Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

7.02 ukazał się w Polsce na DVD film z Shannen "Kiss me deadly". Oto link do strony: http://kinomania.org/index.php?mode=news&news_id=4184

Robik_3

dzięki za info, z pewnością postaram się sobie jakoś "załatwić" ten film ;)

JustFurious

tak, przynajmniej kilka godzin nie będziesz wchodzić na to forum:):)

Phoebe123

poza tym, mówi się "dzięki za informację" jeśli już, żałosny bachorze...

Phoebe123

ooo, pyskata mała gówniara papuguje ;)) oj nieładnie, przejdź do tamtego tematu pokrako i odnieś się do tamtych wypowiedzi żałosna imitacjo paris hilton ;D

JustFurious

"papuguje"---> proponuję słownik...
"pokrako"---> proponuję słownik...
"imitacjo paris hilton"--->nie musisz się chwalić, że to twoja ulubiona aktorka...
po tym poście pokazałaś, jakaś ty "mądra"...
aż głupio mi, że koresponduję z kimś takim...

Phoebe123

śmieciem byłaś, śmieciem jesteś, śmieciem będziesz, jesteś beznadziejną kopią najgorszego śmiecia na świecie
i tyle mam do dodania zakompleksiona gówniaro

Phoebe123

daj numer do rodziców, porozmawiam z nimi z przyjemnością, będziesz beczeć za to, jak tu wszystkich obrażasz, no jak już napisałam wyżej: śmieciem byłaś, śmieciem jesteś, śmieciem będziesz żałosny paszczurze

Phoebe123

widzę jednak że masz problemy ze zrozumieniem tak banalnych słów, to przykre, że jesteś tak infantylna, zakładam, że nie wiesz co to znaczy, bo taka cwana tylko w internecie jesteś, spotkałabyś się na żywo z kimkolwiek z filmwebu, ryczałabyś strasznie
no i wyjaśniam słowa, bo widzę, że prosisz mnie o wytłumaczenie, gdyż ich nie rozumiesz:
papugujesz: kopiujesz słowa ludzi
pokrako: głupia mała paszczuro
rozjaśniło się trochę w pustym łbie? wątpię, głupi głupim będzie (czyt. pokraczna alyssa <- forma, liczba pojedyncza, osoba ty: śmieć)
dlaczego nie odpowiadasz na pytania ludzi? jak widzę również nie wiesz czym są znaki przestankowe, nazywasz je przystankowymi, to dopiero jest śmieszne ;), zaglądaj do słownika zanim używasz tak trudnych dla siebie słów

JustFurious

taak, bronisz się teraz? jesteś śmierdzącym gów** i tyle. a numer poproszę twoich. co? boisz się dać?

ha ha ha!! nie rozbawiaj mnie szmato jedna! przystankowe? pierwsze słyszę! sięgnij po słownik, wiedźmo!

Phoebe123

"taak, bronisz się teraz? jesteś śmierdzącym gów** i tyle. a numer poproszę twoich. co? boisz się dać?

ha ha ha!! nie rozbawiaj mnie szmato" <--- to tak cię w domu wychowano ;>> no nie zazdroszczę

masz poczytaj sobie nieuku, to się nazywa znaki PRZESTANKOWE, ale nie przystankowe
http://biz.blox.pl/2006/09/Znaki-przestankowe.html
to przykre, że takim trollem i upadłym dzieckiem jesteś, musisz mieć smutne dzieciństwo, przykre...

JustFurious

ty jesteś niewychowanym bachorem, bo ty też do mnie mówisz szmato... i co, zatkało ruskie kakao?

nieuku? tylko skąd u mnie średnia 5.38? ty pewnie miałaś 3.38? i kto tu jest nieukiem?

przykra to jesteś ty, małolato!

Phoebe123

śmieszna jesteś ;D, wypisujesz głupoty, którymi strasznie się upokarzasz

najzabawniejszy jest ten fragment: "i co, zatkało ruskie kakao? "
wyzywasz mnie od szmat, to już totalne dno i w dodatku w dodatku w jednym poście mnie atakujesz i piszesz, że mnie zatkało, dziecko biedne czy ty nie wiesz, że zanim zobaczę twój żałosny post musisz kliknąć wyślij, żebym mogła przejść do jakiejkolwiek defensywy...

aha, no dalej, w którym poście NAZWAłAM cIĘ SZMATĄ? nie przypominam sobie by takie słowo padło ode mnie tutaj, naucz się czytać dziecko biedne

NO WLAŚNIE KTO TU JEST NIEUKIEM... OCZYWIŚCIE, ŻE TY

BO TO TY NIE WIEDZIAŁAŚ JAK POPRAWNIE NAZWAĆ ZNAKI PRZESTANKOWE ;)

Phoebe123

dziecko, odpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie...

DLACZEGO tY JESTEŚ TAKA PUSTA?

JustFurious

"najzabawniejszy jest ten fragment: "i co, zatkało ruskie kakao? "
wyzywasz mnie od szmat, to już totalne dno i w dodatku w dodatku w jednym poście mnie atakujesz i piszesz, że mnie zatkało, dziecko biedne czy ty nie wiesz, że zanim zobaczę twój żałosny post musisz kliknąć wyślij, żebym mogła przejść do jakiejkolwiek defensywy..."-

ten fragment z pewnością nie jest w języku polskim... więc w jakim?

"kto tu jest głupi"-

to jasne! ty!

"dlaczego jesteś taka pusta"-

żal dupę ściska... ci się coś we łbie poprzewracało , i to ostro...

Phoebe123

no nie martw się, wiem że masz problemy ze zrozumieniem jakichkolwiek słów, wiem,że nie wiesz czym jest defensywa,

no i nie wiesz jak poprawnie nazwać znaki przestankowe ;D

wyzywasz mnie od szmat i piszesz, że ja cię od nich wyzywam, nie mając dowodów, to dopiero jest żałosne

widzę, że ciężko jest ci się ustosunkować do moich wypowiedzi, nie masz żadnych argumentów, mimo to, wciąż tu trollujesz... to przykre, że istnieją jeszcze tak głupie i puste dzieci jak ty

JustFurious

zauważyłam w innym temacie, że piszesz o Panu Bogu,
jak śmiesz!! nie masz prawa o Nim pisać,
nie wiesz jakie głosi nauki, bo wciąż obrażasz tu ludzi,
Czy Pan Bóg tak każe się zachowywać? wręcz przeciwnie,
nie masz prawa więc tu opierać się o religię jeżeli sama nie wiesz co głosi

JustFurious

tak więc naucz się najpierw szacunku do ludzi, do drugiego człowieka i przestań innych krytykować, nawet jeśli czegoś/kogoś nie lubisz, to to cię nie upoważnia do nieposzanowania zdania drugiej osoby

JustFurious

Hah dobrze Shann:P:P:P
aaaa Alyssa mam takie pytanie,dlaczego wyzywasz Shannen od szmat co?to moja koleżanka i nie pozwolę jej obrażać. W ogóle jakie masz prawo,żeby obrażać ludzi skoro nawet ich nie znasz?weź w ogóle przemyśl swoje zachowanie i może wtedy pogadamy.

Phoebe123

Na pewno pooglądam :)
A co do Phoebe123 wiesz co to znaczy język młodzieżowy wątpię więc tutaj masz link żebyś miała jedną „sprawę” mniej do czepiania http://www.sciaga.pl/tekst/37465-38-charakterystyka_jezyka_mlodziezowego_prezent acja_maturalna . Nie wiem ile jeszcze ludzi ci musi powiedzieć że jesteś żałosna ale proszę to do twojej kolekcji JESTEŚ ŻAŁOSNA! I radze ci pomyśleć nad opiniami innych ludzi no chyba że do końca życia chcesz zostać z nielubianą, zapyziałą, zakompleksioną ku*wą .Jeśli tak to życzę powodzenia:*

JustFurious

Wracając do tematu. Film można pobrać ze strony http://www.rapidteam.net/forum/filmhq-rs-nl-kiss-me-t26560.html?t=26560

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones