Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
31 834 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Śliczna, odważna. Absolutnie niesamowita. Dopasowała się fantastycznie do wszystkich zagranych ról. Moja ulubiona aktorka. Żaden film z nią mi nie umknął.

NickTroll

Przepraszam, ale na podstawie czego wnioskujesz, że jest ona odważna? :)

Rose_Clementine

Na podstawie ról w które się wciela;)

NickTroll

Role, w które się wciela przedstawiają osobę która została przelana z umysłu scenarzysty na kartkę. Tak naprawdę nie istnieje. Aktorka jedynie ją odgrywa, a po wyjściu z planu zdjęciowego staje się kimś innym... Sobą ;)

Rose_Clementine

Rzecz jasna;) Tylko moim zdaniem potrzeba odwagi aby wcielić się w niektóre role i dobrze je odegrać;) Myślę że ona to potrafi. To oczywiście tylko moja opinia nie musisz się z nią zgadzać.

Rose_Clementine

Samo podjęcie się trudnej (jak dla mnie) do zagrania roli jest samo w sobie odważne;)

NickTroll

No jasne, niektórzy robiliby pod siebie na samą myśl o tym, by wcielić się dla przykładu, w Hannibala Lectera...

rafalab777

Trudno się nie zgodzić;)

użytkownik usunięty
NickTroll

zgadzam się że jest odważna... w Niezgodnej odmówiła dublera i sama zagrała dość trudne sceny...

też coś o tym czytałam, czemu aktorka nie może być odważna? poza tym zdolna dziewczyna z niej :)

NickTroll

W zupełności się zgadzam.

NickTroll

Ma coś niesamowitego w twarzy. Uwielbiam na nią patrzeć.
Boże, jestem nienormalna...

zuzanna_90

To prawda, ma śliczną twarz i niesamowite oczy. Niestety jeśli chodzi o figurę to zdecydowanie brakuje jej tali, ma typową sylwetkę pływaczki. Trochę szkoda ale cóż, na to dziewczyna nic nie poradzi.

zuzanna_90

Trzecie zdanie mnie rozbiło heh

zuzanna_90

Czemu nienormalna? Ja mam tak samo :)

NickTroll

Żart czy prowokacja? Odważna może i jest, ale z wyglądu - prostacka klucha, zza tego smalcu już ledwie rysy fizjonomii widać.

Collapsus

Czyli nie tylko mnie się wydaje, że ma pospolitą urodę marychy ze wsi.

Mulan3

Kwestia gustu.

Mulan3

Dokładnie :')

NickTroll

Emma Watson też:
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Decepticon_Destructor

Dla mnie ona jest... delikatnie mówiąc zbyt sztuczna.

NickTroll

aja jej nie znoszę. po pierwsze wszędzie gra tak samo, po drugie jako Tris (choć może taka ma być jej postać) jest tak wkur****, że mam ochotę ją strzelić.

NickTroll

Zgadzam się w 100% !!! Dla mnie obecnie jest to najlepsza aktorka.

NickTroll

Widzę że nastolatkom się podoba, odważna, zbuntowana, niezgodna, inna niż 'wszyscy'- wszystkie atrybuty laski-idola nastolatek. a jak jeszcze komuś pięścią w mordę dała czy teraz z cyckami na wierzchu wyjechała i tekstami typu 'już tydzień się nie rżnęliśmy' to teraz jest już na podium numerem jeden. Panny szanowne, z mózgów Wam robią jajecznicę, a Wy się dajecie jak dzieci. Pokazywanie arogancji i chamstwa, czy odzywek do Mamy w stylu 'f** you' to jest dla Was przykład, który warto naśladować? Mówię oczywiście o zagranych rolach, a nie realnej osobie, ale tam się właśnie gubicie.

julij

Czy to nie zagrane role świadczą o tym czy aktor jest dobry w tym co robi ? Ona jako aktorka nie pisała tego scenariusza. Poza tym czy jak kiedyś większość chłopaków chciała być jak np: Sylvester Stallone czy Arnold Schwarzenegger to znaczy że też są źli bo " Kogo oni chcą naśladować"? Bez urazy ale wypisujesz straszne głupoty. Przecież to są aktorzy .. oni odgrywają swoje role w filmach.

NickTroll

ech niektórzy się czepili i jak widzą, że ktoś się kimś zachwyca, to będą udowadniać, że nie ma czym :)
Shailene jest super! i tyle :)))

NickTroll

Im jest starsza, tym bardziej przypomina z twarzy polską "patologię". Pali już szlugi, brakuje tylko syna imieniem Brajan lub Kewin. Oczywiście wszystko przed nią.

użytkownik usunięty
NickTroll

Ja też tak uważam. Moja ulubiona aktorka :) i gra praktycznie w samych dobrych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones