Stanley Kubrick

8,9
13 434 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Stanley Kubrick
Avenalle

Podobno

użytkownik usunięty
Avenalle

Shit tier teoria spiskowa. Księżyc jest sztuczną satelitą zbudowaną przez kosmitów

Avenalle

"2001 Odyseja kosmiczna" chyba jednak trochę lepsza.

Springfield12

Chyba jednak nie, bo dużo gojów uwierzyło, że ludzie byli na Księżycu. Zawierzyli systemowi jak Jezuskowi, który swoją drogą też jest dobrą żydowską fikcją. ^^

dzenero

Ale "Odyseja Kosmiczna" to film o wysokiej wartości artystycznej, a "Lądowanie Apollo 11" choć jest wybitnym filmem propagandowym, to jednak jest to tylko film propagandowy. Co do Chrystusa to też się nie zgadzam, a poza tym jest to dyskusja na jakieś forum o teologii, a nie na Filmweba.

Springfield12

Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że lepsza fikcja jest ta, w którą goje uwierzyli. Bo nikogo na Księżycu nie było i być nie mogą, a Jezusek to też fikcja literacka dla gojów, stąd obie fikcje dobrze się "sprzedały" - stąd moje porównanie.
A to czy się zgadzasz czy nie, to specjalnie mnie nie interesuje, bo jak wiadomo nie od dziś - goje głosu nie mają, bo oddają go systemowi. ^^
Zadaniem goja jest WIERZYĆ systemowi i dla niego zdechnąć.

Springfield12

A i na koniec dodam, że ja ROZMAWIAM, a nie DYSKUTUJĘ.
Goje dyskutują i oczywiście nie znają różnicy między tymi dwoma wyrazami. ^^

dzenero

Rozmowa i dyskusja nie różnią się szczególne. Mylisz dyskusje z kłótnią.

Springfield12

A wiesz co to jest logiczne znaczenie wyrazów?

dzenero

I co ty z tymi gojami?

Springfield12

Żydzi tak określają ludzi, którzy nie mają elementarnej wiedzy, stąd wierzą w systemowe bajeczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones