Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
31 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

..i nudna aktorka.
Już przeboleję to, że zagrała Hazel w "Gwiazd naszych wina", ale nie przeboleję jak zagra Mary Jane.
Wiem, że sceny z nią zostały usunięte i mam nadzieję, że wybiorą inną aktorkę.

Pinkusek

Widziałam parę filmów z jej udziałem i stwierdziłam, że jest przeciętna. Przeciętna rola, przeciętna twarz i BARDZO nieapetyczna sylwetka jak na jej wiek. Ma 22 lata, powinna być bardziej kształtna, a wygląda jakby dopiero co weszła w okres dojrzewania.

Ashsword

Kształtna?! Jedna z niewielu nie dała się porwać modzie na przeraźliwych chudzielców albo gwiazdeczki na wiecznej diecie, co po nocach siedzą na siłowni, żeby się ładnie na czerwonym dywanie prezentować! Dziewczyna ma naturalne rysy, nie chowa ich pod toną makijażu, a za swój największy ozdobnik uważa uśmiech, bo chyba nie widziałem jej smutnej. Szkoda, że mało kto potrafi to docenić...

RogerF

Nie unoś się tak. Mówiąc kształtna mam na myśli kobietę z ładną figurą, kobiecymi krągłościami. I nie przesadzałabym z tym brakiem makijażu. Każda gwiazda się maluje.

Ashsword

Myślę, że mamy inne zdanie co do odpowiedniej kobiecej sylwetki - a co do makijażu: między toną tapety a delikatnym makijażem istnieje spora różnica.

RogerF

Zastanawiam się ile masz lat skoro podobają Ci się dziewczynki. Oraz kiedy ona stanie się kobietą. Dojrzałość płciową powinna osiągnąć w wieku dojrzewania, a wygląda jakby dalej w nim tkwiła.

raptornaglodzie

Zapewniam, że już wiek dojrzewania mam za sobą i ona również. Można być kobietą i mieć dziewczęcą urodę. No ale o gustach podobno się nie dyskutuje.

Ashsword

to czy jest kształtna czy nie, zalezy przecież od jej genów, nie każdy na tym świecie musi miec perfekcyjną sylwetkę klepsydrę...

Ashsword

Przecież w niezgodnej wyglądała dobrze.

Pinkusek

W Gwiazd naszych wina zagrała koszmarnie, przez nią film praktycznie zamienił się w komedię. Też mam nadzieję, że zrobią recast do roli MJ. Ona jest po prostu za brzydka na tę rolę, wystarczy zerknąć na zdjęcia z planu. Ale ponieważ zagrała w dwóch kasowych filmach dla nastolatek jej notowania wzrosły.

theMedicalDoctor

Nie wiem, czy wiesz, ale w filmach docenia się aktorów, którzy umieją GRAĆ - na tym polega ten zawód. Mam nadzieję, że jednak większość ludzi ma podobne zdanie i docenią jej umiejętności (swoją drogą w jej wyglądzie niczego nie brakuje!).

RogerF

Jakie umiejętności?
Jest marną aktorką.

A co do wyglądu: Z twarzy bardzo przeciętna, nie licząc tego normalna szczupła dziewczyna. Nie ma powodów do zachwytu, ale też nie do ataków.
Choć nie dziwią opinie o tym, że wygląda jakby dopiero wchodziła w okres dojrzewania jak w filmach prezentuje się tak:
http://www.filmweb.pl/person/Shailene+Woodley-289092/photos/425199

RogerF

I MASZ RACJE !!!JEST SIETNA OKTORKA I SLICZNA MLODA DZIEWCZYNA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones