Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Sly Stallone nominowany jako najlepszy aktor drugoplanowy, czy to mi się śni ??!!

rockyb_fw

Jestem pozytywnie zaskoczony tą wiadomością. Nie zdziwi mnie wcale jeśli na nominacji się nie skończy. Złoty glob i Oscar? Bardzo ucieszyłbym się z takiego rozwoju sytuacji. Stallone już za pierwszą część Rocky'ego powinien mieć Oscara. Gdyby teraz wygrał byłoby to uhonorowanie nie tylko za rolę, która przyniosła mu sławę i szacunek, ale też poniekąd za całokształt twórczości. Oscar za drugoplanową dla Stallone'a i za pierwszoplanową dla DiCaprio i będę zadowolony :)

wyjec007

jakb stallone wygral w 77 roku, to przebilby de niro w taksowkarzu i cala obsade sieci, wiec nie.

rockyb_fw

Historia zatacza koło: Stallone wypłynął grając Rocky'ego i teraz, po niemal czterdziestu latach <sic!>, wrócił na szczyt grając Rocky'ego. Kto by pomyślał...

Oscara raczej nie dostanie (to, sądząc po przebiegu sezonu nagród, rozstrzygną między sobą Rylance i Elba), ale szanse na nominację są duże. I dobrze.

rockyb_fw

Należy mu się jak psu buda. To są nagrody przemysłu rozrywkowego, nie żadnego innego, niech holiłud przestanie sobie poprawiać samopoczucie nagrodami dla pseudoartystycznych popłuczyn i uhonoruje człowieka, który zrobił dla kina więcej niż pozostali nominowani w tej kategorii razem wzięci.

rockyb_fw

I jest Złoty Glob. W pełni zasłużony. Jeszcze Oscar na którego równie zasługuje i będę bardzo szczęśliwy.

Smaug_

Fantastyczne info!! Czy będzie Oscar, raczej nie tak samo jak w przypadku Leo - akademia znów klepnie coś grzecznego i niemrawego.. Tak czy inaczej dla miłośników Sylwka- starych jak ja to prezent prawie jak sam bym wygrał

simon009

Jestem przekonana, że Stallone dostanie Oskara, a Leo nie.

rockyb_fw

Wreszcie mu poszło.

TangoAndWaltz

Gratulacje stary !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones