Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Takiej groteski jaką tu stworzyły fanki Aamira to nawet sam Gombrowicz by się nie powstydził.Wygląda teraz z tych wypocin "Amirówek" na to że fanki Aamira są na forum SRK u siebie a fanki SRK przyszły je tu atakować jakaś paranoja.SRK RZĄDZI !!!

Raniii

Wątpię, żeby któraś z nich zrozumiała, co to groteska (przed zajrzeniem do wiki) xD Po prostu fora im się pomyliły, już nic na to nie poradzimy...

Madleen

srk rzadzi na chyba na srajtaśmie ...lol

FankaBolly

Na innym temacie mówię, o tym by uszanowały coś, a one dalej swoje.


"srk rzadzi na chyba na srajtaśmie ...lol" - zachowując się jak rozwydrzone 13 - latki (którymi być może jesteście), ośmieszacie się tylko dzieci, Więc lepiej zwińcie swój tyłek i się wynoście.

Madleen

Ja temat uważąm za zamknięty bo jedni lubią Aamira a inni wolą SrK a o gustach sie nie dyskutuje ,kazdy ma swojego idola i niech tak zostanie.

nie dogryzajmy sobie na wzajem bo to nie ma sensu!!!

Fanaa3

Ja proponuje sztamę i pisze to w imieniu wszystkich fanek Aamira.

Zgoda??

Fanaa3

Jesteś pewna, że w imieniu wszystkich fanek Aamira?

O gustach się nie dyskutuje - no właśnie, a trąbimy o tym już od dawna. Dopiero teraz to pojęłyście?

Madleen

Tak jestem pewna.Już to dawno pojęłyśmy.

To co zgoda czy nie?

Fanaa3

Mi to jest akurat obojętne, bo my nic do Aamira nie miałyśmy ;p

W imieniu wszystkich się wypowiadać nie będę, ale myślę, że i tak się zgodzą.

Madleen

Ja pisałąm wiadomosci z fankami aamira i uzgodniłyśmy sobie,że nie bedziemy sie z wami kłócić.Teraz to od was zależy czy sie chcecie pogodzić czy nie.

Fanaa3

No spoko ustąpie,chociaż rzadko mi się to zdarza.A pogodze sie tylko ze względu na Aamira.

FankaBolly

Szczerze powiedziawszy, to dla mnie już wszystko jest obojętne!
I tak zaczynałam mieć na to olewkę, więc..

__KarLa__

czyli skoro obojętne to chyba możemy uważać sprawę za zamkniętą.

Fanaa3

Fanaa3 chyba nie bo popatrz co napisała jakas karolina.

FankaBolly

No dokładnie FankoBolly.Ja również chciałam sie pogodzić a nie ciągnąc to w nieskończonośc.Ale ta cała karolaa najwyrazniej niechce,tylko woli sie mścić wypisując na forum Aamira niestworzone głupoty.

rani123

"niestworzone głupoty." - ? Co prawda Cię boli..?
Mówię, co myślę. Zresztą nie tylko ja tam pisałam.. A jeżeli jak dla Was za dużo Karolin jest na forum, to sobie zapisujce co która napisała.

__KarLa__

a swoją drogą to bardzo dziwne ,że zrobiło sie tak dużo Karolin w tak krótkim czasie ...coś mi tu śmierdzi.

__KarLa__

Nie nie trzeba. Tak bo ja nie wierze w to co napisałaś.A poza tym to sama teraz widzisz jakas jesteś mściwa. ja sie chciałam pogodzić a ty zaczełaś oczerniać Aamira na jego forum.

rani123

Kurwa mać! Przecież nie tylko ona!
Weszłąm na FW po dłuuugim czasie i od razu mam tyle śmiechu że mało się nie dławie!

_Pink_

A ty troche się nie rozpędzasz z takimi słowami!

_Pink_

"a swoją drogą to bardzo dziwne ,że zrobiło sie tak dużo Karolin w tak krótkim czasie ...coś mi tu śmierdzi. " Jejkuś Fanaa3, o co Ci chodzi..?
To bardzo popularne imie jest...

rani123

Mi tam obojętne czy my będziemy w zgodzie czy nie tylko zeby nie było
zadnych kłótni o Aamirze i SRK!!!:)

gosiaczek17193

Karolin się dużo nie zrobiło. One zawsze tu były i akurat wszystkie się tu znają.

Madleen

Spoko nie bd nic insynuować........Popularne imie i tyle xD

Madleen

No może i prawda,ale jak wszystkie karoliny piszą naraz to potem idzie sie pomylić której masz odpisac.Widac popularne imie xDD

Kajol777

Na pewno się połapać nie idzie. Ale co do pogodzenia, to pogadajcie z rani123, bo za dużo znowu zmyśla.

Kajol777

Dobra:)ale przestancie pisac o Karolinach przecierz to nie o nich mowa?!:)

gosiaczek17193

Pink jak ty sie wyrażasz??To jest forum a nie dom publiczny!!!

Fanaa3


O jedyyy....
Cicho już.

za krótki!!!!!!!!

Raniii

To jakaś dziecinada! Jeśli nie ma wspólnego tematu to się po prostu nie rozmawia. Tak samo jest w tym przypadku, każda woli swojego idola i ok, niech tak będzie, nie ma potrzeby się kłócić o takie rzeczy. Ja osobiście lubię tego i tego, są dobrymi aktorami, nie stawiam na piedestale żadnego z nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones