Shaquille O'Neal

Shaquille Rashaun O'Neal

6,9
1 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shaquille O'Neal
WODNY

Ja sięz tym zgadzam , jest on marnym aktorem .Shaquille jest zbyt sztywny przed kamerą . Ale w kosza umie grać :) a w dodatku jaki ma dom wypasiony :) Yyyyyy . Pozdro

50Robo

no dom to nawet więcej niż wypasiony :] , a jeśli chodzi o jego aktorstwo to w 100% sie z wami zgadzam.

ViViDfan

co wy mówicie Świetnie zagrał żelaznego rycerza czy jak to sie tam nazywało hehehe

Wujek_

Jego role są za bardzo podobne do siebie.. Gra świetnie w kosza... Niestety na scenie juz to mu tak dobrze nie wychodzi...

WODNY

Nie można mieć wszystkiego. Gdyby został gwiazdorem filmowym, prawdopodobnie stałby się jeszcze większym dandysem i w kosza już by tak dobrze nie grał;)

Thommy

Co do aktorstwa sie z wami zgadzam ale widziałem z nim tylko jeden film coś tam o żelaznym rycerzu. Ale czemu tu wszyscy poruszają temat jego aktorstwa jak on nawet aktorem nie jest nie gra w jakiś super filmach tylko jakieś filmy klasy b on przecież zajmuje się koszykówką ! I jest najlepszym centrem w lidze ;]

kozyx

Dokładnie,b.dobry koszykarz ale aktor marny...no ale tak to jest,nikt nie jest idealny :P

WODNY

najciekawsza jest tak wysoka średnia ocena:D Bo ja nie wiem... oceniamy tutaj chyba jego aktorstwo:P a nie talent do koszykówki:P

użytkownik usunięty
WODNY

to nie jest aktor!!

WODNY

Powinnien zająć się koszykówką, a nie 50 innymi rzeczami, tylko się kompromituje.Po za tym już dawno powinnien skończyć karierę w NBA, jest gruby i wolny, tylko się ośmiesza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WODNY

dla mnie niezly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones