Sonia Bohosiewicz

6,9
17 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sonia Bohosiewicz

Genialna

użytkownik usunięty

Uważam, że jest genialną aktorką. Jeśli ktoś to neguje, to się ośmiesza. Wystarczy obejrzeć ją w skeczach grupy Rafała Kmity.

Ja właśnie też niedawno dostrzegłam ją w znanym serialu komediowym "Miodowe lata" (asystentka prowadzącego teleturniej, odcinek bez tytułu) i jestem nią zachwycona. Świetnie zagrała tę epizodyczną, komediową rolę głupawej, niezbyt rozgarniętej panienki, a to naprawdę niełatwa sprawa, bo - jak powszechnie wiadomo - sporo osób potem "położyło" ten serial - że tak to ujmę: "na obie łopatki". Ona na pewno do nich nie należy. Nie znam zbyt wielu filmów z jej udziałem, ale tutaj czytam dużo niepochlebnych opinii na ten temat. Może zatem lepiej obsadzać ją w komediowych rolach?

bruce1940

fajna jest, ja ją polubiłam za rolę Paulę w 39 i pół.

"Jeśli ktoś to neguje, to się ośmiesza"... Doprawdy?
Zatem zaryzykuję. Uważam, że aktorką jest dość przeciętną. Niestety w "Obławie" udowodniła, że jej talent dramatyczny sprowadza się do jednej i tej samej miny. Jak powiedział mój towarzysz podczas seansu - "mogliby do tej roli zaangażować manekina, wyszłoby taniej". Przyznaję natomiast, że żadnego skeczu w jej wykonaniu nie widziałam, co nie zmienia faktu, że według mnie na dużym ekranie wypada słabo.

użytkownik usunięty
emila_emila

Co do nieomylności Twojej i Twojego towarzysza nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bowiem nie widziałam wyżej wspomnianego filmu. Jednak, jak wspomniałam wyżej, swoją opinię wystawiam opartą o wyżej wymienione skecze, które naprawdę mnie rozbawiły. I tyle w temacie.

Ciebie chyba porąbało?!!! Ona -genialna aktorka?! To w takim razie psia kupa też jest genialnym aktorem. Odróżniaj kobieto beztalencie z łóżkowymi układami w branży od prawdziwych aktorek. Ale chyba na to jeszcze jesteś za młoda. 1/10

użytkownik usunięty
Franio

Nie wiem nic o rzekomych układach łóżkowych tej pani, myślę zresztą, że podobnie, jak Ty. A co do tego, czy jestem za młoda, to zapytam, ile powinnam mieć lat, by czuć się kompetentna do wydawania opinii?

Opinię już wydałaś całkowicie błędną, więc sama udowodniłaś, że nie jesteś kompetentna.

użytkownik usunięty
Franio

Opinię błędną to może wydać np. biegły, ale nie człowiek, który dzieli się swoimi poniekąd subiektywnymi odczuciami.

Opinię błędną może mieć każdy. Dobrze chociaż, że zdajesz sobie sprawę iż twoje odczucia są subiektywne. Ja też subiektywnie nie znoszę tej botoksowej Bohosiewicz.

Pozwól, że się ośmieszę. Moim zdaniem Sonia Bohosiewicz jest aktorką co najwyżej kiepską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones