Sherilyn Fenn

Sheryl Ann Fenn

8,5
5 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sherilyn Fenn

..najpiękniejsza kobieta jaką widziałem.
Jestem bezgranicznie zakochany w jej urodzie :)

MatMaister007

Ani trochę się nie dziwię - mam tak samo, Sherilyn to kwintesencja piękna :)

MatMaister007

Byla cudowna w filmie "Widmo"

https://www.youtube.com/watch?v=6te3SBzDiUk

CyboRKg

Oraz w "Spotkaniu dwóch księżyców". Właśnie się zakochałem. ;)

MatMaister007

Zgadzam się. To jest skończone piękno. ;)

MatMaister007

Wszystko to racja. Zawsze, gdy na nią patrzę kojarzy mi się typ urody z lat 50. (łatwo odnaleźć podobieństwa choćby z Marilyn Monroe, ale ona sama jest przereklamowana...). Do tej pory trudno mi się pogodzić, że fani "Twin Peaks" bardziej doceniają pod tym względem Madchen Amick... to pewnie dlatego, że jej rola częściej determinowała "sensacje".

ringos1

Najpiękniejsza z Twin Peaks była Dona - jej uroda była delikatna i ulotna, i te piegi!... Niestety, uroda Audrey jest zbyt wulgarna i pokazowa. Oczywiście to tylko moje zdanie. Madchen Amick też śliczna ale to Dona miała to "coś".

Nina281

Stwierdzenie "Oczywiście to tylko moje zdanie" jest w tym wypadku kluczowe :)
Moim (i większości) zdaniem uroda tych pań jest nieporównywalna - ze wskazaniem na Sherilyn, oczywiście.
Jednej i drugiej czas nie potraktował zbyt łaskawie, ale w tamtych czasach to Sherilyn była boginią piękna.
Za to Madchen Amick do dziś ładnie się trzyma :)

Max66

Hm jeśli ta większość to sześć czy siedem wypowiedzi TUTAJ, to słaba to większość. Jak to się mówi, każda potwora znajdzie swego amatora - i dobrze! Dzięki temu każda z nas, kobiet, ma szansę na miłość i na bycie tą jedyną.

Nina281

Potwora? Ciekawa jestem jak Ty wyglądasz bo żeby nazwać potwora Sherylin trzeba mieć niezły tupet. Tak się składa, że ludzie mają różne gusta (i dobrze), o których jak wiadomo się nie dyskutuje. Skoro jednak już zaczeto to wg mnie w młodości Sherylin miała bardziej interesującą urodę i swietnie zagrala Audrey w przeciwienstwie do bladej, piegowatej i bezbarwnej Don(n)y, ktorej to postaci w serialu nie znosiłam, zaraz po Jamesie. Wg mnie najładniejsza była byla Madchen i nadal wygląda najlepiej z tej trójki.

Awem

Autorka takich słów musi być rzeczywiście paskudnym, zasuszonym pasztetem, który próbuje w wulgarny sposób podleczyć swoje kompleksy.

Awem

Donna czyli Lara Flynn Boyle dość szybko się brzydko zestarzała. Wąskie usta, małe cycki, wdzięczna dopóki młoda, ale to nie była wielka uroda.
Piękna była jeszcze Sheryl Lee, tylko że ją zabili... i to dwa razy ;P

Max66

"Aktorka zaczęła być uważana za alternatywny kobiecy ideał, który bardziej podobał się płci żeńskiej niż męskiej, w porównaniu z krępymi i bardziej seksualnymi Elizabeth Taylor i Grace Kelly". Mowa o najpiękniejszej kobiecie świata czyli Audrey Hepburn. Taylor to okropna brzydka baba, w wieku 20 lat już wyglądająca na burdel mamę z tą wulgarną urodą i krępą figurą.

Nina281

:D Tutaj się zadziwię bo wypowiada się facet, miała to coś, możesz to nazwać wulgarnością natomiast ja to nazywam ponętnością.

MatMaister007

https://www.youtube.com/watch?v=GqcGNBJdoY0

MatMaister007

https://www.youtube.com/watch?v=0uts-_rsxPM

MatMaister007

To polecam obejrzeć Zabójcę z 1991 roku. Zakochasz się na zabój;)

MatMaister007

Była piękna, ale jej uroda dość szybko zaczęła przygasać. Nie jest przecież jeszcze stara, a wygląda jak wygląda...Jej rówieśnica Monica Belluci mimo 6-tego krzyża na karku wciąż jest piękna i promienna. Cóż czas nie z każdym obchodzi się łaskawie.

dzika_kapusta

To prawda, Sherilyn w młodości była boginią, ale czas nie obszedł się z nią zbyt łaskawie.

MatMaister007

Ta ostatnia niedzieeeeeelaaaaaaaa.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones