Seth MacFarlane

Seth Woodbury MacFarlane

8,6
4 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth MacFarlane

Tak myślałem, że przyjdzie kiedyś ten dzień, gdy zwali się tutaj banda bałwanów ze swoimi palami, tylko po to by zaniżyć ocenę komuś, o kim tak naprawdę nie mają pojęcia.
Swego czasu miał chyba najwyższą średnią, na Filmwebie.

http://img401.imageshack.us/img401/865/seth993bk8.png

Mystery_Man

Dokładnie tak. Niestety dla niektórych użytkowników to, że "ktoś taki" może być wyżej niż jakiejś wielkiej sławy reżyser/aktor jest nie do pomyślenia, więc od razu trzeba zbić jego miejsce dając mu 1 nawet, GDY NIE MA SIĘ ZIELONEGO POJĘCIA KTO TO JEST I CO ROBI.
Pzdr.

pitusmetallica

A skąd założenie, że jak ktoś ocenia kolesia negatywnie to nie zna go/jego twórczości? A tak, zapomniałem, JESLI KTOŚ MA INNE ZDANIE TO JEST GŁUPI.

Mystery_Man

ooo... stary filmweb. normalnie zapiszę sobie tego screena, że za 5 lat płakać z czasami młodości. a co do Setha to akurat jego średnia mi zwisa. Bardziej interesuje mnie kiedy Famgaj powróci to swojej dawnej świetności :/

Mystery_Man

Może wrócić, :) jestem przedstawicielem grupy o nazwie Filmwebowy Ruch Oporu dysponujemy 240 głosami, myślisz że ocena mogła bym mu podskoczyć?

Seth genialnie poprowadził lincz Charliego Scheena za to go uwielbiamy.

Shrapnel

Dostał 10tke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones