Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Według mnie to już lekka przesada, ile jeszcze On dostanie tych Złotych Malin, przecież on nie jest złym aktorem. Porównując go np. z taką Kristen Stewart, aż żal patrzeć na ekran. Nie mam nic do niej, no ale na mój gust on gra lepiej od niej, a różnica pomiędzy nagrodami jest masakryczna 12 zm:1 zm dla niego. To ona powinna mieć tą 12. :(

NATI221

Kristen Stewart dostała w ubiegłym roku Cezara i ma szansę na nominację do Oscara w tym. Powiem jedynie, że całkowicie zasłużenie, a poza Zmierzchem radzi sobie bardzo dobrze. Nie umniejszam tym samym klasy Sly'a, który też jest dobrym aktorem.

Robert_Sawyer

Ja wiem.. tak samo nominacje dostala Pani Jenifer Lawrence ktora wg mojej opinii jest fatalną aktorką bez charakteru i wyrazu.... A moze sie myle i sie ponizyli i dali jej tego oscara. A potem prosta droga do celebryctwa na cale zycie.To jest aktorstwo?!
O czym mowa,w obecnej chwili OSCARY TO DNO. Doceniają tylko aktorow którzy walą do nich z pieniędzmi wiec o czym Ty mowisz?
Oscary to juz od dawna tylko i wylacznie kasa i robi sie tylko filmy ktore maja zgarnac populacje zmanipulowaną ( ostatnio glupotami).

A dziewczyna ma racje,te maliny to porazka kosmiczna.Dobrze jeszcze,ze Greya nominowali do malin. Chociaz to im wyszlo.. a cała reszta to nijak nie idzie do niuczego porownac. Stallone za Rockiego dostaje malinę czy tam nominację.No ludzie, glowa odpada. Ktos chyba nie ma pojecia o kinematografii ://

radyjko_15

Uch, no to mamy kompletnie odmienne zdanie, bo ja uważam Lawrence za jedną z najlepszych aktorek świata (a na pewno najlepszą poniżej 40 roku życia).
Co do Oscarów poniekąd się zgadzam, ale w pierwszej kolejności wspomniałem o Cezarach, a to dość wartościowa nagroda.

Robert_Sawyer

Nie bede sie na jej temat rozprawiac, bo dla mnie jest mdła i bez wyrazu ;) I serio w porownaniu do ksiazki Igrzysk Smierci w zyciu nie dalabym filmowi tak wysokiej oceny bo film zlecial , tematyka dobra, rola psychologicznie niewciągająca i nieprzekonywująca( jak to wiekszosc amerykanskich filmow).. Zawsze mozna zrzucic na rezysera,ale niesmak pozostaje. Nie znam z nią roznych rol w ktorych wypada przekonywująco, prawdziwie i ma to cos.. nie wspomne o poradniku bo to była totalna porazka :D Wszedzie jest taka sama czyli dosyc nijaka stad nie wiemdlaczego oceniasz tę Panią tak wysoko... Ale kazdy moze miec swoje zdanie :)
Na nagrodach sie nie znam,zal mi tylko ze tak marnuja oscary ktore po 1 maja slawe po 2 ogladalnosc po 3 sciagaja aktorow... a wybieraja jedynie filmy kasowe i tyle z oscarow.Szkoda...
O Cezarach obiecuje poczytam:)

radyjko_15

Rola Lawrence w Poradniku to jedna z najwybitniejszych kobiecych ról dekady, nawet niektórzy jej hejterzy z niechęcią to przyznają...

Robert_Sawyer

Mam inne zdanie:P wiesz szkoda czasu na dyskusje :)

radyjko_15

Kurczę zgadzam się z Tobą w 100% jak już napisałem że Stallone nie jest w top 100 to to już jest chore, przecież to ikona kina podobnie jak Arnold Arnold Schwarzenegger pewnie gimbazia tworzy ten ranking pozdrawiam:)

Ricky79

Dzieki:D
Nie ma co przesadzac ze Stallonym :D cudowny jest dla mnie,aczkolwiek nie uwazam go za swietnego aktora( ma role lepsze i gorsze, jestem obiektywna :) nie zmienia to mojego stosunku do niego :)).
Powiem tak- robi swoje. Rocky na zawsze zostanie w mojej pamięci i w moim sercu i ten film zrobił i robi dla mnie duzo w moim zyciu.
Za to Stallonemu bardzo dziękuję i z całego serca życzę mu docenienia go w przyszłości,bo uważam,ze za pewne rzeczy mu się zwyczajnie nalezy :) Uwielbiam gościa :) Nie chce myśleć,co będzie bez starej czołówki aktorów! Pozdrówka:)

Ricky79

Moim skromnym zdaniem w/w swoją popularność zawdzięczają nie grze aktorskiej, a dobrym scenariuszom i postaciom w jakie mieli szczęście być wcieleni. Bo powiedzmy sobie szczerze, Stallone dla większości widzów to Rocki i Rambo, a Schwarzenegger na zawsze pozostanie Terminatorem. Role te nie były zbyt wymagające, co wcale nie oznacza, że nie można było ich zepsuć.

acidity

Niewymagające ? hehe a to dobre rozbawiłeś mnie, role które nie wymagają za dużo pokazania gry aktorskiej to mają teraz te nowe gwiazdki bo filmy są tak naszpikowane efektami, w tych czasach 80-90 to dopiero trzeba było się wykazać kunsztem aktorskim pozdrawiam.:)

Robert_Sawyer

Heh, ja się nie zgadzam. Ten Oscar nie był zasłużony.

Robert_Sawyer

Jesteś pewnie młodego pokolenia nie wychowałeś się na starszych filmach, a mówiąc że Kristen Stewart czy też Jenifer Lawrence są lepszymi aktorkami niż aktor Sallone to masz coś nie tak z głową i zgadzam się z radyjko_15 to co napisała powyżej, Jenifer Lawrence nie powinna dostać Oscara bo na to nie zasłużyła a taki Stallone nawet nie jest w top 100 aktorów to jest wielkie nieporozumienie ten cały ranking na filmweb to porażka.

Ricky79

"(...) a mówiąc że Kristen Stewart czy też Jennifer Lawrence są lepszymi aktorkami niż aktor Stallone to masz coś nie tak z głową"
Gdzie tak napisałem? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.

"Jennifer Lawrence nie powinna dostać Oscara bo na to nie zasłużyła."
Jesteś aż takim autorytetem w tej dziedzinie, że piszesz to z taką pewnością i stanowczością? Natomiast dlaczego nie zasłużyła, tego już nie powiesz, co?

"(...) Stallone nawet nie jest w top 100 aktorów to jest wielkie nieporozumienie ten cały ranking na filmweb to porażka."
A kogo obchodzą głupie rankingi tworzone przez hordę rozemocjonowanych gimbów? Mnie na pewno nie.

"Jesteś pewnie młodego pokolenia nie wychowałeś się na starszych filmach"
Wychowałem się na filmach Stallone'a i Schwarzeneggera, więc skończ z tymi domysłami.

Robert_Sawyer

Ok. sorrki nie napisałeś tego odnośnie pierwszego twojego podpunktu o Stallone ale napisałeś "Uch, no to mamy kompletnie odmienne zdanie, bo ja uważam Lawrence za jedną z najlepszych aktorek świata (a na pewno najlepszą poniżej 40 roku życia). " to według Ciebie, jak dla mnie niczym się nie wyróżnia jej aktorstwo jest jeszcze średnie więc tym bardziej denerwuje mnie u niej Oscar na jej koncie na którego nie zasługuje a jak już wspomniałem że Stallone jest w ogóle niedoceniony -chore to wszystko.

użytkownik usunięty
Robert_Sawyer

Ta pokraka aktorska Lawrence jedną z najlepszych aktorek świata? Puknij się w głowę, raz a mocno, tak by zagruchotało w tej pustej głowie.

NATI221

Oczywiście że nie zasłużył na tyle tych nominacji do malin a teraz ma ponownie jak za młodu szansę na Oscara za Creeda.

NATI221

Co do Stewart nie mam zdania, widziałem Zmierzchy ale fanem nie jestem. Dla mnie to jedna z wielu młodych nie wyróżniających się specjalnie aktorek.

NATI221

Toć właśnie dostał Złotego Globa.
Niezasłużenie (z mojego punktu widzenia), ale dostał :D
Szkoda Paula Dano.

Goszka_

dostał pewnie z tego samego powodu co lady gaga no cóż akademie ostatnimi czasy lubią często nagradzać celebrytów chociaż Stallone jest na pewno nieporównywalnie lepszym aktorem niż piosenkarka

trint

Nie mogę się niestety wypowiedzieć, bo nie widziałam występu Gagi w AHS :) Ale podniosło się dużo głosów, że słusznie dostała statuetkę.

Goszka_

Słusznie, słusznie. Była fantastyczna.

trint

Gaga i nagroda. Zenada :D
Niektorzy dostali szanse wybicia sie i akurat im wyszlo,ale ta Pani rowniez slynie z nagosci, pokazywania pewnych czesci ciala itd.. taka jej muzyka od samego początku.No i same kontrowersje, cała Gaga.
I tacy ludzie dostaja nagrody,a potem dziw ze DZIECI biorą przyklad.W koncu na kim sie wzorowac?
Straszne tandeciarstwo promuja to i to samo maja w domu.
Nie lubię Gagi. Muzykę ma nawet nawet,ale sama osobowość to dla mnie takie samo puste szkło jak Kardashianowie, Westy i te inne. Niewiele mają do powiedzenia,niewiele wiedzą o życiu a co gorsza ktoś ich wyróżnia... eh świat schodzi na niziny calkowicie..

NATI221

Właśnie zaskoczyła mnie tak duża ilość Złotych Malin dla Stallone. Ok, nie Sylvester Stallone to nie wybitny aktor, no ale bez przesady. Gdybym to ja miała przyznawać mu nagrody, rolę za Rockyego miałby jak w banku. Ogromnie się cieszę że otrzymał Złotego Globa. Serdecznie mu gratuluje :)

NATI221

Czasami Złote Maliny dostaję się nie dlatego, że źle ktoś zagrał tylko np: znany się w miarę dobrych filmów, a tu naglę przyjmuję rolę w jakiejś słabej komedii.

NATI221

Sylwek dostaje malinę, nawet jak jest nominowany do Oscara hehe kabaret:) niby nagroda odkupienia, ale malina jest:)

Chunk

Ale odkupienia.

Chunk

JA TAM NIE PATRZE NA MALINY NAJWAZNIEJSZE JEST ILE AKTOR ZAROBIŁ I FILM TO PODSTAWA DO TEGO ŻE JEST NAJLEPSZY BO LUDZIE IDĄ CAŁY CZAS DO KINA I OGLADAJA GO WIEC CO TU MA BYC MALINA WIELCY ZNAWCY KINA AKTORZY SIĘ ODEZWALI WIELCY NIECH SAMI ZAGRAJĄ W JAKIMS FILMIE A OSCARY DOSTAJA TYLKO TE FILMY CO ZAROBIŁY 12 000 000 % WIEC CO TU GADAĆ JAK NP TAKI RAMBO ZAROBIL $189 015 611 WIEC JAK NA TAMTE CZASY TO SPORO TO BYŁA ERA VHS PIRACTWA WIEC I TAK DUŻO A ILE OBEJRZAŁO NA PIRATACH MASAKRA WIEC TE MALINY MOGA SOBIE WSADZIĆ JA PATRZEN AZAROBKI A NIE NA TO KTÓRE GOWNO MAŁO ZAROBIŁO I DOSTAŁO OSCARA SMIECH DLA MNIE DOBRZE GRA TEN AKTOR WIEC NIE WIEM O CZYM ONI GADAJĄ CEPKI A U NIEGO KAZDY PRAWIE FILM ZARABIA PONAD 100 000 000$ WIEC JAK BY BYL NAJGORSZY NIE MIAŁ BY TYLU WIDZÓW PRAWDA

luzarluzaros

JAK BY ONI BYLI JAKĄŚ ZAJEBISTA ORGANIZACJĄ JAK OSCARY CO DAJA DROGOCENE STATUETKI TO ZAMIAST APLASTIKOWQYCH MALIN BYŁY BY ZŁOTE MALINY I BY AKTORZY DO ETGO 100 000 000 ZAROBILI BY NA NICH DODATKOWO 10 000$ WIECEJ HA HA SMIECH NA TYCH

luzarluzaros

po co krzyczysz?

radek_83

ja się pomyliłem z klawiaturą a tobie powiem kiedy mi napiszesz naucz sie ortografi czy coś a o co ci chodziło bo jak ktos nie wie co wypisuje do tematu to powiniem się nie udzielac jak taki błagi tekst piszę żal mi takich osób pa pa

luzarluzaros

nie rozumiem. twoja składnia jest na żenująco niskim poziomie. jakie błędy ortograficzne popełniłem twoim zdaniem?

radek_83

po pierwsze napisałem ci że nie lubię osób które myślą że internet to książka lub wykład na uniwersytecie gdzie musi być poprawnie pisana pisownia itp oraz do tego przecinki moim zdaniem naucz się czytać co napisałem nie tylko ja tak piszę ale pisze to tak dużo osób czytałeś Z DUŻEJ TEMATEM JEST (Sylvester Stallone )
A NIE LEKCJA POPRAWNEJ PISOWNI wiec żegnam nie gadam z tobą tot yle szkoda mi czasu na pana profesora gdzie duma wysza od reszty pa pa

radek_83

jakie błedy piszesz że pisałem że popełniłes ja nic takiego nie napisałem a powiadasz mi ze ja popełniam tak bywa naucz sie lepiej zamiast pisowni czytać co pisze przeczytaj to jeszcze raz napisałem tak (jak ktos nie wie co wypisuje do tematu to powiniem się nie udzielac) po pierwsze ja nie zacząłem wojenki tylko sam zacząłes bo zamiast gadac o temacie sylwka uczepiłeś sie sam do mnie ja ci nic nie pisałem i takiego geniusza zgrywasz sam piszesz potem piszesz że ci piszą osoby trzecie a ty do mnie napisałeś w odpowiedzi
po co krzyczysz? nie rozumiem tego inteligentnego tekstu mozesz go rozwinąć jak nie rozumiesz pisowni zaprasza do translate google pl moze tam ci poprawnie przetłumaczy na jeżyk który rozumiesz lub napisz do admina by banowali za pisownie zegnam i nie odpisuj pisze na temat sylwestra a nie gadanie z takimi geniuszami jak które zamiast wypowiedzieć sie o tema to piszę głupoty pisowni żal mi was osoby pa pa

luzarluzaros

wiesz że ja nawet tego nie czytam co do mnie piszesz? żegnam.

radek_83

piszesz nie czytasz to po ch pisałeś do mnie ostatnie moje słowo sam zacząłeś wiec bez pretesji END

luzarluzaros

Stary na prawdę ciężko się czyta, to ci napisałeś. Ze względu na formę. Internet to nie książka, tak samo jak zwykła rozmowa to nie wykład. Ale jest różnica między mową potoczną i jakąś luźną wypowiedzią, a kompletnym bełkotem. Tak samo, z twoim pisaniem, nie stawiasz wcale przecinków, od tego oczy bolą. Ale to twój styl, nikt nie musi cię rozumieć.

luzarluzaros

może ktoś po prostu nie lubi Sylwka;)? ja Go lubię od 8 roku życia i to mi wystarczy:)

Chunk

wiesz ale tematem były maliny ja tez go lubię twierdze fakt ekspertów od kina co przyznają maliny nie są nawet aktorami i ekspertów dla mnie nazwac nie moge niech się wypowiadają aktorzy resyserzy którzy znają sie na robocie a nie jakies tam osoby kóre po oglodali pare filmów i wielkimi ekspertami od kina się stali że ten gra tak albo to trzemu np ten aktor od czasu keidy nakrecił piratów z karaibów Johnny Depp
John Christopher Depp II wiadomo dostał maline ale trzemu nie dają mu maliny teraz od czasu piratów za kazdy kolejny film bo gra w tych filmach tak samo jak w piartach dla mnie taka osoba powina dodstac nagane czyli maline lubie tego aktora też ale to jest przykład bezsensowngo dodawania oscarów malin itp i po co te oszuakncze rzeczy np oscara powinyy dostawac takie np osoby jak http://www.filmweb.pl/person/Alfred.Hitchcock/awards był resyserem ale wiadomo dobre filmy krecił to postawa dla mnie ptaki to był ogień stare jare jak na tamte czasu efekty zajebiste a teraz te oscary maliny itp w dupe sobie powini stawić to tyle

NATI221

Sam reżyseruje i produkuje swoje filmy czyli nie daje hollywoodzkim Żydom zarobić więc za to dostaje baty.

radek_83

Moze i to prawda ;p

radek_83

W sumie, mimo wszystko w 2010 roku powstało z 20 gorszych filmów niż Niezniszczalni a to jednak Stallone dostał złotą malinę za najgorszy scenariusz

SabaManiei

Oczywiście. Może nie jest wybitnym reżyserem czy nawet aktorem ale bez przesady. Gdyby nie filmowa przeszłość Gibsona to teraz on dostawałby co roku złote maliny.

NATI221

Jak dla mnie swietnie pasoeal do Rambo, Rocky. 100 lat zycze aktor ktory zapisal sie w kinematografi lat 80.90.

NATI221

Stewart ma kilka świetnych ról w zanadrzu, choćby w "Welcome to the Rileys" czy "Personal Shopper". Stallone wykreował kultowe postaci, ale to nie oznacza jeszcze, że jest dobrym aktorem. Bo - najczęściej - nie jest. Tej dwójki nawet nie ma co porównywać.

MyNameIsDeath

W np. Rockym zagral perfekcyjnie ale co ja bede sie wymadrzac nie znam sie. On zostal stworzony do tej roli. Przepraszam ze tak powiem ale idealnie nadaje sie do roli takiego prostego malo inteligentnego czlowieka ale o wielkim sercu ;)

x80023413

Bo on sam napisał scenariusz. Sam historia jak i film bardzo ok.

NATI221

Tez kompletnie nie moge tego zrozumiec. Jednak nie powiedzialabym ze Kristen Steward jest zla aktorka... Chociaz uwazam ze ocena gry aktorskiej zawsze jest w pewnym stopniu (czesto duzym ;) ) subiektywna nawet krytycy oceniaja subiektywnie poniewaz jednemu taka przypadnie do gustu drugiemu taka. Jedni wola bardziej teatralne granie inni bardziej subtelne. ;)ale z tymi malinami Stallona to zdecydowane przegiecie :/ Ludzie z akademi go chyba nie lubia ;p bo z oskarami u niego tez slabo hehe

NATI221

Już tłumaczę - Sylvester Stallone tak jak na przykład Mel Gibson jest katolikiem. Hollywood takich ludzi nienawidzi, stąd to medialne obsrywanie ich.

MisterTornister

Ale bzdety, 50 lat grał w Hollywood i nagle go nienawidzą, nie pochlebiajcie sobie katolicy pff

NATI221

Następnym razem zapłać 40$ i też zagłosuj, bo każdy internetowy troll może brać udział w złotych malinach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones