Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

Uważam, że musi powrócić w roli Edmunda, innego aktora sobie w tej roli nie wyobrażam (niestety na pewno nie wróci w adaptacji "Ostatniej bitwy").

Shiloh

dobre pytanie ! masz racje . trzymajmy za to kciuki ;) gdy nastąpi premiera srebrnego krzesła , chyba pojawi się spis aktorów na filmwebie :)

P_C_K_A

Kiedy jest planowana? Właśnie dziś przypomniały mi się Opowieści i zaczęłam się ciekawić, kiedy będzie reszta filmów :)

hardconika

Wiesz co ? Sama nie wiem ! Na filmwebie napisane jest , e premiera bedzie gdzies 2016 , a na innych stronach to czarno na bialym " Premiera w 2015 " wiec ja i tak sie juz pogubilam :) Sorka za bledy , jestem na telefonie ;)

P_C_K_A

Postać Edmunda nie pojawia się w Srebrnym Krześle.

Shiloh

Wątpie że wybiorą innego aktora. To by było bez sensu.
Chyba że coś mu się stanie ale miejmy nadzieję że nie.
Bardzo ładny aktor :)

Shiloh

Dlaczego miałby nie wrócić w ,,Ostatniej Bitwie''?

zainteresowana

Bo w "Ostatniej bitwie" rodzeństwo Pevensie przybywa do Narni z powrotem w wieku dziecięcym.

Shiloh

Nieprawda. Do Narnii w wieku dziecięcym przybywają jedynie Julia Poole i Eustachy Scrubb. Pozostałe postacie, w tym Edmund, pojawiają się w "idealnej" Narnii w postaci dorosłych królów, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie by w ekranizacji "Ostatniej Bitwy" pojawił się Edmund (o ile nie powstanie koło 2050).

White_T

Właśnie. Muszą się streszczać z tymi ekranizacjami, bo inaczej aktorzy już będą za starzy na te role.

Shiloh

Obawiam się, że na ekranizacji "Srebrnego krzesła" może zatrzymać się filmowa przygoda z Opowieściami z Narni :( Ale mam nadzieję, że moje złe przeczucia się nie sprawdzą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones