Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Ostatnio na MTV pojawił się program "Zerwij z Shannen Doherty" emisja w środy o 22.30 i w czwartki o 19.30, a w środę w TVP 1 o 20.20 będzie wyemitowany film "W mroku".

Robik_3

W bieżącym numerze "Świata seriali" jest obszerny artykuł o Shannen. Zachęcam do lektury!!!

Robik_3

Szkoda, że nie mam MTV ;( ;( ;(

Robik_3

Od czwartku na Polsacie rozpoczęła się emisja serialu "Gorące Hawaje". Serial jest emitowany od poniedziałku do piątku o 12:00. A od 11 odcinka (31 lipca) będzie w nim występować Shannen!

Robik_3

Super. Ja w tym czasie wyjeżdżam na cały miesiąc ;(

Oldzia_

a dlugo grala w tym serialu "Gorace Hawaje"? i kogo grała? a o co chodzi w tym programie "Zerwij z Shannen Doherty"? :)

meredith21

W serialu tym grała do końca czyli do 21 odcinka. Tyle odcinków doczekał się on. Grała Alexandrę Hudson.

Robik_3

thx Robik. a wie ktos o co chodzi w tym programie "Zerwij z Shannen Doherty"?

meredith21

To jest talk-show i prowadzi go Shannen. Mniej wiecej chodzi o to ze przychodza do niej dzziewczyny i opowiadaja ze maja problemy ze swoimi kolesiami itp. i chca zerwac

goodnick

Nie tylko dziewczyny, bo faceci też. I Shannen pomaga im w tym.

Robik_3

W bieżącym numerze "Tele tygodnia" jest artykuł o Shannen i jej powrocie do "90210".

Robik_3

We wtorek (20.01) w TVP 1 o 20:20, 1 część filmu "Koniec świata". Cześć 2 za tydzień (27.01) o tej samej porze. POLECAM!

Robik_3

We wtorek (17.03) o 20:05 na TVN7 bęzie emitowany film z Shannen "Wbrew pozorom". Kto nie widział, koniecznie niech oglądnie!

Robik_3

W sobotę (28.03) w Tele 5 o 20:00 będzie emitowana komedia muzyczna z 14-letnią Shannen Doherty "Dziewczyny chcą się bawić". Powtórka w niedzielę (29.03) o 16:30.

Robik_3

W bieżącym numerze "Świata seriali" jest artykuł o "90210" i kilka informacji o Shannen.

Robik_3

W bieżącym numerze "Tele tygodnia" jest artykuł o "90210" i kilka informacji o Shannen. A już od 14 kwietnia na Fox Life co tydzień o 21:00 będzie emitowany serial "90210". POLECAM!

Robik_3

13 września na Polsacie o 9:45 rozpoczyna się emisja serialu "90210" z udzałem Shannen Doherty :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones