Skandar KeynesI

Alexander Amin Casper Keynes

8,0
3 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Skandar Keynes

Zastanawia mnie dlaczego nie angażuje się w nowe produkcje. Z tego co wiem Will, Anna i Georgie grają w innych filmach i serialach... Natomiast kariera Skandara jakby stanęła w miejscu. Moim zdaniem grał w Narnii całkiem dobrze, szkoda że nie jest doceniany.

Lola140392

Skandar gra tak co 2-3 lata w filmach z tego co zauważyłam :)
Więc myślę, że już niedługo będą kręcić następną część Opowieści z Narnii.
A może szkoła jest dla niego priorytetem ? :)

Netermi

Ale Edmund pojawia się dopiero w części 5 i to jako dorosły król Narnii, więc szanse że Skandar pojawi się w najbliższym czasie w Narnii są raczej znikome. Już prędzej w 7 części, a do tego jeszcze daleko... Chyba że będą kręcić nie po kolei. Może szkoła faktycznie jest dla niego ważna... A może gra w teatrze...

Lola140392

zobaczymy jak to sie dalej potoczy : ]. moze niedlugo dostanie jakąś rolę zyciaa

Loona_

Rola życia to chyba Opowieści z Narnii :) ale też chciałabym zobaczyć go w innych filmach :3

Emka1478

Z tego co czytałam, Skandar skończył już karierę aktorską :( Teraz ma zamiar zająć się bodajże dziennikarstwem.

Lola140392

W maju zeszłego roku ukończył chemiofizykę. Wystąpił też w bodajże sztuce teatralnej (więcej na anglojęzycznej Wikipedii).

Shiloh

Ja z kolei przeczytałam, że studiował (chyba na Cambridge) arabistykę

Yennefer_de_Vengerberg

Ja z kolei po napisaniu tego komentarza natrafiłem na film przedstawiający marsz absolwentów dziennikarstwa i Skandar był wśród nich. Więcej o jego karierze dziennikarskiej na jego oficjalnej stronie.

Lola140392

Wielka szkoda, że nie gra w innych filmach, bo z chęcią bym go zobaczyła w innej odsłonie. Dobrze grał w ,, Opowieści z Narnii" i trochę się zawiodłam jak zobaczyłam, że to wszystko z jego kariery chyba, że zagra w jakimś nowym filmie, w co niestety wątpię. :/

Megawiki2001

no szkoda ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones