Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Kiedyś oglądałam sporo z nim filmów i interesowałam się jego projektami. A później mi przeszło, tak bardzo, że jak się dowiedziałam, że znowu jest ojcem albo że miał romans z Priyanką to z lekka byłam w szoku. Znam jego filmy do 2007r. lecz po nim to już tylko wiem co to jest Don2 i Nazywam się Khan. Dlatego pytam Was, czy on ma jakieś godne uwagi filmy po 2007r.? I nie mówię tu o gościnnym występie w piosence tylko o głównej roli.

Belief

Na pewno obejrzyj Chennai Express oraz Jab Tak Hai Jaan - trzymają poziom :) Billu jest ok, ale jakoś nie porywa. Nieco lepiej wypada Rab Ne Bana Di Jodi. Sama przymierzam się do Ra.One i Bhoothnath 1 i 2.

Nur_Jahan

Dzięki za odpowiedź, zaznaczyłam już sobie te filmy :). Jakby to nie był problem to po obejrzeniu Ra One i Bhoothath 1 i 2 tez możesz mi powiedzieć czy się nadają do obejrzenia. :)

Belief

Ok, ale to może potrwać, bo przymierzam się od lipca i coś mi nie idzie :D

Nur_Jahan

Spokojnie. Możesz nawet za pół roku. Ja też od razu wszystkiego nie obejrzę :). Na razie robię tylko rozeznanie :).

Belief

polecam Chak De! india, om shanti om też jest całkiem fajne

ewel2206

Dzięki, ale te znam :) Jeszcze wtedy byłam na bieżąco :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones