Seweryn Krajewski

7,2
390 ocen muzyki
powrót do forum osoby Seweryn Krajewski

i całe mnóstwo innych piękny kompozycji, zwłaszcza tych do słów Agnieszki Osieckiej...

Na dodatek bardzo miły, kulturalny człowiek i przystojny facet...


Szkoda, ze przeżył tak wielką osobistą tragedię, jak strata dziecka i wycofał się z życia publicznego, ale dobrze, że jego piękne piosenki są stale z nami, w nas, dla nas...

Panie Sewerynie: WIELKIE DZIĘKI!

Vena_Poetica

Tak. Prawda!
S.Krajewski ma piękne utwory w swoim dorobku artystycznym. Sam gram jego muzykę. Jest fenomenalna.

Vena_Poetica

Jako mała dziewczynka, słuchając kawałków pana Seweryna (oj, ile łez wylałam:)), zastanawiałam się dlaczego tak jest, że niektórzy dostają tak wielki talent, że mogliby nim obdzielić cały nasz polski pożal-się-Boże showbiznes i jeszcze duuużo by zostało. Od tamtych czasów nic się u mnie nie zmieniło w tej kwestii, nadal się nad tym zastanawiam. Oby więcej takich prawdziwych muzyków. Dołączam się do podziękowań: z całego serca dziękuję panie Sewerynie!

Vena_Poetica

Racja. Pan Seweryn Krajewski jest dla mnie fenomenalny. Uwielbiam jego muzykę i ten głos... Coś wspaniałego.
Również przyłączam się do podziękowań, to jest prawdziwy talent.

Vena_Poetica

Uciekaj moje serce wykonanie piękne właśnie słucham na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones