Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 747 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

We Wrocławiu ruszyła budowa scenografii do najnowszego filmu Stevena Spielberga zatytułowanego "St. James Place". Ekipa przyjedzie do Wrocławia w połowie listopada. Wcześniej zdjęcia do filmu realizowano w Nowym Jorku, Dublinie i Berlinie. Wrocław ma "udawać" Berlin z lat 50. i 60. W filmie główną rolę zagra Tom Hanks, na ekranie zobaczymy także Amy Ryan i Sebastiana Kocha. St. James Place ma być thrillerem szpiegowskim rozgrywającym się w trakcie zimnej wojny.

kylo1966

Właśnie miałem dzisiaj zdjęcia na castingu do tego filmu w szkole :} Chodzę do szkoły o profilu wojskowym i szukają gości co już ogarniają rzeczy wojskowe. Jest już ok. 1000 statystów. Jeśli moja szkoła się dostanie to zdjęcia będą trwały 5 dni i zarobimy ok. 700 zł na głowę :} (dla mnie kasa się nie liczy, a zobaczyć takiego reżysera jak i Toma Hanksa na żywo bezcenne) :D

SoulGoodmanBB

Heh pozazdrościć:) Powodzenia, aby się udało;) chyba że już Was wybrali?

SoulGoodmanBB

1000 statystów to gruba przesada. Jest ich około 200, może ciut więcej.
Większość statystów jest tylko na dwa dni zdjęciowe.
A nawet przy pełnych pięciu, nie wyciągnąłbyś 700 zł :)

Spielberg z cygarem się dziś przechadzał... ;)

vicking

a jak wygląda sytuacja z osobami, które chcą sobie popatrzeć? jest jakieś miejsce przewidziane dla gapiów?

niejestemgejem

ochroniarze terroryzuja mieszkancow http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3651508,spielberg-we-wroclawiu-pilnie-chr oniony-swieca-ludziom-laserami-po-oczach,id,t.html?cookie=1

wrotek

Przesada z laserami... Faktycznie są prośby o niewychylanie się i zerkanie na plan ale tylko w trakcie ujęć.

niejestemgejem

Ciężko, ewentualnie z pobliskich okiem i to tak ukradkiem, bo gonią przez megafony.

A statystów dokładnie 305 było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones