Shun Oguri

6,6
1 293 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shun Oguri

Świetny aktor,jeden z lepszych młodego pokolenia w Japonii!Polecam zarówno filmy jak i j-dramy z jego udziałem.Pomimo ról głównie drugoplanowych,facet naprawdę ma talent i umie ożywić graną przez siebie postać.U mnie nr 2 (obok Ryuhei Matsudy).

hormon

lolzzz..nie gra tylko 2planowych rór weźmy chociaż jdramę Conan (ahhh polecam!!) ale z 2 strony sprwadza się jako 2planowy aktot weźmy xhociaż HYD czy HYD 2 albo Gokusen..aa..no i nie nalezy zapominać o tegorocznej premierze Hana Kimi ^__________^ , ne?
hehe ale i tal Yamapi, Takky i reszta z JE są lepsi ^_______^

nidecker

on gra dużo drugoplanowych, bo jak sam twierdzi, woli taki role niż te główne ;) główne pasują mu, jeśli miałby zagrać w teatrze. taka jego mała wizja xP

hormon

YamaP polubiłam dopiero po "Nobucie..."ale aktorsko mu do Ogórka(Shunka)baaardzo daleko.Właśnie oglądam 3 odcinek "Hanazakari no Kimitachi e" i umieram ze śmiechu-Japończycy umieją wszystko zrobić po swojemu,więc scenariusz z mangą ma niewiele wspólnego,ale seria jest świetna moim zdaniem i boje na głowę wersję made in taiwan.

Z japońskich aktorów młodego pokolenia jeszcze Matsumoto Jun i Kamenashi Kazuya(z KAT-TUN),ale ten ostatni to co widzę jakaś mega smutna,łzawa drama...Jednak Shun-chan to moj typ numer 1 i napewno jeszcze nam pokaże swoje możliwości aktorskie ^_^ i kawaii buźkę też.

hormon

Dla mnie Shun to zdecydowanie najbardziej utalentowany z japońskich aktorów młodego pokolenia i zarówno Yamapi jak i Jun nie mogą sie z nim (póki co;)) mierzyć;) Z resztą w obu wypadkach to bardziej idole niż aktorzy, tańczą, grają, śpiewają...Shunowi można powiedzieć, że specjalizowanie się w jednej dziedzinie służy;) (chociaż muszę przyznać, że Matsu ma według mnie spore pokłady aktorskich możliwości w sobie;)...jego rola w Kimi Wa Petto mnie zachwyciła i moim zdaniem powinien się skupić na grze bardziej niż na śpiewie, bo to drugie wychodzi mu średnio - zdecydowanie nie najmocniejszy głos w Arashi...) No ale odbiegłam trochę od tematu...;) Dodam na koniec, że lubię wszystkich trzech wyżej wymienionych panów, tyle, że Shuna uważam za najzdolniejszego jeśli chodzi o grę w filmach. Wspomniany przez Ciebie Kamenashi Kazuya nie przemawia do mnie ani jako piosenkarz ani jako aktor...wydaje mi się strasznie sztuczny na ekranie i brzmi jakoś tak...cienko ;) (dosłownie) jak śpiewa a i wizualnie nie dostarcza mi jakichś szczególnych wrażeń;)

hormon

Dla mnie Shun to zdecydowanie najbardziej utalentowany z japońskich aktorów młodego pokolenia i zarówno Yamapi jak i Jun nie mogą sie z nim (póki co;)) mierzyć;) Z resztą w obu wypadkach to bardziej idole niż aktorzy, tańczą, grają, śpiewają...Shunowi można powiedzieć, że specjalizowanie się w jednej dziedzinie służy;) (chociaż muszę przyznać, że Matsu ma według mnie spore pokłady aktorskich możliwości w sobie;)...jego rola w Kimi Wa Petto mnie zachwyciła i moim zdaniem powinien się skupić na grze bardziej niż na śpiewie, bo to drugie wychodzi mu średnio - zdecydowanie nie najmocniejszy głos w Arashi...) No ale odbiegłam trochę od tematu...;) Dodam na koniec, że lubię wszystkich trzech wyżej wymienionych panów, tyle, że Shuna uważam za najzdolniejszego jeśli chodzi o grę w filmach. Wspomniany przez Ciebie Kamenashi Kazuya nie przemawia do mnie ani jako piosenkarz ani jako aktor...wydaje mi się strasznie sztuczny na ekranie i brzmi jakoś tak...cienko ;) (dosłownie) jak śpiewa a i wizualnie nie dostarcza mi jakichś szczególnych wrażeń;)

anyanka

kurcze...wkleiło mi się podwójnie...wybaczcie;)

anyanka

rzadko tu ktokolwiek zagląda z tego co widzę, ale nawet jeśli to nie jest właściwie miejsce (przy Ogurku) i to ma być mój 3 wpis z rzędu to muszę zwrócić honor panu Kame;) wczoraj obejrzałam go w roli Yuuki i jestem...oczarowana...ryczałam przez prawie cały film:P historia tak mnie przejęła, ze nawet teraz dziś nie mogę się po niej otrząsnąć (co jest dziwne, bo w sumie "chorobowe" filmy generalnie mnie nie poruszają aż tak) a rola Kazuyi...naprawdę BARDZO BARDZO dobra!
p.s Shunek też gra w tym filmie;) ale co zauważyłam, Shunkowi zawsze dostają się role takich cichych, małomównych, zamkniętych w sobie cool gości;) - wychodzą mu świetnie ale chciałabym zobaczyć go czasami w jakiejś radośniejszej kreacji

anyanka

oj oj,a ja właśnie jestem na 10 odcinku Hanazakari no kimitachi e i może Ogurek mnie tam specjalnie nie zachwyca,ale drama jest świetna.Tak jak zwykle jego rola oganiczona jest do "mruknięć" ... i pijackich całusów ^_^
może przesadzam,ale rzeczywiście biedak coś nie przebiera w kreacjach wesołych facetów(może z wyjątkiem Hana Yori Dango).Kontemplacja kontemplacją,ale przynajmniej jest na co popatrzeć.Za ogórkami nie przepadam,ale Ogurek jest wyjątkiem od tej reguły.

Co do Junka też mi się podobał w Kimi wa petto,przymierzam się do Bambino,zobaczymy,ocenimy.A YamaP urzekł mnie w jednej z moich ulubionych Jdram-Ikebukuro West Gate park-taki młody był bardzo i jeszcze niedoświadczony.Podobała mi się jego rola w Nobucie i to by było na tyle.

Przerzucam się powoli na dramy koreańskie,które wg.mnie są najlepszymi produkcjami tego typu w całej Azji.Dopóki nic nowego z Ogurkiem się nie pojawi,"siedzę w Korei" ~-^

anyanka

w jakim filmie grał on rolę Yuuki?

hormon

nie no... z każdym dniem odkrywam kogoś nowego xD Oguri to zdecydowanie number one jeśli chodzi o Japonię! Świetny aktor a w dodatku nieziemsko przystojy!!! *___*

alex_67

Na veoh.com jest pare odcinków Binbou Danshi w którym Shun gra postać komiczną.Niestety są bez napisów:/

hormon

jeszcze tak odbiegając na chwilę powiem słówko dla pani hormon. korea ma świetne dramy i filmy. więcej ich obejrzałam jak japońskich i twierdzę że warto! no ale to tak nawiasem mówiąc... :) a co do Shuna... na temat jego doskonałości mogę ględzic i ględzic.. bez końca. xD

hormon

racja. Shun jest jednym z bardziej utalentowanych aktorów, ba! artystów w Japonii. od pewnego czasu jest moim idolem. niesamowicie go szanuję za to co robi, a robi na prawdę wiele. aktor, seiyuu, prezenter radiowy, ostatnio nawet reżyser ;) niesamowity... szalenie go lubię. osobiście uważam go za jednego z bardziej utalentowanych aktorów... :) ciekawe czym jeszcze mnie zaskoczy? ;)

hormon

Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze, jest naprawdę zdolny i choć może nie jest najpiękniejszy, to jak gra, to się nim zachwycam, wtedy widzę w nim przystojniaka, to pewnie dzięki swemu talentowi sprawia, że pięknieje w oczach:) posiada zdolności niczym kameleon, każda postać jest inna także wizualnie.

isamar84

faktem jest że w filmach w których ja go np. ioglądałam tj. Sąsiad spod 13 czy Hana Kimi coś tam nie wygklądała tak najpiękniej, ale obejrzałam na youtubie galerię jego zdjęć z dłuższymi włosami i naprawdę- zmieniłabyś zdanie co do tego że nie jest najpiękniejsy, bo wygląda naprawdę sexownie i nawet very hot xD

isamar84

MUSISZ go obejrzeć na tym videoclipie to zobaczysz jaki on MEGAsexy potrafi być isamar84!
http://www.youtube.com/watch?v=-2tfVXb5f90
jak obejrzysz to powiedz czy zmieniłąś zdanie co do tego że nie jest aż taki boski jak inni:P

hormon


Tak, talentu to mu nie brakuje. Jest świetny.

Jednak jest tematem plotek na temat swojego hulaszczego trybu życia. Nie będę tu ich przytaczała jednak trochę zostawiają rysę na jego wizerunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones