Steven Spielberg

Steven Allan Spielberg

8,1
25 738 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Steven Spielberg

Nawet mieszkańcy okolicznych kamienic nie mogą zobaczyć Stevena Spielberga, kręcącego od
poniedziałku swój film we Wrocławiu. - Nie wolno nam nawet patrzeć przez okna. Gdy tylko się
do nich zbliżymy, ochroniarze świecą nam laserami po oczach i wykrzykują przez megafony, by
nie otwierać okien - opowiadają nam mieszkańcy ulic Kurkowej i Ptasiej. - Kiedy próbowałem
zrobić zdjęcie telefonem komórkowym, usłyszałem od ochroniarza, że spotkamy się w sądzie. Że
nie wypłacę się do końca życia, i że będę miał zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych - mówi
pan Stanisław, jeden z mieszkańców. - To skandal. Nie można nas tak terroryzować. Przecież my
tu mieszkamy - denerwuje się.

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3651508,spielberg-we-wroclawiu-pilnie-
chroniony-swieca-ludziom-laserami-po-oczach,id,t.html?cookie=1

Żyd nęka Polaków we własnym mieście.

Dasot

To chyba naturalne, że ekipa razem z wszystkimi dekoracjami muszą być chronione przed potencjalnie niebezpiecznymi dresami/gapiami. A władze miasta widocznie olały kwestię uzgodnienia tego wydarzenia z mieszkańcami ulic, na których się wszystko dzieje.

Cóż, w tym kraju tego typu rzeczy mnie przestały dziwić już dawno. Jeszcze dużo nam brakuje.

Dasot

bzdurrra na potęgę - siedzisz w domu okno możesz sobie owierać choćbyś nie wiem jak była terroryzowana - mogą POPROSIĆ i liczyć na twoją uprzejmość... to tak... co do chodzenia - możesz, chyba, że jest ono zamknięte przez policję (jak np. zabezpieczenia przy przebiegu maratonu przez miasto) zdjęcie - nie jesteś upomniany - możesz... najpierw ostrzegą i powiedzą o konsekwencjach - NIE WOLNO... najlepiej zrobić z ukrycia i tyle... ale przy publikacji - lepiej zamazać twarz spielberga czy aktorów - bo to ZA TO właśnie robią ci karę...

jak ciebie zaczną wkurzać - weź stary aparat (z kliszą) wyjmij kliszę i gap się przez niego... jak zaczną ci robić wykłady - miej to w dupie a jak do ciebie podejdą - "ale ja nie robię zdjęć - sam pan zobaczy - nie mam kliszy - przez aparat lepiej widzę :P :P :P ;)

Dasot

Głupoty. Mam znajomego, kolekcjonera autografów, któremu udało się bez większych komplikacji dotrzeć do Spielberga. Zdjęcia sobie tylko nie mógł z nim zrobić bo odmówił no ale bywa. Poza tym, szok i niedowierzanie że koleś który jest miliarderem ma ochronę i obstawę policji.

GBD

a czemu zdjecia nie mozna bylo ? spieszyl sie >?

wrotek

z tego co wiem "nie życzył sobie", nie wiem czy wina nastroju, czy zmęczenie (zmiana czasu, cały dzień na planie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones