Sharon StoneI

Sharon Yvonne Stone

8,0
18 786 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sharon Stone

Natomiast twarz ma ładną a przynajmniej miała. Nie uważam jej za dobrą aktorkę a role to pewnie
otrzymywała przez łóżko, dawała producentom i reżyserom a oni w zamian ją wypromowali to jest w
czystej postaci symbioza i wcale nie krytykuje jej za to, robiła co mogła. A zaczynała jako
sprzedawczyni hamburgerów, ktoś ją wypatrzył i tak jej kariera rozkręciła się.

nudecroft

no no ostra ocena . nie wazne jak sie zaczela jej kariera , wazne co w niej osiagnela . a kto moglby ja zastąpic w nagim instynkcie ? wedlug mnie pasuje do tej roli idealnie i zle tez nie zagrala a film pomimo ze z bodajze 92 roku dalej pozostaje wielu ludziom w pamieci , nie wspominając juz o kasynie , to byla zdecydowanie jej zyciowa rola i zyskala przez ten film pewnie wiele fanow . moze i nie zagrala w wielu dobrych filmach ale ja za wczesniej wymienione role zawsze bede ją lubil , noi nie wspominajac o jej urodzie ze wczesnych lat ;) a to ze byla "jakas garbata" to nawet nie zauwazylem

medisess

Niewątpliwie zrobiła karierę, podobała mi się jej osoba w filmie Pamięć absolutna - tam wyglądała świetnie a jej twarz zawsze była ładna z tym się zgodzę. Co do figury to nigdy nie miała perfekcyjnej ale żeby to dostrzec trzeba mieć ten zmysł artystyczny i dobrego "nosa" albo raczej oko. Jej gra jest poprawna, nie bardzo dobra, lecz co najwyżej poprawna i nie może się równać z taką Meryl Streep.

nudecroft

A co to według ciebie znaczy garbata?

cxap

No takie okrągłości w plecach i brak szyi. U Sharon Stone te okrągłości z tyłu czasem widać i wygląda to kiepsko.

nudecroft

Też kompletnie nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób była garbata... Była przepiękną kobietą o bardzo seksownym i kobiecym ciele, emanowała zmysłowością. Teraz zresztą wciąż jest piękna. " Co do figury to nigdy nie miała perfekcyjnej ale żeby to dostrzec trzeba mieć ten zmysł artystyczny" - a czy jest jakiś wyznacznik perfekcji ? Czym jest perfekcja i jakie są jej wytyczne ? Bo np. dla mnie miała perfekcyjną figurę, a też uważam, że mam dobrego "nosa" i oko.. ;)

Nastyquick

W niektórych filmach było to widać tak jakaś "połamana", ciało jej nie za ciekawie wyglądało. Jak sobie przypomnę jakie to filmy to ci podam i odpowiednią scenę.

nudecroft

Sharone była najładniejszą blondynką przez całe lata 90te, prześliczna i zajebiśie seksowna ... zobacz sobie ją w Nagim Instynkcie albo w Specjaliście, i pokaż mi gdzie ma garb ...

użytkownik usunięty
nudecroft

"role to pewnie otrzymywała przez łóżko" xD

Właśnie to dziwna sprawa bo skoro jest brzydka to w jaki sposób może wzbudzać pożądanie u kogoś? Ale okazuje się że każda zmora znajdzie swego amatora nawet Diaz :)

nudecroft

Nie tylko uroda budzi pożądanie, liczy się też inteligencja, wdzięk, pasje posiadane przez kobietę (nie jestem w tym poglądzie na pewno sam) i "to coś", czego nie potrafię dokładnie wytłumaczyć. Sharon Stone to z pewnością ma.

nudecroft

a w Kasynie to wogóle rozjebała system :D ... no i wiesz co, naturalna babka, co nie, bez botoksów i innych operacji.

Zaraz to nie te forum, ehhhh ,mój błąd :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones