Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

banderas,lungren, chuck norris, jet li , van dame, de niro, gibson, staham, ford, willis szwarceneger .. co rusz z konretnymi nazwiskami gra w filmie masakra, chyba żaden aktor nie ma szczęścia do grania z tyloma nazwiskami naraz!!!

paul_van_dyk_87

To samo można by napisać tyle ze bez De Niro o np. Lundgrenie.

prof_mateusz27

no :) fakt :)

paul_van_dyk_87

Nie ma co poprostu seria Expendables jest najbardziej gwiazdorską serią filmową w historii :)

prof_mateusz27

no :) ponoć w 4 ma być brosman i de niro :)

paul_van_dyk_87

Borosnan :) Ja najbardziej licze na Travolte.

użytkownik usunięty

Wiem. przez przypadek wcisnelo mi sie o.

paul_van_dyk_87

przecież oni znają się jeszcze lat 80-90 mają do siebie dystans i się bardzo szanują. wystarczy jedno słowo slya i oni grają w ex bez piśnięcia słowem, mają do niego duży szacunek są jak dobrzy starzy kumple.

sewerynsenior

a co do ex4 nie cieszcie się tak.. ex3 zarobiło na otwarciu bardzo mało.. ledwo może uda im się wyjść poza budżet filmu (100mln)

Co do obsady ex4, na 90% będzie dwayne johnson bo sly już się wypowiadał na ten temat co do do innych to nie wiem
http://www.stallone.pl/obsada-niezniszczalnich4-cast-of-expendables4/

sewerynsenior

Z tymi złymi to coś jest, bo EX to trochę jak w dowcipie o Supermanie, Spidermanie i Batmanie rzucających monetą o to, kto ma wyłowić tonącego faceta z wody... ;D
Oczywiście niezłośliwie to piszę, bo Sylviusza lubię nawet jako jednego z dziesięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones