Simon BakerI

Simon Baker-Denny

8,1
7 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Baker

Zagrał tytułową postać, na barkach której oparto cały serial. Był czarujący, niepoprawny, bardzo inteligentny i spostrzegawczy. Ale przede wszystkim zagrał mężczyznę ogarniętego żądzą zemsty, i straszliwym poczuciem winy, i szukającym odkupienia. Genialna rola!

nan_s

Myślę podobnie :). Oby mógł ponownie wcielić się w rolę godną jego umiejętności. Niestety filmy w których jest mu dane się pojawiać, nie należą do najambitniejszych. Zupełnie tego nie rozumiem, bo on ma ogromny potencjał oraz tak niezbędną charyzmę, potrzebną do osiągnięcia na prawdę dużego sukcesu. Być może wciąż musi walczyć ze stereotypowym obsadzaniem go w rolach przystojnych romantyków. Być może ma złego agenta. A być może nie zależy mu tak na prawdę na wielkiej sławie.

W każdym razie mógłby być wielki :)))

Fajnie, że był częścią niepowtarzalnego Mentalisty !!!

korka1

Podobny przypadek co Matthew McConaughey.
Baker może mieć jeszcze trudniej zerwać ze stereotypem, nie wiem czy to możliwe i spójne gramatyczno-logicznie, ale nawet dwoma stereotypami. :)

Serialowa- Patrick Jane'a
Filmowa- Amant , Romantyk, Ulubieniec Babć i Matek.

Życzę mu powodzenia jednak mi ,na przykład za bardzo zapadł pamięć za długo towarzyszył jako Patrick Jane.

Jane to niesamowity bohater pomimo psychopatycznego celu jaki mu przyświeca przez 6 sezonów każdy go lubił i poszedłby z nim na piwo.
Pomimo tego co piszą ludzie dla mnie zakończenie serialu fajne i mam nadzieję zamykające drogę do kolejnych sezonów.

Dloggy

Taaak, będzie mu ciężko. Ale o ironio, to że po zakończeniu Mentalisty tak rzadko pojawia się w mediach, właściwie praktycznie w cale, działa na jego korzyść.
Wg tego co głosił w wywiadach, ma zamiar wyreżyserować swój własny projekt (podobno rozpocznie pod koniec tego roku). Będzie to film na podstawie powieści Breath, więc coś zupełnie innego od tego co dotychczas stworzył.
Życzę mu powodzenia, bo na prawdę świetny z niego aktor.

korka1

też tak myslę

nan_s

Idealnie pasuje do roli tytułowego Mentalisty. Świetna gra aktorska. Jeśli mogę dodać, to jak wolę brunetów tak ten facet jest dla mnie mega powalający! Tak mnie zauroczył, że hej! Łobuzerski uśmiech robi swoje. Cud, miód i malina :) Moim ulubionym superbohaterem jest Zorro, zwłaszcza ten z japońskiej bajki Kaiketsu. Simon idealnie odwzorowałby tę postać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones