Steve Carell

Steven John Carell

8,3
52 537 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Carell

Zaczęłam mieć o tym aktorze takie zdanie po obejrzeniu 40-letniego prawiczka

Filmowiec04

Ile filmów/seriali z jego udziałem obejrzałaś?

Filmowiec04

No właśnie ...

Szafran28

Jak do tej pory w 18 filmach. Średnia ocen 2,4. Koleś ma tak fałszywy ryj, że nie mogę na niego patrzeć a w "Najlepsze najgorsze wakacje" to przeszedł już samego siebie. Typowy sztywny luzak.

Filmowiec04

Obejrzy sobie Bruce Wszechmogący albo Ja Cię kocham a Ty z nim te dwa widziałam i są fajne (Bruce lepszy)

MiReria232

on w Bruce wszechmogący miał bardzo krótka rolę, chodziło Ci raczej o Evana... :)

Filmowiec04

Obejrzyj "Przyjaciel do końca świata", stawiam dużo, że zmienisz o nim zdanie choć odrobinę. :)

buszasz

w Przyjaciel do końca świata jest świetny , pokazał się od innej strony niż zwykle
tak samo jak w Najlepsze najgorsze wakacje ,
w obu filmach udowodnił jest dobrym aktorem

Filmowiec04

Nie zachwycam się nim, ale po "The Office" lubie. Zdecydowanie.

Filmowiec04

też nie przepadam za typem... naprawdę próbowałam go polubić, ale jest dla mnie słabym aktorem komediowym, czy też aktorem w ogóle... za każdym zdaniem jak na niego patrzę, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że przypomina gnoma

podobnie zresztą myślę o innym "królu" hollywoodzkich komedii - Benie Stillerze... ja nie wiem, co ci ludzie w nich widzą... jak dla mnie to najbardziej przereklamowani, na siłę promowani amerykańscy aktorzy z durnych komedyjek dla gimbazy (zwłaszcza Stiller)... przepraszam jeśli kogoś uraziłam

tolerancja91

Obejrzyj The Office i skończ pie.rdolić jak potłuczony. Widzę że większość ocenia Carella przez pryzmat 40-sto letniego prawiczka.

yossarian84

nie znamy się, więc nie odzywaj się w ten sposób do ludzi, których nie znasz... tak się składa, że nie widziałam filmu, o którym wspominasz

tolerancja91

To bądź tak miły i napisz, na podstawie których filmów twierdzisz, że Carell to aktor z "durnych komedyjek dla gimbazy"? Tak, wiem, że chodziło ci o Stillera przede wszystkim, no ale Carella też zaliczasz do tego grona.

tolerancja91

nie lubię twoich komentarzy bo przypominasz jaszczurkę :) tak jak śmiałam się ze steva ze jest gnomem

Filmowiec04

Mi sie wlasnie po tej komedii podoba.

Filmowiec04

Mnie tak samo on denerwuje podobnie jak Carey wydaje mi się że na siłę próbuje być śmieszny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones