Steven Seagal

Steven Frederic Seagal

6,0
13 845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steven Seagal

polski tytul tego nowego filmu Force of Execution? prosze o odp.

damianho15

To bedzię kolejny film Stevena z kategori : ,,Nic Specjalnego ,,

bradock

to bedzie z kategori tych dobrych.

użytkownik usunięty
damianho15

Też mam takie przeczucie, słyszałem że Steven tam nie jest głównym bohaterem, ale jak już się pojawia to ma całkiem niezłe walki.

użytkownik usunięty
bradock

Haha tak właśnie powinien się nazywać.

Dzięki .W sumie chciałem napisać film z kategori : ,,Znowu mi nie wyszło ,, ale nie chcę być złośliwy .A tak na poważnie to nawet mam ochotę na jakiś dobry akcyjniak Stevena po 2000 roku .Ostatnio oglądałem ,,Mściciela ,, z Van Damme i mi się spodobał ,mam nadzieje że z tych taśmowych gniotów Stevena po 2000 roku da się wygrzebać jakiś ciekawą perelkę ,tylko jaką ? Rusłana widziałem ,Gra o życię też ,Sprawieliwość Ulicy też ,Niebezpieczny Człowiek widziałem ,Tylko chyba Born the raise nie widziałem .....

użytkownik usunięty
bradock

Polecam Ci Protektora, W odwecie za śmierć oraz Maximum Conviction! Jaki wybierzesz Twoja sprawa ;)

Dzięki ,obejrzę napewno ,,Protektora ,, i w ,,Odwecie za śmierć ,,

użytkownik usunięty
bradock

Kiedy się za to bierzesz ?

W nastepnym tygodniu ,bo dziś powtórzę sobię ,,Zaginionego w akcji ,, na TVN 7 Piątek -Niedziela ,Weekend z Chuckiem w TV ! http://www.youtube.com/watch?v=AavwI5MJE4g

Już obejrzałem i naprawdę całkiem fajny ,przyzwoity akcyjniak w wykonaniu Stevena !!! Jestem miło zaskoczony tym obrazem .Oby Stefcio miał wiencej takich udanych produkcji .To jego jeden z lepszych filmów po 2000 roku .Tylko szkoda że w tym filmie zastosowano taki chaotyczny ,rwany montaż ,nie lubię tego ale ogólnie dało się obejrzeć .,,W odwecie za śmierć ,, to dobre kino ,w sam raz dla wielbicieli Stevena oraz miłośników mocnej sensacji !!!

użytkownik usunięty
bradock

Mówiłem że jest co najmniej dobry :) Protektora też warto zobaczyć!!

Też obejrzę !!!

No a w niedziele powtórzyłem sobię ,,Zaginionego w akcji ,, i wrażenią jedne : Tam gdzie jest widowiskowa akcja ,tam jest i Chuck !!! : http://www.youtube.com/watch?v=IW7worFAFlU

bradock

pelno ma tych perelek po 2000

damianho15

Ty dalej Palikotowiec, czy?

granat5

kazdy zmienia z czasem poglady

damianho15

Zmienia? Czyli już nie za Palikotem? Kto teraz Kukiz, Korwin?

granat5

tak,ci dwaj najbardziej by mi odpowiadali poniewaz sa antysystemowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones