Sigourney Weaver

Susan Alexandra Weaver

8,1
38 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sigourney Weaver

Obejrzałem dużo filmów z jej udziałem (choć nie wszystkie). Co do urody, powiem tyle - nie jest brzydką kobietą, lecz mi osobiście bardziej pasuje typ urody Foster). Ale właśnie dzięki tej charakterystycznej i nie do końca "szablonowej" urodzie zawdzięcza to COŚ, co przyciąga kinomaniakjów do kin na filmy z jej udziałem. Angaże w wielu fenomenalnych filmach zawdzięcza umiejętnościom aktorskim i wrodzonemu talentowi, nie urodzie (taka J. Alba jest śliczna, ale do Sigourney lata świetlne...). Istnieją aktorki/aktorzy, którzy są wyznacznikiem jakości filmu - jak grają, to obowiązkowy "must see". Sigourney do nich należy. Oscar - a po co jej Oscar? Ma nieprzebrane rzesze miłośników i cichych lub głośnych wielbicieli. Myślę, że to więcej niż jakaś pozłacana statuetka pedzia odlana ze znalu. Dla mnie aktorka z najwyżej półki, z którą tylko kilka innych może konkurować. I nie są to aktorki "nowego pokolenia".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones