Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 906 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

http://www.filmweb.pl/news/Steven+Seagal+wraca+na+du%C5%BCy+ekran-108261

użytkownik usunięty
granat5

Nie mogę się doczekać. Na początku myślałem że chodzi o Liberatora 3.

granat5

Opis "fabuły' zapowiada odmianę xD jeszcze Steven jest autorem scenariusza. Na pewno się wysilił.

_ENKI_

Aktor, muzyk, scenarzysta, producent, mistrz sztuk walk - Człowiek instytucja.

granat5

Człowiek orkiestra (na)dęta

granat5

Pewnie go nakręcą ale po pokazach przedpremierowych wycofają go z głównej dystrybucji albo puszczą go w wybranej ilości kin
w U.S.A ,jak to miało w przypadku filmu ,,Ostry Poker w Małym Tokio ,,

granat5

No ja też jestem w szoku i gratuluję Stevenowi, że mu się wreszcie udało. Szkoda, że Van Damme nie może wrócić na duży ekran.

granat5

Jak będzie lepszy niż A Good Man to bezie dobrze ale wolę dać se na wstrzymanie.

frycek49

Lepszy raczej będzie (kino, wyższy budżet), ale i tak przeciętny, albo słaby. xD

granat5

Grunt był lepszy niż ostanie, ale ja ta się nie napalam.

granat5

To że Seagal zagra w kinowym filmie akcji po tylu latach jest niezaprzeczalnym dowodem na że kino akcji znowu przeżywa swoją drugą młodość zapoczątkowaną od ,,Uprowadzonej ,,i seri ,,Niezniszczalni ,,.Widocznie widownie powoli zaczyna być zmęczona już tymi wszystkimi filmami S -F ,Ekranizacjami Komiksów i Horrorami .Horrory obecnie już mniej kasy zarabiają niż kiedyś stąd ,,Ouija ,, miała PG -13 .Ale żeby ten stan utrzymał się dłużej to filmy akcji muszą zarabiać dużo kasy ,być opłacalne .A wiec Granat ,Frycek ,Kasia, Arnie ,Najemnik idżmy do kina na ,,Johna Wicka ,, i przedłużmy modę na kino akcji xD http://www.youtube.com/watch?v=tW__PqTJ3_s

bradock

Szczerzę, ja wątpię w tą drugą młodość. Z mojego punktu widzenia jest tak jak było. A Seagal zagrał już wcześniej, w kinowym filmie Maczeta. Co mają Uprowadzona i Niezniszczalni do Seagala?
Filmy komiksowe przeżywają obecnie najlepsze czasy, bardzo dużo zarabiają, z roku na rok coraz więcej ich kręcą. Gdzie jest owe zmęczenie? I nadal jest sporo ciekawego materiału na te filmy. Nic, tylko się za nie zabrać.
Nie wiem jeszcze czy pójdę na Johna Wicka, bo myślałem by pójść na coś "większego".

granat5

Ale w ,,Maczecie ,, zagrał epizod .Tutaj bedzię grał główną rolę .No coś musiało się zdarzyć że dali w główną rolę w kinowym filmie .Ktoś to muśi przecież finasować i wierzyć że ten film przyciągnie sporą ilość osób do kin . Przecież Seagala nie zatrudniają do filmów że wzgledu na umiejetności aktorskie ,tylko że względu na to że jest gwiazdą kina akcji i świetnym fighterem .Zresztą w 1988 roku też zadebiutował na ekranach kin tylko dlatego że była wtedy moda na twardzieli w kinie .

bradock

Nie aż taki epizod, bo go kilka razy w filmie pokazali. Nic się nie musiało zdarzyć, przecież sam Seagal produkuję ten film, wraz z jakimś chyba Ruskiem. Steven jest także autorem scenariusza.
Ja nadam uważam, że przy obecnej dyspozycji nie nadaje się do takich filmów.

granat5

Zobaczymy jak wypadnie w kinowym filmie .W ,,Odwecie za śmierć ,, dawał radę .

bradock

Nie widziałem tego filmu i chyba dobrze. hehe

granat5

Akurat to jest jeden z lepszych jego po 2000 roku .

użytkownik usunięty
bradock

Czekamy na ten kinowy.

Tak ale wpierw czeka nas orgia z Johnem Wickiem ! : http://www.youtube.com/watch?v=VnPagmeLm-g

Oby tylko było w R !

granat5

Rumunia wkracza do kin?

karoman4

Chyba tym razem USA.

granat5

Już dawno pieprzyli o ''Liberatorze 3'', i nic tego nie wyszło. Ciekawe, co teraz wymyślili i jak długo, będą trzymać się tego planu.

karoman4

Pewnie projekt skończy w koszu po 5 latach jak Książę pistoletów.

frycek49

Przejdzie, ale koniec końców, pewnie wytną Seagala. ;-p

karoman4

Książę pistoletów też miał wyjść i nie wyszedł:(.

frycek49

Hehe, jaki tytuł. :D

granat5

Prince of pistols to jak to przetłumaczyć?

frycek49

Frycek, trochę nie na temat, ale wytłumaczysz mi, jakie jest powiązanie tytułowego Prometeusza z filmu sci-fi o tymże tytule, ze znanym nam z mitologii tytanem Prometeuszem, który dał ludziom ogień?

karoman4

Jezu nie wiem.

frycek49

Sorry, jeśli zagięłam Cię tym pytaniem od czapy. :-) Ale chciałam po prostu wiedzieć, jaki ma to sens.

karoman4

Statek o nazwie "Prometeusz".

granat5

Dobrze, rozumiem. Ale dlaczego akurat nazwali ten statek ''Prometeuszem''? Co się za tą nazwą, jaki ma ona sens i przede wszystkim, co ma wspólnego z Prometeuszem tytanem?

karoman4

A czy musi mieć akurat coś wspólnego z tym Prometeuszem?

Najlepiej obejrzyj film, to może dostaniesz odpowiedź.

karoman4

O Liberatorze 3 to już nawet od ponad 10 lat gadają. Steven wciąż o nim marzy, ale prawdopodobieństwo powstania tego filmu to gdzieś skromne 1 %. Prawa do Liberatorów należą do Warner Bros, a oni w życiu nie odważą się na współczesny film z Seagalem.

granat5

Bo pewnie chcieliby zrobić akcję w samolocie, ale nie ta waga.

karoman4

A może Stefan w roli Rambo?
http://www.filmweb.pl/news/Seagal+w+roli+Rambo-3216

granat5

Tylko że w rambo musiał by pokazać klatę, zamiast której ma wielki bebech :D

frycek49

A może ten bebech, to przykrywka dla broni jądrowej, którą w nim trzyma. ;-D

granat5

''20 lipca 2001 12:43''

Chłopcze, to już przedawnione - 10 lat minęło. :-p

karoman4

Poważnie? Masz mnie za idiotę? xD

granat5

Znajomi ''zmienili'' mi się w kółka. ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones