Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Firma Yash Copra (czy jakoś tak, z wrażenia zapomniałam jak się pisze, raczej z marzenia już jakby to było) organizuje konkurs. A nagrodą jest spotkanie SRK w Mumbaju. Oto link.


http://www.yashrajfilms.com/MovieContest/Default.aspx





ja już wzięłam udział. Mam wielką nadzieję na wygraną, wiem, że szanse mam niewielkie ale zawsze jakaś jest.

Karolina_24

Dzięki Karolinko za wiadomości ja też już wziełam udział.Cóż szanse są rzeczywiście nikłe ale po żyjemy zobaczymy.

Preity27

konkurs świetny, ale gdyby to tak jeszcze było po niemiecku, to bym odpowiedziała :P A z angielskim u mnie niezbyt :(

Madleen

Madleen mogę ci przetłumaczyć pytania jeśli chcesz to dlamnie nie problem.

Preity27

Pozaznaczasz sobie tylko później odpowiedzi na tej stronce.Boże jak sobie wyobraże że wygrałam i mam się z nim spodkać to dziewinie się czuje taka zwykła polska dziewczyna i taka megagwiazda Shah Rukh Khan aż mi się gorąco robi na samą myśl to by było cudne przeżycie o ile wcześnie nie kipła bym na zawał ;P
P.S.
Zapraszam na mojego bloga na notkę o nowym filmie Shah Rukha.

Preity27

Preity! Mnie też przetłumacz. Proszę. Czy ci ludzie nie znają ludzkiego języka? Np. takiego francuskiego? Prędzej dogadam się po łacinie niż w tym badziewnym angielskim. :( Jak któraś z Was wygra, to nagrywa wszystko i fotografuje ile wlezie. Ach! Zobaczyć GO w realu!!!!

Marguerite

Preity no dobrze, możesz mi przetłumaczyć.. zrozumiałam tylko pierwsze pytanie, hehe... Ja mam taki problem, że jak mam przeczytać coś po angielsku, to nic nie zrozumiem. Ale ktoś mi będzie coś opowiadał po angielsku, to wtedy zrozumiem, no cóż jestem słuchowcem... I kto by pomyślał, że poszłam do liceum na profil językowy (niemiecki i angielski, oba rozszerzone-koszmar) :( Prześlij mi mailem, albo zamieść tu, skoro Marquerite też chce...

Madleen

Zaraz przetłumacze pytanka i wam tu wrzucę.

Preity27

Q1 W jakiej firmir pracuje Surinder Shani?
Q2 Jak rodzaj torby biurowej nosi Surinder Shani?
Q3 W jakim mieście mieszka Surinder Shani?
Q4 W której piosence słyszymy śpiew Surindera Shani?
Q5 Imie dziewczyny którą kocha Surinder Shani to Tani.Która aktorka gra
tą postać?
Proszę dziewczyny to pytania dla was teraz tylko wybrać odpowiedzi , podać swoje dane i się zgłosić :P.

P.S.Zapraszam na bloga dużo nowości :)

Preity27

Preity dziękuję :D. Teraz się znajdzie odpowiedzi i coś wyjdzie :)
A Twój blog się zrobił piękny!

Preity27

Może ktoś mi tylko przesłać odpowiedź, która to piosenka. Bo mam wrażenie, że żle odpowiedziała. Proszę, która z kolei.

Karolina_24

Chodzi o Haule Haule.W Dance Pe Chance śpiewa Raj a Crazy Kiya Re to nie z Rab Ne Bana Di Jodi piosenka tylko z Doom2.Więc pierwsza odpowiedź jest prawidłowa.

Preity27

Dzięki Ci Priya. Okazuje się, że dobrze odpowiedziałam na wszystkie pytania. A jak się nazywa ta piosenka co śpiewają Kajol, Rani....?

Karolina_24

Ta z Kajol,Reni,Preity to Phir Milenge Chalte Chalte.Ja też dobrze odpowiedziałam.

Preity27

Preity! Powtórzę się, ale i tak to napiszę. Jesteś wielka! Masz złote serce. Mój angielski jest żałosny. Dzięki za tłumaczenie.

Marguerite

Proszę bardzo lubię pomagać ludziom których lubie :), a że mój angielski jest całkiem przyzwoity to pomogłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones