Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 365 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Zaczeli kręcić serial Beverli hills 90210 . Jakieś nowe odcinki !!! Z starymi aktorami Shannen zdążyła sie jusz pokłócić z Tori !!! Ona jest jakaś chora z wszystkich filmów ją wyżucają !! Mogła by sie troszke zastanowić nas sobą !!! W goracych hawajach miała zostac dłużej ale pokłociła sie z rezyserem i scenarzystą w czarodziejkahc wyleciała za kłótnie i znowu . Historia sie powtarza ciekawe jak dłógo zagrzej miejsce w BH 90210

Shannon_Rutherford

Niestety, Shannen ma już taką naturę. Zgadzam się, powinna się trochę pochamować. Ale i tak ją lubię ;]

Oldzia_

za co można lubić taka osobe ??? Chyba za tupet !!!

Shannon_Rutherford

Lubię ją bo według mnie jest fajną aktorką. A że czasem przegina... Cóż każdy ma wady i zalety.

Oldzia_

Masz racje jako aktorka jest swietna ! ale charakter ma straszny !!

Shannon_Rutherford

A gdzie wyczytałaś tą wiadomość? Bo pisali o tym na pudelku, a wiadomo, że pudlowi nie zawsze można wierzyć :P

Oldzia_

Na pudelku tesz to pisało na kozaczku na 2 blogach !!! z tąd to wyczytałam !!!

Shannon_Rutherford

No kozaczek to tak jak pudel :/ A na blogach też pewnie jest dlatego, że wyczytali na pudlu :P

Oldzia_

Raczej nie bo na blogu czytałam to jusz z tydzień 2 temu a przypomniałam sobie o tym teraz kiedy weszłam na pudelka !!! znajde ci zaraz te blogi !!!

Shannon_Rutherford

Ok będę wdzięczna

Oldzia_

Jeden jusz znalazłam zaraz poszukam 2 !!!
www.shannon-fan-cub-czarodziejki.blog.onet.pl nie wiem czy dobrze jak cos to sprawdze !!

Shannon_Rutherford

"Blog o podanym adresie nie istnieje" - chyba źle wpisałaś ;]

Oldzia_

http://www.pudelek.pl/artykul/11897/brenda_poniza_donne/ to z pudelka

Shannon_Rutherford

www.kozaczek.pl/plotka.php?id=10392 z kozaczka !!!

Shannon_Rutherford

www.shannendoherty.blog.onet.pl/
www.shannen--doherty.blog.onet.pl/
www.club-shannendoherty.blog.onet.pl

Shannon_Rutherford

Tak, na pudelku czytałam ;p

Oldzia_

to wszystko w tym 2 blogu trzeba poszukac w archiwum to jest troszke zagubione !!!

Shannon_Rutherford

Ale te blogi są przecież stare. I nie ma na nich takiej informacji. Ten trzeci nie istnieje.

Shannon_Rutherford

zgadzam się!!!!!!!!!!! świetnie gra (szczególnie pamietam ją z Czarodziejek i Beverly Hills oraz paru innych filmów) ale troche charakterek ma kłótliwy...no cóż sama chciała...a szkoda bo mogłaby być miłą osóbką, ale...lubię ją pomimo wszystkiego hehe ;)

Shannon_Rutherford

otóż mylisz się niesamowicie! a jeżeli uważasz że wiarygodnym źródłem jest www.pudelek.pl i www.kozaczek.pl to gratuluję niesamowicie! to raz a dwa to Tori zaczęła tę burzę! były przyjaciółkami wszystko ostatnio się zmieniło bo Tori nawyzywała Shannen w swojej książce więc co Shannen miała pozostać obojętna? i to nie jest prawda że ją wyrzucają z filmów, bo z żadnego filmu jej jeszcze nie wyrzucili, z czarodziejek odeszła sama z powodu kłótni z Alyssą, a z BH również odeszła sama bo się nie dogadywała, czy Ty się ze wszystkimi dogadujesz?? aha i z w gorących hawajach z NIKIM się nie kłóciła, co to w ogóle za bzdura! gorące hawaje nie zyskały odpowiedniej popularności dlatego serial kończy się po 21 odcinkach! na następny raz tak troszkę grzeczniej się wypowiadaj i w ogóle co to za bzdura że piszesz do Oldzi: za co można lubić taka osobe ??? Chyba za tupet !!! <--- co cię to obchodzi? i tak apropo to weź nie nadużywaj wykrzykników ;/

JustFurious

jako źródła podałaś również trzy blogi, te blogi akurat tę informację wiedzą z pudelka i kozaczka, także gratuluję

JustFurious

Raczej nie bo na blogu czytałam to jusz z tydzień 2 temu a przypomniałam sobie o tym teraz kiedy weszłam na pudelka !!! znajde ci zaraz te blogi !!! <--- co to w ogóle za bzdura! jak mogłaś to wyczytać na blogach dwa tygodnie temu skoro Shannen dopiero dzień czy dwa temu wypowiedziała się o Tori??

JustFurious

Poza tym na tych blogach nic o tym nie pisze.

Oldzia_

Jakby to była prawda że sie znowu kłóci i wszczyna awantury, to już by o tym pisało gdzie indziej,a zwłaszcza na forach zagranicznych o nowym BH.A tam nie ma słowa na ten temat.
Nawet jeżeli powiedziała coś niezbyt miłego o Tori,to jest to nawet zrozumiałe,po tym co ta napisała o niej w swojej książce.I niby była jej przyjaciółką.Ja sie troche dziwie Shannen że sie zgodziła zagrać w spinoffie i pracować z Tori po tym wszystkim.

schanet

a co sie stało bo nie wiem??????????????????

Shannon_Rutherford

omg o_O jaki żal, weź no podjedź do góry i spójrz co za bzdury wypisujesz na temat Shannen

JustFurious

Pru nie wymondzaj sie bo jestem starsza i mądrzejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shannon_Rutherford

"wymondzaj" "wyżucają" "jusz" "dłógo" "tesz" "z tąd" "Na pudelku tesz to pisało " <-- ej zbastuj mała ;] nie dość że pisać nie umiesz to jeszcze niesamowicie się tu upokarzasz i ośmieszasz ;D brawo gratuluję głupoty!

Shannon_Rutherford

a starsza to ty nie jesteś ;]ojej tak mi przykro..

JustFurious

to dobrze że ci przykro twojej głupoty !!! Jesteś strasza masz sie czym chwalić ja bede ładniejsza

Shannon_Rutherford

o lol ;D dziecko ile ty masz lat? weź zamilcz i nie pogrążaj się jeszcze bardziej

JustFurious

sama jesteś dziecko
ja mam 16 lat ! a co ?
starsza jesteś ?
nie widać !!

Shannon_Rutherford

"
Cześć ! Mam 15 lat i jestem fanką serialu Skazany na smierć i Lost !!!"<-- już sama w końcu się gubisz hehe ;) eeej! tylko nie płacz!!!

Shannon_Rutherford

Po pierwsze w "Gorących Hawajach" Shannen nie wyrzucili skoro grała do ostatniego odcinka. W "Czarodziejkach" to Alyssa zaczęła kłótnie. Zresztą sam Aaron powiedział, że żałuje, że to Alyssa nie odeszła. A po drugie jak można wierzyć szmatławcom typu pudelek czy kozaczek??? Nawet jeśli, z tego co napisali, to nie Shannen zaczęła kłótnię tylko Tori, żądając podwyżki wynagrodzenia. Oto link do "90210": http://www.youtube.com/watch?v=12gQVRuFelg

Robik_3

Boże !! Shannen to istny anioł 1 Jak ona mogła trafić do takich filmów ! W każdym ktos był winien tylko nie ona ! Ciekawe czy nie wyżucili jej za to że dała se zrobić zdjęcia do gazet ! W BH wyżucili ją dlatego ,że paliła i ćpała . I co ty na to ? nie wieżysz sprawdzi sobie na innych forach !! A a 15 lat miałam rok temu ta notka jest juz stra tak jak ty ( to do dziewczyny lub chłopaka wyżej )

Shannon_Rutherford

"W BH wyżucili ją dlatego ,że paliła i ćpała . I co ty na to ? nie wieżysz sprawdzi sobie na innych forach" <-- jaakii żaaal z ciebie mega żaaal! nawet nie wiesz jaki ja mam tutaj brecht ;D to tak samo jak ja napiszę że TY jesteś narkomanką ćpunką alkoholiczką :D i co ?? wierzysz?? hahaha

"A a 15 lat miałam rok temu ta notka jest juz stra tak" <-- to nie jest notka tak co napisałaś że masz 15 lat ćpunko :)) to opis ;

"W każdym ktos był winien tylko nie ona" <-- czy my piszemy że Shannen jest niewinna? z BH nie układały jej się kontakty w Charmed kłóciła się z Alyssą a w gorących hawajach nie kłóciła się wcale :) ale ty tą brednie wymyśliłaś bo chodzisz po forach hahaha a

"jak ona mogła trafić do takich filmów" <--- jeżeli dla ciebie gorace hawaje charmed i beverly hills to filmy to gratuluję ci kompletnej pustki we łbie

btw. weź naucz się wreszcie pisać poprawnie i nie rób błędów ortograficznych, twoja głupota aż razi po oczach

JustFurious

Dziwne nie pomyliłaś sie nigdy ! A ile ty masz lat żeby mi tu pisac takie żeczy ? I sie nie przemondrzaj ! ćpunka nie jestem mozesz mi uwieżć jestem wegetarjaninką ! jak już chcesz cos o mnie wiedzieć naprawde twoja głópota mnie razi w oczy ! ale wiesz mam cie tam gdzie światło n ie dochodzi czyli w nosie !

Shannon_Rutherford

"A ile ty masz lat żeby mi tu pisac takie żeczy ?" <-- a ile ty masz lat żeby pisać kłamstwa ??

żeczy <---- rzeczy to poprawna forma
przemondrzaj <--- nie znam takiego słowa
uwieżć<--- uwierzyć jak już, downie! naucz się pisać!!!
głópota <--- kaleczysz język polski....


ale wiesz mam cie tam gdzie światło n ie dochodzi czyli w nosie <--- akurat tam światło dochodzi

dziecko ile ty właściwie masz lat? 6 czy 7? tak się przynajmniej zachowujesz, jakiś niedorozwój ?? współczuję ci dziecko, weź zamilcz, sto wstyd, że w ogóle zamieniam się w jakieś chore dyskusje z tak pustą osobą jaką jesteś ty, co ty sobą tak apropo reprezentujesz?? to że pisać nie umiesz??? to że zachowujesz się jak małe niedorozwinięte dziecko??? weź zamknij się już bo tych twoich żałosnych głupot czytać się nie chce

JustFurious

a ty ?
I nie przezywaj Kto przezywa ten sie tak nazywa !
I mam 16 lat ! a nie 6 tk jak ty ! Albo 59 tak jakty !
I nie nudz bo jesteś na moim forum ! I sie na nim mnie żadz ! a i sie nie popłacz oczywiście i nie wytykaj mi błedów ide spąca jestem ! Pozdrawiam !

Shannon_Rutherford

dziecko ;] jak mi cię żal niesamowicie... i będę wytykać twoje żałosne błędy... na poziomie niedouczonego-który dopiero zaczął w ogóle pisać 6 latka... twoim forum przepraszam?? WEZ TY DEBILKO NAUCZ SIĘ PISAĆ!!! kaleczysz język polski ;/ wstyd za takich jak ty... forum nie jest twoje... twoje to są błędy które na nim popełniasz... zresztą ty jesteś niczym ;]

JustFurious

nie przekluinaj ! bo mi zablokuja forum ! a ty ! Kto przezywa ten sie tak samo nazywa <hahahaha> a ty jestes czyms ? tak kawałkiem miecha ! <hahaha> ale grzanka

Shannon_Rutherford

o lol dziecko jaka ty pusta jesteś i głupia... niesamowicie... współczuję twoim rodzicom bardzo

JustFurious

A ja twoim ! Bo ja ich jeszcze mam twoi pewnie jusz uciekli ! PAPA PUSTAKU

Shannon_Rutherford

Kogo nazywasz pustakiem ?? Prue Halliwell ma rację , Shannen nie wyrzucili z zadnego filmu ! z BH i Charmed sama odeszła ! A poza tym naucz się pisać bo kiepsko z twoją ortografią (to do założyciela tematu)!

xDDDDD

kto to jest pru halliwel
??????????
a ty sie nie wcinaj ! i nie robie błędów ortograficznych

Shannon_Rutherford

Nieee , "fcale" ...... Pru....ciekawe....zawsze myślałam że pisze się Prue , ale widocznie się pomyliłam .....

xDDDDD

Próe i tak jest najsłodsza na świecie, marnowała się w BH, miała za małą gaże wiec odeszła, bywa :P

Shannon_Rutherford

shannon coś tam dlaczego ty jesteś taka głupia?? i w dodatku zgapiasz ode mnie słowa, dziecko jesteś tak żałośnie pusta, że płakać mi się chce z twojej głupoty, masz nieźle pokiełbaszone, dziecko, szkoła za tydzień się zaczyna, proponuję ci sie porządnie przyłożyć do nauki, dzieciaku neostrady, jestem pewna, że twoi rodzice nie zdają sobie sprawy co robi ich mały pustaczek przy komputerze, weź dziecko ogarnij się, naucz się pisać jak człowiek, wiem, że jesteś głupio i to zjawisko raczej nieodwracalne, ale weź zacznij myśleć trochę, to nie boli!

btw. dzięki Piper ;**

Shannon_Rutherford

Oto adresy do trailerów do "90210" z Shannen jakie się dotąd ukazały:
http://www.youtube.com/watch?v=12gQVRuFelg
http://www.youtube.com/watch?v=mEogUjGqwlY
http://www.youtube.com/watch?v=z3TEr3-6g7I

Robik_3

Aha jeszcze jeden:
http://www.youtube.com/watch?v=_YfhmxIcNxA

Robik_3

3 jest super :) Z wycinkami ze starego BH :) "Missed me?" - baaa pytanie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones