Stacy Keach

Walter Stacy Keach Jr.

7,2
4 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stacy Keach

mówię całkiem poważnie kiedyś czytałam w Tele Tygodniu, że on ma żonę polkę i bardzo często przyjeżdża do Krakowa (bo jego żona się tam urodziła)

wonderland

haha a ja to przeczytałem dziś w życie na gorąco. Jestem lepszy:P Podobno ma dom pod warszawą

wonderland

Jego żona jest Polką urodzoną w Warszawie, imię Małgosia mówi samo za siebie, że to Polka.

lalala

potwierdzam , z racji mojego zawodu, miałem przyjemność osobiście poznać Państwa Keach :)
bardzo sympatyczni ludzie :)

zombiethewhite

Zazdroszczę Ci, pozdrawiam.

zombiethewhite

Też potwierdzam. Znam ich dzieci :)

escorpion

Jest bardzo dobrym amerykańskim aktorem. Ostatnimi czasy zagrał w "Maczeta" i "Dziedzictwo Bourne'a". Ale dla mnie błysnął rolą homosia w serialu "Dwóch i pół" :D Jeżeli dalej mieszka pod Warszawą to jest całkiem duża możliwość go poznać.

undisputedweed

miał genialny epizod w 30 Rock

undisputedweed

Nigdy nie mieszkał w Polsce.

Tracker

Może i nie mieszka ale ma dom pod Warszawą i pewnie co jakiś czas tam zagląda :]

Tracker

Mieszka w Polsce i to juz od jakiegos czasu. Wczesniej tylko odwiedzali nasz kraj z żona ale teraz narazie sa tu na stałe :)

monia198923

Nie, nie mieszka tu na stałe. Jego stałe miejsce zamieszkania jest w USA. Jego agent ciągle zgłasza go do wszelkich projektów jako 'local' co oznacza, że nie trzeba płacić za międzynarodowy transport lotniczy.

Tracker

Jak ktos mieszka kilka miesiecy w Pl a kilka w Stanach to dla mnie to jest juz w jakis sposob na stale. On nie przyjezdza na tydzien w odwiedziny i odjezdza. Wiem bardzo dobrze (nie z pudelka i innych gazet) ze przebywaja czesto i na dluzszy okres czasu. Z racji zawodu czesto przebywa tez w Usa to wiadome.

monia198923

Na stałe to na stałe. Rozumiesz znaczenie tego słowa? Nie można mieszkać na stałe w Polsce i w USA. Oczywiście, że nie przyjeżdża na tydzień, ale jeszcze kilka dni temu jego agent zgłosił go do kastingu w LA i Stacy dopóki oficjalnie nie zakończy kariery, nie będzie miał stałego zameldowania nigdzie indziej, a to właśnie zameldowanie definiuje gdzie mieszkasz 'na stałe'

Tracker

Ale z Ciebie upierdliwiec

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wonderland

Ciekawy jaki będzie miał akcent w polskim dubbingu "Samolotów"

GalaQXus

znaczy Ciekawe

wonderland

A jakie podobieństwo...
http://www.filmweb.pl/person/Brian+Dennehy-4716
no pomyliłam się:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones