Shah Rukh KhanI

Shahrukh Khan

8,1
16 522 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shah Rukh Khan

Yes , Yes ,Yes wreszcie Shah Rukh Khan jest tam gdzie powinien być dwano czyli w TOP 100 i to 86 miejescu.Obawiam się tylko że długo tonie potrawa.Dziewczyny teraz musimy się przygotować na obelgi od naszych przeciwników bo skoro już jest w TOP 100 to takie nie bawem będą musimy być zwarte i gotowe.

Preity27

można rzec nawet, że fani dostali fajny prezent pod choinkę. cieszę się, że zajmuję wysoką pozycję. dla mnie srk jest lepszy nawet od samego pitta i cruse'a (czytałam niedawno artykuł w którym porównywali go do tych aktorów- ale mniejsza z tym). co do obelg nie zwracam już na nie uwagi. cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie, jednak nie rozumiem dlaczego ludzie jak go nie lubią to go krytykują- chociaż tak naprawdę go nie znają, nie tak jak my (w pewnym stopniu). sądzą, że pozjadali wszystkie rozumy, bo obejrzeli z nim jeden lub dwa filmy? a ciekawe czy wiedzą jakie miał trudne dzieciństwo i jak trudno i długo musiał zapracować na ten wielki sukces. ja na przykład osobiście nie lubię dody (bez urazy dla fanów), a nie wchodzę na jej strony i nie piszę na jej temat negatywne komentarze. jeszcze raz cieszę się, że jest tak wysoko. a z innej beczki chciałabym by kajol także zajęła tak wysoką pozycję.

Karolina_24

Nie mam pojęcia jak to się stało! Jedyne co mogę powiedzieć: WOW!!!
Najwyraźniej fani wzieli się w garść i zaczeli wreszcie "walczyć" dla naszej sprawy! OBY TAK DALEJ!

Preity27

Nie wiem jak, ale wiem dlaczego to się stało. Bo trudno pogodzić się z faktem, że doskonały aktor jest niedoceniany. My GO doceniamy i dlatego JEGO oceny rosną. Te wyniki świadczą same za siebie. My GO kochamy.

Marguerite

Zaraz mnie coś trafi widzicie to co ja jak to możliwe że w jedną noc spadł 86 na 200 ktoś sporo osób musiało ocene 1 sawać.Pie..... rasiści tylko to co amerykańskie to dobre.Brak mi słów osby które dały takie oceny dały je napewno dlatego że go nie znały mentalność polaczków bez obrazy dziewczyny.Chce mi się wyć ;'((((

Preity27

Z drugiej strony ocena nie drgneła od wczoraj tylko miejsca spadły a gdyby były niskie oceny to ocena też musiałaby spać niewiem co jest grane eh

Preity27

Ja też nie wiem co się dzieje, Peity. To straszne!!! Mnie też chce się wyć. :(((( Jaki to nowy bóg ekranu spowodował, że nasz SHAHRUKH tak spadł z miejsca? Czyżby ktoś się pojawił nowy, a ja o nim nie wiem? Dobrą wieścią w tym wszystkim jest fakt, że JEGO ocena jest nadal 8/10. Choć powinna być 10/10. Tak sobie myślę, że pewnie ktoś dał na wyrost ocenę kilku swoim ulubieńcom i namówił do tego samego kolegów. SRK nie zaszkodzą, bo już dawno dali mu po 1/10. Ale sprawią, że nie będzie w pierwszej 100. Och! Robi się smutno przed Świętami.

Preity27

Preity! A swoją drogą czy Ty przypadkiem nie robisz po godzinach za czarownicę? Ha! Ha! Bo niby jak przewidziałaś, że nasze świętowanie nie będzie długie? To jak przebłysk Nocy Świętojańskiej. Krótko i szczęśliwie, ale się skończyło.

Marguerite

Nie znam tego aktora ( :( ) Moze polecisz jakis dobry film z jego udzialem???

Antonio_Montana

Proszę bardzo. Służę uprzejmie pomocą. Na początek polecam "Dona". Jest to film bardziej sensacyjny niż romans. Do tego stopnia ciekawy, że wzbudził zachwyt publiczności, co z kolei zaowocowało wyprodukowaniem drugiej części. Z innych np.: "Aśoka". Luźna wersja wydarzeń historycznych z III w p.n.e. dotyczących walki o tron za czasów tego sławnego władcy. Najbardziej znane i uwielbiane (głównie przez kobiety, ale nie tylko) JEGO kreacje dotyczą filmów takich jak: "Veer-Zaara" [piękna opowieść miłosna potępiająca uprzedzenia religijne i kulturowe], "K3G" czyli "Kabhi Khushi Kabhie Gham..." ("Czasem słońce, czasem deszcz") [dotyczy problemu wybierania małżonków dla dzieci bez ich zgody], "Chak De! India" [prawdziwa historia słynnego hinduskiego sportowca, który "miał czelność" nie strzelić rzutu wolnego w meczu z "wrogim" Pakistanem i został za to potępiony przez rodaków, ale nie poddał się], "Chalte Chalte" [o tym, że miłość w związku małżeńskim nie zawsze wystarcza], "Baadshah" [znakomita komedia sensacyjna], "Om Shanti Om" [to arcydzieło, ale może najpierw zapoznaj się trochę z kulturą i filmami bollywoodzkimi], "KANK" czyli Kabhi Alvida Naa Kehna" ("Nigdy nie mów żegnaj") [o tym, że nie należy z byt pochopnie zawierać związków małżeńskich], "Swades" [o miłości do kraju po długiej emigracji oraz o biedzie i nędzy mieszkańców Indii]. Poleciłabym Ci więcej, ale nie wszystkie wyszły u nas w Polsce. Ja mam je w oryginale z napisami angielskimi. Mam nadzieję, że coś znajdziesz dla Siebie. Jak będziesz chciał więcej szczegółów to napisz.

Antonio_Montana

Z czystym sumieniem mogę ci polecić "Dona" .

Preity27

Dokładnie te filmy bym poleciła Margareite.

Preity27

No polecić to byśmy poleciły znacznie więcej, ale skąd je w Polsce zdobyć. Trzeba szukać u sąsiadów zza miedzy. Albo życzliwych ludzi takich jak my. :)

Marguerite

hehe i znowu 87 miejsce bardzo mnie to cieszy.Ale mam wrażenie że tu się jakaś wojna gangów.Czarownicą nie jestem pioprostu znam mentalmość zapatrzonych w Hollywood polaczków którzy nie zniosą żeby jakiś mało dlanich znany "Brudas" z Indii konkurował z wielkimi amerykańskimi gwiazdami bo przecierz on jest beznadziejny a oni są super.Zresztąwidziałaś już jedną opini bardzo delikatną ale jednak naegatywną że za nim jest dużo aktorów którzy powinni być przednim mówi samo za siebie.Znowu trzeba się przygotować na ewentualne obelgi eh a może się obejdzie.

Preity27

Ocena naszego SRK skacze jak opętana. Co jest grane? Nie pojmuję co się dzieje. Raz w pierwszej 100, innym razem 200, jeszcze innym 87? Raz 7,99 raz 8? Czy ktoś mi wytłumaczy, co tu się dzieje? Nie dziwiło by mnie to, gdyby nie zbyt krótki czas jak na tak duże zmiany. Kilka godzin? Nieprawdopodobne!!!

Marguerite

Eee.. a mi ktoś wytłumaczy o co chodzi? Nie miałam neta od czwartku i tak nie za bardzo wiem o co chodzi... Ale co tam. Shahrukh w TOP100! CUDOWNIE

Madleen

Właśnie o to biega, że chyba nikt nie wie tak naprawdę w czym rzecz. Zagadkowe skoki w ocenach naszego idola. To jest w 100, za chwilę jest na 200. Sama już się pogubiłam w tym wszystkim. Tak skacze już od kilku dni. CUDOWNE to to nie jest, bo wolałabym stałe miejsce w 100. Ale masz rację Nawet chwilowe JEGO zwycięstwo cieszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones