona jest nijaka .Od kiedy Selena przestała grać w tym serialu z DCH jest o wiele lepsza niż była od tego czasu jej popularność wzrosła . Jej najlepszym posunięciem było zagranie w Spring Breakers . Ja jestem za Seleną !

Natalia_33417

Gdyby nie Zmierzch w ogóle bym Dakoty nie kojarzyła !

christinearron

głupie pytanie. Selena nie miała okazji zagrać w zbyt ambitnych produkcjach więc ciężko ocenić czy ma talent. natomiast Dakota nie raz się wykazała i jest moim zdaniem świetną aktorką.

christinearron

Lubię Selene, ale proszę... Dakota jest według mnie najlepszą aktorką na świecie. Oczywiste, że Dakota!

christinearron

Hmm ,obie są świetne jednak stawiam na Selenę .

xxdestinyxx

popieram tą uroczą damę ;). Pozdrowienia

christinearron

Dakota! Ona ma talent nie do opisania, zagrała w takich świetnych filmach z wieloma dobrymi aktorami i faktycznie wykazała się, pokazała na co ją stać. Teraz coś za dużo nie gra, nie wiem czemu ;( Selena nie ma się gdzie wybić, cały czas gra w Disneyowskich filmikach, na które znani reżyserzy nie zwracają większej uwagi, a i tak w tych filmach nie ma się czym zbytnio wykazać. (Nikogo nie chcę tu urazić). Może by coś z niej było, gdyby zamiast w filmach z Disneya zajęła się poważniejszymi produkcjami.

christinearron

Selena jest piękna. Ma ładną barwe głosu i gra ok ;) Ale Dakota to dużo wyższy poziom. Dakote możne stawiać obok bardzo dobrej Emmy Watson, czy świetnej Saorise Ronan ale nie obok Seleny.

christinearron

Nie do końca ta "walka" jest wyrównana, tak jak już tu napisali "Dakota to dużo wyższy poziom". Faktycznie, może i Selena grała w DCH i to były takie mało poważne role.. Natomiast Dakota grała w dużo poważniejszych produkcjach i to czyni ją zwyciężczynią tego o to "pojedynku". Ale nie znaczy to, że Selena jest złą aktorką, nie, ona po prostu nie miała jeszcze okazji się wykazać. Jest młoda, całe życie przed nią. Jeszcze się zobaczy, może jeszcze pobije ich wszystkich na głowę :)

christinearron

Dakota to nie dorasta Selenie do pięt!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones