Silas Weir MitchellI

Silas Weir Mitchell Neilson

8,3
3 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Silas Weir Mitchell

Najlepszy koleś z serialu Grimm. W jakimś sensie ratuje serial, chociaż serial nie jest zły.

Pawcio_5

Zaiste, ratuje. Chociaż wg mnie serial słaby i tylko dla tego aktora obejrzałam parę odcinków.

Frywolitka

Absolutnie sie nie zgodze, wedlug mnie serial bardzo fajny , jakies oderwanie od wiekszosci a co do Silasa to w Grimmie rzeczywiscie odgrywa kluczowa role z nutą humoru ;p

Pawcio_5

serial bardzo fajny, ale rzeczywiscie bez Monroe jakosc serialu by bardzo spadla ;P

Pawcio_5

Ja również oglądam ten serial praktycznie tylko dla Monroe. Świetnie zagrane

Pawcio_5

Serial bardzo fajny i przyjemny,super na oderwanie się od codzienności - taka bajka dla starszych ;) Serialowy Monroe to rewelacyjna postać w Grimmie, tworzy niesamowity klimat z tą swoją dawką humoru, rewelacyjna rola!

Pawcio_5

Nie sposób się nie zgodzić.Gdyby nie Monroe pewnie odpuściłbym sobie oglądanie a tak oglądam głównie dla tej postaci.

Pawcio_5

Jeśli chodzi o mnie to serial bardzo mi się podoba ale nie będziemy się kłócić o to jaki jest bo każdy ma inną opinię, liczy na coś innego :D ale muszę się zgodzić jeśli chodzi o Monroe, od samego początku uważam go za udaną postać w tym serialu, oczywiście z każdym odcinkiem ocena o nim wzrastała jak i dzięki niemu ocena serialu ^ ^ pozdrawiam

Pawcio_5

Mi też serial się podoba, ale zgodzę się z większością, że bez Monroe było by ciut gorzej bo ma on swoją ''jazdę'' i wprowadza dużą dawkę poczucia humoru.

Pawcio_5

My man Monroe. :D Jakoś mi się wrył mocno ten tekst.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones